Honda X-ADV

Daleko sam ja od pacijenta, ja kad nekaj želim to i kupim i ne ciganim se za par sto eura, al kad vidiš da pacijentu koji oglašava ni terapija ni centriranje ne pomaže onda ne preostaje nego podjebavat i pitat glupa pitanja.
 
Trea se vozit 😎
20221002_174623.jpg
 
Hm…..
Novi Xadv je koliko….100-110 iljada kn….pa jos i akrap ili SC…..
Mislis se xadv ili transalp novi…..
A sta fali 2018/19 Africi onda……
Jeftinija nego novi xadv…..kad se vec mislis o transalpu….
A Africa je zna se…..Majka…..
Na Africi sam ko kepec, proba . Velika za mene.
 
  • Like
Reactions: seki22
Mali update...

X-ADV-a nema nego se može zakapariti za cca 6 mjesec... Cijena je još uvijek kao u cjeniku, ako sam dobro razumio, ali će se možda i naknadno "prilagoditi"

Imao sam priliku baciti pogled na jednog novog koji je od djelatnika servisa i to baš u onoj lijepoj boji... mat sivoj....

Izgleda prekrasno i ogromno... Dakle, to je motor 1/1 i nema govora o ikakvom scooteru... Viđao sam stare modele, ali ovaj mi se čini čak i veći.

To me naravno počelo odvraćati od nauma da ga kupim jer je puno više motor nego npr. scooter....

Mislim da ću ipak za razliku u cijeni između mog beverlya i ovog čuda ostati na Beverly-u, a kad budem imao priliku vikend - dva provesti godišnje na motoru onda ga izrentati nešto i gotovo...
 
  • Like
Reactions: lowrider123
Znači da su neiskusni vozači.

Xadv nije ništa višlja/lakša od AT

Evo djevojča će vas podučit.
Moj dominator je višlji u sjedištu od africe, a ja sam 170.
 
Sta znaci u knapu?
Jedna stvar je stat na semaforu nogama na pod a skroz druga sidit i gurat motor na laganoj uzbrdici u rikverc ili preko kamena koji ima cca 260 kg
Mislin sve se moze ali……
Iman priku koji sida i spusta se preko stafni a motor na nogari………
Nije Africa nego F850 GS……
 
To ja sa 187 radim na bas svim kozama, nema sanse da se mucim i dizem nogu preko sica.
 
A jbg, imam 179 cm, da mi je taman ne bi puno razmislja. Prijatelj mi je uzea AT DCT, on ima 188 i u knapu je. Njegove riječi.
kakvom knapu,
africa nije baš tako velik motor a i da se spustiti nekih 30 cm....
susid mi ovde na žnjanu ima nekih 178 i vozi bez prob.
 
kakvom knapu,
africa nije baš tako velik motor a i da se spustiti nekih 30 cm....
susid mi ovde na žnjanu ima nekih 178 i vozi bez prob.
Koja Africa?
Obicna je bila niza
A od 2020 su i obicna i ATAS nize
ATAS 18/19 nije visok nego najvisi motor koji postoji😂😂😂😂

Uglsvnom X-adv…..sia na njega….neman di sa nogama u odnosu na Kralja…..neznan kako je na 560 ovome novome
Isto tako cini mi se da Forza 750 ima vise mista za noge…..
 
Koja Africa?
Obicna je bila niza
A od 2020 su i obicna i ATAS nize
ATAS 18/19 nije visok nego najvisi motor koji postoji😂😂😂😂

Uglsvnom X-adv…..sia na njega….neman di sa nogama u odnosu na Kralja…..neznan kako je na 560 ovome novome
Isto tako cini mi se da Forza 750 ima vise mista za noge…..
prije svega jesi li ti hondista li šta si!? 🙃
jbga sad ovde uvodiš u usporedbu fen max 😝
koliko ti imaš na afriki mista za noge i kacigu!?

uglavnom, ta priča o mistu za noge tj. mogu li se ispružit u horizontalu s prstima prema vani (što je pravi položaj za vožnju :mrgreen: ) je baš pravo mjerilo jeli dobar ili nije motor i vrlo značajna stavka za kupovinu nečega
 
prije svega jesi li ti hondista li šta si!? 🙃
jbga sad ovde uvodiš u usporedbu fen max 😝
koliko ti imaš na afriki mista za noge i kacigu!?

uglavnom, ta priča o mistu za noge tj. mogu li se ispružit u horizontalu s prstima prema vani (što je pravi položaj za vožnju :mrgreen: ) je baš pravo mjerilo jeli dobar ili nije motor i vrlo značajna stavka za kupovinu nečega
Ma slusaj
Znas i sam da je DCT za variomat Bog OtaC ali kad govorimo o skuterima misto za ispruzit noge je pocetak i kraj
Tako da…….
Nisan sidia na Forzi 750 pa ne mogu govorit……cuni mi se da ima mista
Na Xadv nema…..