Honda vt 125 c shadow - par pitanja

MetallicA

New member
pozdrav  :)


ovako imam problem nigdje u hrv nemogu na cgume za motor zadnju sam nasao ali prve nema
dimenzije prve gume su 100/90/17
zvao sam par ljudi i neki su rekli da imaju 100/80/17 sad me zanima koja bi bila razlika da stavim tu gumu na motor?
kako bi se motor drzao u zavijima i slicno..
obje su kome s*****e pa bi odma kupovao i zadnju dal bi bilo dobro da ako cu uzimat prvu gumu 80 da uzme i zadnju nizu pa bi zapravo samo motor bio nizi ?
ili nesto rece ?
kao bi se motor ponasao nizi u zavojim?
eto novi sam ;)

hvla svima unaprijed  (y)
 
MetallicA said:
pozdrav  :)


ovako imam problem nigdje u hrv nemogu na cgume za motor zadnju sam nasao ali prve nema
dimenzije prve gume su 100/90/17
zvao sam par ljudi i neki su rekli da imaju 100/80/17 sad me zanima koja bi bila razlika da stavim tu gumu na motor?
kako bi se motor drzao u zavijima i slicno..
obje su kome s*****e pa bi odma kupovao i zadnju dal bi bilo dobro da ako cu uzimat prvu gumu 80 da uzme i zadnju nizu pa bi zapravo samo motor bio nizi ?
ili nesto rece ?
kao bi se motor ponasao nizi u zavojim?
eto novi sam ;)

hvla svima unaprijed  (y)

Kupi 100/80/17  i vozi bez brige
M900  :mrgreen:
 
MetallicA said:
a zadnju da kupoim kakva je (130/90/15) ili isto manju

razlika se ne osjeti?

ako ima /90 uzmi jer na 15" je bolje kada je bucmastija .
 
Probaj Gumi Pađen u Dugoj resi kod Karlovca. Ja uzimao Metzeler kod njih za choppera.
 
Imaš od Save...
MC 25 100/80-17
MC 7 130/90-15
Nisu najbolje na svitu, ali su povoljne, i OK gume, a imaš ih svugdi...
Pozdrav
 
evo promijenio naslov , pa da pitam

u vezi auspuha je  naso sam na youtubeu ovo  http://youtube.com/watch?v=obGDymhsoo0&mode=related&search=

dolje je u komentarima objasnio sto je tocno napravio , al ga nisam bas skuzio dal je on iscupao onaj mali prigusivac otraga ili ? dal se on moze izvadit bez da se istrga ?