Honda VTR SP-1

Shokrefumi

Active member
Honda VTR SP-1





Prodaje se Hondin protuotrov za Ducati 996, Honda VTR SP-1. Ovo je prilika da postanete vlasnik modernog klasika kojem će cijena samo rasti.





Iako je gotovo 20 godina star, SP-1 je motor za kojim se okreću baš svi; prepoznatljivog dizajna s ram-air usisnikom između farova, karakterističnim bočnim hladnjacima i dva auspuha iz kojih izlazi duboki bass. Pogonski agregat je oličenje jednostavnosti i avangarde onog doba; V2 pod 90 stupnjeva, s pogonom bregastih osovina preko zupčanika, čemu duguje jako karakterističan zvuk.


Motor je dobro očuvan, te osim sitnih kozmetičkih nedostataka, u savršenom stanju. Rijedak primjerak standardnog motora s nekoliko dodataka za povećanje performansi, poput cijelog Akrapovič ispušnog sustava i BMC filtera zraka. Prava rijetkost je SP-1 sa originalnim stražnjim svjetlom i nosačem tablice, što ga čini jako poželjnim.

Motor ima 33 000 km, te su pred 1500 km promjenjene sljedeće komponente:





  • svjećice
  • sve tekućine (ulje, antifriz, tekućina za kočnice i kvačilo)
  • kočione pločice (Brembo racing)
  • filter zraka
  • gume (Bridgestone S22)
  • ležaj glave upravljača
  • ležajevi kotača
  • klizni ležajevi i semerinzi prednje vilice
  • regulator tlaka goriva




Na motoru su otklonjene sve boljke tipične za ovaj model (curenje rezervoara oko šarke, trzanje pri dodavanju gasa iz nule)








Cijena je 6200 eura.

 
Jebote , da sam ja znao sročit ovakav oglas , sigurno bi dobio više novaca .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20180926_170402.jpg
    IMG_20180926_170402.jpg
    249.2 KB · Views: 151
Pa ovako iskreno govoreci motor izgleda odlicno. Cijena je precijenjena ali ne previse.
Samo cu reci da srecom nemam vise mjesta za jos jedan motor.:(
 
Za takav motor vani cijena je od 4000 na gore.
Sve ovisi o km i ukupnom stanju.
Rijetko se nađe u origigi stanju.
Tako da ovo spada u SPASIMO R-OVE
 
Ja bi jednog crveno crnog odma spasio , samo kad nebi baš novce morao dat , a do tad za zamazat oči bu dobar i obični vtr :mrgreen::mrgreen:
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
Ima u mojoj selendri jedan crveno-crni, vidjam ga stalno sigurno nema auto pa je stalno na motoru (y)
 
Za takav motor vani cijena je od 4000 na gore.
Sve ovisi o km i ukupnom stanju.
Rijetko se nađe u origigi stanju.
Tako da ovo spada u SPASIMO R-OVE
Kada bih ozbiljno razmisljao o kupnji ponudio bi 5000 eura.
Srecom nisam doma.:mrgreen: