Honda VULTUS NM4

aprilliaaa

Well-known member
honda je toliko močna da joj je prešlo u praksu izbaciti svako malo neki sličan model...koji se neće prodavati u nekom velikom broju, ali kad ga vidiš uživo stanipani (y)
nema nikoga tko se neće barem na tren zagledat u njega.
čisti pres%&#ns i svemir (y)
 
Rekao bih da je Honda toliko NEMOĆNA pa je počela tražiti samu sebe na tržištu izbacujući "nasilno inovativne" modele, bar to ja tak zovem. Cilj svakog proizvođača je da se proizvod dobro prodaje, a ne namjerno slabo.
 
A di je batman :mrgreen:


Alpa46
 
Aprilili, kasniš debelo...

http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=241278.0
 
pa koliko san čuja motor je po nekom iz nekog japanskog crtanog romana ili filma

baza je kad se vozi po noći instrument tabla je plavičasta, kako se povečava brzina prelazi u žutu boju i na kraju jarko crvenu...ludilo
 
DiAbLeRo said:
Aprilili, kasniš debelo...

http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=241278.0
pa nek moderator prebaci ovo ovde
a ne zalazin ovdizi pod motore često :angel:
 
ako ništa drugo, bar je ljepši od TMaxa, koji je napravljen prema kineskom crtiću i ne mijenja boje osim ako mu ne ugradiš tu opciju na daljinski



Srki
 
vidia ga nekidan isprid šage... užas
 
Motor izgleda vizualno/estetski brutala, u kvalitetu izrade ne sumLJam tako da je i to dobar posel...u svakom slučaju draže mi je vidjet takvo nešto nego nečije nakarade iz garaže sa lubanjama i ledicama (iako nije moj stil), ali ovo barem ima glavu i rep (y)
 
ipak nije tolika kriza dok ljudi kupuju takve besmislene nakarade samo da budu viđeni (y)
 
pa i napravljen je zato da ga se gleda i bude primječen
recimo tmaxevi izviru iz svakog kantuna u splitu :LOL: kažeš "još jedan"
a ako ovoga vidiš kažeš "mama mia"  :D
 
A to bi kao trebalo bit super? Pa da se i ti skineš gol i trčiš gradom ljudi bi isto govorili, slikavali i osvanija bi na fejsbucima, pitanje je samo čemu sve to...

:mrgreen:

Ovo je dvotočkalo za malo veće egzibicioniste nego one na (rijetkim) Integrama, ostat će kao kuriozitet zabilježen u bespućima Interneta, i to je to.
 
Vec kad se spominje integra, nekidan vidio u gradu hrc boje s akrapom.. Cudo skuter izgleda, cudo...
 
I, šta kaže porota, jel ovo scopper ili chooter?

:misli:
 
ako stvarno ne može privući pažnju na neki drugi način osim da kupi vjerojatno preskupi skuter koji k tome izgleda kao da ga je sklepao žućo u domu za mentalno bolesne, onda mi je jasno o kakvom se pacijentu i mentalnom sklopu radi (y)