Honda X-ADV

To je to sokoleā€¦ svaki GS i Tmax su samo zbog toga kupljeni, inace su dokazani ka skovace od motorašŸ‘Œā€¦ srica Tomicu i Pribudicu da ima tih sta se pokazuju inace bi propaliā€¦

Da su skovace, nisam nigdje napisao. Da ih ljudi pretežno kupuju kao neku projekciju druŔtvenog statusa, to je činjenica.
 
Ja mislim da je taj T-Max postao statusni simbol...ako nemas temaksa nemas nista....šŸ˜Ž
Govoris gluposti. Onda bi se kupovala MT ili GS , HD. Al da neki kupe za status kupe. I vespu kupe itd za status. Al koga to briga
 
Last edited:
To je to sokoleā€¦ svaki GS i Tmax su samo zbog toga kupljeni, inace su dokazani ka skovace od motorašŸ‘Œā€¦ srica Tomicu i Pribudicu da ima tih sta se pokazuju inace bi propaliā€¦
Skovace od motora. Mozda gs. T max nema promil failova kao GS
 
Da su skovace, nisam nigdje napisao. Da ih ljudi pretežno kupuju kao neku projekciju druŔtvenog statusa, to je činjenica.
... a zamisli da postoji GS s pravim automatikom ka Ŕta je DCT... prodalo bi se 50% manje t-maxova i 90% manje africa... :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: gvo and Nike11
... a zamisli da postoji GS s pravim automatikom ka Ŕta je DCT... prodalo bi se 50% manje t-maxova i 90% manje africa... :mrgreen:
GS klapa kad se uŔalta u prvu tako da san se pripa neki dan na semaforu kad je bija do mene.:unsure:
 
  • Like
Reactions: Boxer_st
Da su skovace, nisam nigdje napisao. Da ih ljudi pretežno kupuju kao neku projekciju druŔtvenog statusa, to je činjenica.
Pa sta sad? Otkria si Amerikuā€¦ kupuje onaj sta moze kupitā€¦bilo i bit ce. Gledaj sebe i pusti se tih retorickih zakljucaka. Koga briga sta drugi kupuje? Neka se ljudi vesele
 
  • Like
Reactions: Nike11
Pa sta sad? Otkria si Amerikuā€¦ kupuje onaj sta moze kupitā€¦bilo i bit ce. Gledaj sebe i pusti se tih retorickih zakljucaka. Koga briga sta drugi kupuje? Neka se ljudi vesele
Ma ne kazen ja nista. Samo xadv mos grad/ vani. Sa afrikom patnja grad. Mozes po gradu vozit i bager samo pitanje kako i koliko komoda imas. Da ne patin da iman motor, xadv bez greske. Eno ti diablero pola svita sa xadv prosa
 
  • Like
Reactions: Kadet
Ja imam Shad SH46 i stanu mi dvije modularne kacige unutra. Treba ih znati posloziti, ali stanu :)
 
Ja imam Shad SH46 i stanu mi dvije modularne kacige unutra. Treba ih znati posloziti, ali stanu :)
To je isto ka sta ove krave mos vozit po gradu. Triba ti par min za poslozit a ostalo ne moze stat. Komod je kad ubacis obe bez gledanja/mirenja i jos rukavice&. Al opet kaze svatko ima svoje. Ja volin komod u svemu. A Vi slazite u mm. Zato skuter i sluzi za sta manje brige oko pizdarija
 
Molio bih za pomoc oko par sitnica, prvo, da li je netko na modelu '22 proveo usb prikljucak naprijed negdje oko volana , ako je ljubazno molim sliku . Druga stvar , ako netko zna gdje skinuti honda roadsmart aplikaciju za android..mislim da za iphone i ne postoji..., jer kad se skenira qr kod koji se dobije u knjizici kad se kupi motor, napise da nije podrzano u HR, a mislim si ako nabavim aplikaciju da bi neke stvari mogle raditi, pa bi probao upariti mob s motorom.

I kad smo vec kod kofera, Givi 52l, napunjen na cca 75-80% , za 9 dana puta i vise nego dovoljan, kaciga ionako ide ispod sjedala ;)
matera.jpg
 
Givi trk52 trekker, nosac ti je sr1188 , ploca je M8. Sve mozes sam montirati , jer samo odsarafis stari i zasarafis novi.

Edit: KAPPA /Givi ti je ista stvar, kappin se zove kgr52 i pase na plocu od givija i obrnuto, tako da gledas sto ti je jeftinije....
 
  • Like
Reactions: Kadet
Molio bih za pomoc oko par sitnica, prvo, da li je netko na modelu '22 proveo usb prikljucak naprijed negdje oko volana , ako je ljubazno molim sliku . Druga stvar , ako netko zna gdje skinuti honda roadsmart aplikaciju za android..mislim da za iphone i ne postoji..., jer kad se skenira qr kod koji se dobije u knjizici kad se kupi motor, napise da nije podrzano u HR, a mislim si ako nabavim aplikaciju da bi neke stvari mogle raditi, pa bi probao upariti mob s motorom.

I kad smo vec kod kofera, Givi 52l, napunjen na cca 75-80% , za 9 dana puta i vise nego dovoljan, kaciga ionako ide ispod sjedala ;)View attachment 754031
Ja san uspia instalirat aplikaciju malo je proces poduži ako se baŔ ne razumiŔ u mobitel al ako nemaŔ sluŔalicu u kacigi nemoj ni skidat.
 
Givi trk52 trekker, nosac ti je sr1188 , ploca je M8. Sve mozes sam montirati , jer samo odsarafis stari i zasarafis novi.

Edit: KAPPA /Givi ti je ista stvar, kappin se zove kgr52 i pase na plocu od givija i obrnuto, tako da gledas sto ti je jeftinije....
Ima li naslon za njega?