Honda X-ADV

Griješiš, ne bi znao koliko. To je toliki multipraktik da bi se on trebao zvati Multistrada. U gradu je okretan kao i bilo koji skuterić a brži i udobniji 10 puta, na otvorenoj cesti je brz koliko je brz njegov vozač a na dalekom putovanju je jednako udoban, praktičan i stabilan kao putna krstarica. Uz sve to, troškovi registracije i održavanje su minimalni, servisni interval je 12.000 km, gume sporo troši a gorivo doslovno na kapaljku.
Nakon 2 i pol godine korištenja i 36000 km na njemu znam dobro šta pišem.
Dodao bih još Tucano dekicu za zimske dane i pokrio si baš sve. Ne ti nego skuter. :mrgreen:
 
Kako za koga,ljepota je u oku promatraca,a agregat ovisi sa cega je covijek sjeo na afriku i kaj je u zivotu vozio

U okviru klase/cijene, sve je manje više egzotičnije, drugačije, jače.
Paralelni 2cil je....adekvatan, ništa više od toga. Za taj novac, ne želim samo adekvatno. imho.
 
Vozio xadv-a i nikako mi položaj sjedenja sa mojih 186cm ne paše. Da mi ga netko mukte da nebi ga vozio.

Za usporedbu Afrike i xadv-a bi propisao zatvorsku kaznu od 20 godina.
 
Ova 18/19 mi je ogromna (ako pricamo o 1000cc), malo su smanjili ovu 1100…. 2023 izlazi u tamno sivoj boji, bonbon…

Znaci zadovoljan si s njom po gradu? Moze sluzit ka jedan motor za sve?
Pitaj bilo koju žensku jel u njihovom riječniku postoji riječ "ogroman".

U početku sam bio skeptičan kako ću po gradu sa svojom ATAS 2019 ali se vozi kao bicikla.
 
  • Like
Reactions: Kadet
Ajde nemojte kontaminirat temu o najboljem crossoveru nekim matašima i ostalim poluproizvodima.

:devilish:
 
Mislim da sam ja malo prevelik za ovak X-ADV. Barem mi ovako na prvu nekako mrsav izgleda. Doduse, ispod mene i veliki Versys ne izgleda bas velik:mrgreen:
Da ja radije Integru gledam? Iskreno, fali skuter i meni i zeni, a rado bih ovaj DCT probao.
 
Mislim da sam ja malo prevelik za ovak X-ADV. Barem mi ovako na prvu nekako mrsav izgleda. Doduse, ispod mene i veliki Versys ne izgleda bas velik:mrgreen:
Da ja radije Integru gledam? Iskreno, fali skuter i meni i zeni, a rado bih ovaj DCT probao.
Koliko si to visok?
 
Ja san 191 i meni je okej. Položaj nogu se navikne sa vrimenom.
Ne znam, moram probati. Uglavnom, fali mi neki maxi skuter i moram opet nesto kupiti. Dobar je Versys, ali sad sidjem u garazu samo kad dogovorimo neku voznju. Kako ga parkiram iza voznje, tako ga i izvezem za drugu. Totalno nezanimljiv, a u isto vrijeme nepraktican motor.
 
Ne znam, moram probati. Uglavnom, fali mi neki maxi skuter i moram opet nesto kupiti. Dobar je Versys, ali sad sidjem u garazu samo kad dogovorimo neku voznju. Kako ga parkiram iza voznje, tako ga i izvezem za drugu. Totalno nezanimljiv, a u isto vrijeme nepraktican motor.
Forza 750 mi se pari bolji izbor od Xadva
Kazen pari jer na nju nisan sia a na novog xadv-a jesan…..
 
Pitaj bilo koju žensku jel u njihovom riječniku postoji riječ "ogroman".

U početku sam bio skeptičan kako ću po gradu sa svojom ATAS 2019 ali se vozi kao bicikla.
Znaci ok si po gradu sa ATAS?… bomba je motor… mene je isto ka straj da ne falijem pa da bude na Njuskalu prije vrimena😂.
 
Sa Xadv mi je provjereno jer san napravia dobar djir s njim…. Znam da je usporedba bezveze i drugaciji su motori, ali gledam samo DCT i nista me drugo ne zanima. A sa ATAS ako se necu mucit po gradu nebi se mislia sekunde. Odma cu je kupit… odemo ja i zena u duzi djir i Africa mi je top. Iako nemam nista krivo rec ni za xadv.