Honda X-ADV

Pozdrav ekipa ..... (y)(y)(y)(y)(y)
evo pošto sam nov ode i trebam informacije molia bi vas da mi malo pomognete .....
kupia sam prije par dana ovu našu ljepoticu , staru godinu dana 06.2019.....
molin vas da mi napišete kako idu servisi (moja sad ima 8000km), i koje ulje ide .....
nekuzim čemu taj G prekidač i kako se aktivira .....
na kojoj razini drzite tracking control .....
vjerojatno ima još dosta svari koje nisam skužija i neznam , pa mi malo izlajite da se uputim .... :mrgreen::mrgreen:
motor he brutalno dobar i močan .... veselje do besvjesti ......
inače se zovem Davor i iz Zadra sam ..... (y)(y):mrgreen::mrgreen:
 
U prilogu su ti servisni intervali i specifikacija za ulje.
Šta se G moda tiče, aktivira se pritiskom na G tipku ispod ekrana a on omogućava manje proklizavanje spojke čime se uspostavlja direktnija veza između ručice gasa, pogona i stražnjeg kotača a to omogućava direktniju i bolju kontrolu na makadamu i van asfalta.
Ja osobno držim TC na 1, jer mi je preagresivan na 2 i zna se uključiti kod malo jačeg odvrtanja ručice gasa.

Dobro došao!
 

Attachments

  • Screenshot_2020-09-23-22-01-42-722_cn.wps.moffice_eng.jpg
    Screenshot_2020-09-23-22-01-42-722_cn.wps.moffice_eng.jpg
    109.1 KB · Views: 86
  • Screenshot_2020-09-23-22-01-30-412_cn.wps.moffice_eng.jpg
    Screenshot_2020-09-23-22-01-30-412_cn.wps.moffice_eng.jpg
    112.1 KB · Views: 81
  • Screenshot_2020-09-23-22-00-34-278_cn.wps.moffice_eng.jpg
    Screenshot_2020-09-23-22-00-34-278_cn.wps.moffice_eng.jpg
    78.9 KB · Views: 87
fala frend .....
G tipku stiščem ali nigdi se ništa ne upali , kako da znam da je aktivna ta G tipka ..... ??
 
fala frend .....
G tipku stiščem ali nigdi se ništa ne upali , kako da znam da je aktivna ta G tipka ..... ??
Mora ti se pojavit na ekranu velika oznaka tu di je oznaka D ili S
I šta se tiče ulja,navodno 12 tisuća km ili godinu dana ovisi šta ti prije dođe,ako imaš fejs imamo grupu x-adv hrvatska pa slobodno uđi:)
 
fala Bruno .....
evo posla zahtijev za članstvo na fejsu ..... (y)
super sad znam za izmjenu ulja (koje ulje preporučate i di ga mogu naručiti ), ujutro ču viditi za u G tipku , danas sam stiskao ali nisam nigdi vidia da se pokazuje išta ..... ujutro ču opet možda nisam vidia ..... jeli se tipka samo stisne ili je triba držati malo stisnutu .... ??
 
Evo šta kaže manual za G mode tipku:
 

Attachments

  • Screenshot_2020-09-23-22-37-16-101_cn.wps.moffice_eng.jpg
    Screenshot_2020-09-23-22-37-16-101_cn.wps.moffice_eng.jpg
    83.4 KB · Views: 88
fala Bruno .....
evo posla zahtijev za članstvo na fejsu ..... (y)
super sad znam za izmjenu ulja (koje ulje preporučate i di ga mogu naručiti ), ujutro ču viditi za u G tipku , danas sam stiskao ali nisam nigdi vidia da se pokazuje išta ..... ujutro ču opet možda nisam vidia ..... jeli se tipka samo stisne ili je triba držati malo stisnutu .... ??
Pošto si još pod garancijom odvedi u honde,mene nije skupo izašlo kad san minja.
 
da , da DiAbLeRO , ja sam ga stiskao u vožnji a piše da gas mora biti na nuli .... zato vjerojatno nije reagirao .....
dali vi drzite tu G tipku onda uvik aktivnu za vožnjupo cesti ..... ??
 
da , da DiAbLeRO , ja sam ga stiskao u vožnji a piše da gas mora biti na nuli .... zato vjerojatno nije reagirao .....
dali vi drzite tu G tipku onda uvik aktivnu za vožnjupo cesti ..... ??
Malo je neugodno s njom vozit stani kreni,tako da pali je samo na makadamu a i da ne forsiraš bezveze lamele-
Realno rijetko ko to pali
 
Asti sto
Dode mi da prodan Kralja i uzmen X-Adv😂😂🤪
DCT majka.....
Ima X-adv-a po ST vise nego 560
Tako mi se cini
 
Asti sto
Dode mi da prodan Kralja i uzmen X-Adv😂😂🤪
DCT majka.....
Ima X-adv-a po ST vise nego 560
Tako mi se cini
bogami i po Zadru zadnjih po godine ih se nakotilo masu , ja nisam moga nigdi naći crvenu pa otiša u njemačku po nju , u HR nove pošiljke stižu tek na proliće ...... :cry::cry::cool::cool:
 
e da , imam još jedno pitanje ljudi moji , kako se miri razina ulja u motoru , mislim da u manualu piše bez da se NE navida šipkica .... ?? , da se samo onako stavi i izmiri bez navidavanja do kraja .... ??
 
Možda da si skineš manual pa da ga malo prolistaš?
Uostalom diablero ti je vec stavio slike...sve ti piše
 
Možda da si skineš manual pa da ga malo prolistaš?
Uostalom diablero ti je vec stavio slike...sve ti piše
fala na savjetu marek .... očito netreba ništa komunicirati .... skineš manual i odjaviš se sa foruma ha ..... ??
 
fala na savjetu marek .... očito netreba ništa komunicirati .... skineš manual i odjaviš se sa foruma ha ..... ??
Da si se imalo potrudio, odgovore na svoje pitanja bi našao u roku par minuta. Uostalom, vec su ti decki i odgovorili, ali toliko o tome kako gledas odgovore.
Bit ce da je stvarno fjaka
 
Last edited: