Honda X-ADV

Drze cijenu kao da su Rolex, a nuditi popust na opremu je u najmanju ruku smijesno.
Pustis im +100k kn, pa daj onda pocasti barem sa jednim Akrapom ili Termiem, koja ih izadje sa rabatom mozda 550/600€ ili neznam komplet kuferima, vizirom i nosacem tablica. Barem 5-10% vrijednosti opreme.
Presiroke si ruke, da imas salon rado bi u tebe kupovao :D
 
Kilometri se gomilaju, gume se habaju, traktorče ne posustaje!

:love:
 

Attachments

  • IMG_20220208_132537-01.jpeg
    IMG_20220208_132537-01.jpeg
    917.6 KB · Views: 0
Pa u postotku, da dodjes kod mene u trgovinu i Kupis iMac, MacBook Pro, iPad Pro i iPhone 13 Pro Max, nebi bilo problem pokloniti jedne Airpodsice Pro...Sa time da je u elektronici manja marza nego kod motornih vozila.

na bilo sto od gore navedenog idu airpods pro ili moras kupiti sve skupa? od maca imam doslovno sve, i nikada nisam dobio ni maskicu za mob koje kostaju ko da su zlatne..tako da su ovakve usporedbe uzas..
 
  • Like
Reactions: dovla
na bilo sto od gore navedenog idu airpods pro ili moras kupiti sve skupa? od maca imam doslovno sve, i nikada nisam dobio ni maskicu za mob koje kostaju ko da su zlatne..tako da su ovakve usporedbe uzas..
Sve je dobro dok ne kuois iwatch
Mada podrzajen svaciji izbor
 
sjebašmo temu... imam iPhone 13 Pro Max i dobio sam kiflu sa njim a ne punjač i slušalice, žalosno da za 1600 eura ne dobiješ ni punjač... samo kabel.
A za satove se slažem sa sekijem, baterija je katastrofa, 1 dan... dao sam ga ženi i nosim Huawei gt2 pro, baterija 14 dana ladno, s tim da nosim samo kad idem van i posao
 
više fotkajte, snimajte kad se vozate... ovo je super crossover bike a vi ko mrtvi, pa nije valjda stalno u garaži 😋
neki dan sam bas novi probao par km od frenda, super je, izgled vara sve koji misle skuter, a zvuk i široke ručke kao pravi enduro motor, ovdje u njem je toliko tražen da ako danas odeš kupiti ne gine ti 9-12 mj čekanja
 
  • Like
Reactions: TomoT and DiAbLeRo
sjebašmo temu... imam iPhone 13 Pro Max i dobio sam kiflu sa njim a ne punjač i slušalice, žalosno da za 1600 eura ne dobiješ ni punjač... samo kabel.
A za satove se slažem sa sekijem, baterija je katastrofa, 1 dan... dao sam ga ženi i nosim Huawei gt2 pro, baterija 14 dana ladno, s tim da nosim samo kad idem van i posao
Tek kad (ko pravi sektas:mrgreen:) sve spojis, onda si napravio nesto..odmor mozga koliko je sve jednostavno…doduse, sat nosim 1/5 vremena jer volim automasku analogiju🤣
 
ovo je super crossover bike a vi ko mrtvi, pa nije valjda stalno u garaži 😋
Baš gledam, danas je točno 2 godine da sam ga uzeo i napravio nešto malo preko 24000 km s njim u to vrijeme. Za mjesec dana će imati oko 8000 km više jerbo idem na jedno fino putovanjce s traktorićem...

:love:
 
sjebašmo temu... imam iPhone 13 Pro Max i dobio sam kiflu sa njim a ne punjač i slušalice, žalosno da za 1600 eura ne dobiješ ni punjač... samo kabel.
A za satove se slažem sa sekijem, baterija je katastrofa, 1 dan... dao sam ga ženi i nosim Huawei gt2 pro, baterija 14 dana ladno, s tim da nosim samo kad idem van i posao
#samogarminfenix😂
24/7

to ti je ka i Xadv kontra Tmaxa
Tmax je odlican ali DCT je neki drugi nivo
 
Baš sam ga neki dan gledal s curom, i mislim da bi taj skuter/motor bil moj odabir za putovanja ko drugi motor. Sve je top, ali da barem nema lanac iza, čisto zbog neke bezbrižnosti održavanja 😅
 
Đe će 'onda nego na Repsol pojilo...

:mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20220425_193621-01.jpeg
    IMG_20220425_193621-01.jpeg
    1.6 MB · Views: 0
na bilo sto od gore navedenog idu airpods pro ili moras kupiti sve skupa? od maca imam doslovno sve, i nikada nisam dobio ni maskicu za mob koje kostaju ko da su zlatne..tako da su ovakve usporedbe uzas..
Pa gledajuci postotak popusta prilikom kupnje Tmaxa/ XADV-a isto tako Airpods Pro koje vrijede 300,00€ u MPC-u? Na +100k kn oni ti daju popust na opremu? Pa da meni netko pusti toliki novac u Apple proizvodima, nije problem pokloniti 300€, a ne davati popust. Imam i ja od Applea sve, MacBook Pro M1, iPad Pro M1 11", Airpods Pro, iPhone 13 Pro Max i Apple TV i nikad nisam dobio nista free, dapace.
Ali govorim da meni osobno, u mojoj trgovini netko pusti +5000,00€, nije problem pokloniti jedne Airpodsice. A Apple je za Yamahu/ Hondu druga planeta sto se revenua tice.
Imam i ja treci Tmax, dva nova 0km.