Honda VFR750F -Zagi

zagi2

New member
Kupio navedeni motor početkom godine, neregistriran i dosta zapušten . Godina 87,motor po satu ima cca 39000 km, vozio ga je muž 56.g inače mašina u odličnom stanju ,a osim kaj je izgledal zapušteno sve je bilo manje-više ok i na svom mjestu ,gotovo sve ne motoru je tvornički.
Nakon kupnje promjenio ulje u mašini,filter ulja,zraka,ulje kuplunga i kočnica,guma zadnja,lanac,disk pločice prve,antifriz,svječice,akumulator, hm sigurno sam još nekaj zaboravil napisati ,ali bum se sjetil .

Ovako je izgledal kad sam ga kupil :












E onda sam ga malo dovel u red i registriral :







Dalje ,dal sam si zrihtati sic kod Vladeka



E onda sam nabavil neke nove naljepnice i spoliral čep i tak sad to izgleda ,jadino nisam zadovoljan s tankpad naljepnicom,slabo drži ak neko zna za bolju s natpisom Honda nek javi  :mrgreen::















 
gastajbarter said:
gotov pa pravi uber :mrgreen:, fali samo marama zavezana za retrovizor po mogucnosti roze :mrgreen:
motor mu izgleda fenomenalno ,duplo bolji nego moj ,miran je sa njim dok je živ ,ima tek 39.ooo ,praktički se tek razradio
 
I došao je i taj dan , na njuškalu tko ne prati osvanuo je oglas da je vfr-ka na prodaju i to za prilično ok cijenu s obzirom o čijem se motoru radi ,