Honda X-ADV

The Rupa!
 

Attachments

  • Screenshot_20200924-181642_Video Player.jpg
    Screenshot_20200924-181642_Video Player.jpg
    102.4 KB · Views: 263
  • Like
Reactions: Butko and massa.st
Da si se imalo potrudio, pitanja na svoje odgovore bi našao u roku par minuta. Uostalom, vec su ti decki i odgovorili, ali toliko o tome kako gledas odgovore.
Bit ce da je stvarno fjaka
jako FASCINANTAN taj tvoj odgovor ..... oduševia si me ..... evo neču više (zbog ovakvih se odlazi sa foruma) .... baš ti fala na savjetu ....... (y)(y):mrgreen:
 
Last edited:
honda je drugi svijet več odavno
tmax je dobar skuter, a adv i integra mogu bit više toga
X-adv mi se sve vise i vise svida....cak i prednji kraj mi postaje prihvatljiv......
Ima bit da ce Forza 750 bit pun pogodak
Uglavnom Tmax.......nekad bilo......sad se spominje di koji put......
Da nije Kralja ne bi ni to........
Nemos ti sa kineskim dizajnom i motor/variomat kombinacijom koje je pregazilo vrime parirat Hondinom 750ccm/DCT-u

Da Integra ima mista pod sicom ne bi ni tribala Forza 750 ali eto......nije svako zlo za zlo.Dobili smo Forzu
 
Ti si seki isa u qurac skroz sa tom mantrom o kralju i dct...
Ja sam prominia 3 motora u godinu ipo...pa nikad nisam napisa rič o njima, niti cu...a ti godinama pises pizdarije o tom kralju i bezveznom dct-u.
 
  • Like
Reactions: Nero and maRRin 06
Ti si seki isa u qurac skroz sa tom mantrom o kralju i dct...
Ja sam prominia 3 motora u godinu ipo...pa nikad nisam napisa rič o njima, niti cu...a ti godinama pises pizdarije o tom kralju i bezveznom dct-u.
Kad se ti bojis porezne da ne usporede prihode i potrosnju......

Nego pazi ovo...
Na moto forumu si i u godinu ipo si prominia 3 motora(na ovo cu se referirat) i nisi o tim istim motorima napisa ni ric....reka bi ajatolah prodaje “Pametnome dosta”

A sad ovo 3 motora u godinu ipo.....
To je prestrasno......malo se dovedi u red i kuoi nesto sta ti odgovara.kupujes pizdarije pa minjas.nisan ti ja kriv.......
 
  • Haha
Reactions: R3mba
Kad se ti bojis porezne da ne usporede prihode i potrosnju......

Nego pazi ovo...
Na moto forumu si i u godinu ipo si prominia 3 motora(na ovo cu se referirat) i nisi o tim istim motorima napisa ni ric....reka bi ajatolah prodaje “Pametnome dosta”

A sad ovo 3 motora u godinu ipo.....
To je prestrasno......malo se dovedi u red i kuoi nesto sta ti odgovara.kupujes pizdarije pa minjas.nisan ti ja kriv.......

Nije stvar toga koliko ko promini i kupi motora, nego je poanta da se ti izdižeš iznad svega... sta ja kupim, to je najbolje.
Na onom forumu za pomorce su te uvatili u đir, zbog tih stvari...
I da...ktm 990, tmax 530 i sad cb1300.

Isto tako, ovde ih ima sta su 10g na forumu a nisu u sve motore sta su imali skupili 1000ccm...
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
Nije stvar toga koliko ko promini i kupi motora, nego je poanta da se ti izdižeš iznad svega... sta ja kupim, to je najbolje.
Na onom forumu za pomorce su te uvatili u đir, zbog tih stvari...
I da...ktm 990, tmax 530 i sad cb1300.

Isto tako, ovde ih ima sta su 10g na forumu a nisu u sve motore sta su imali skupili 1000ccm...
Pa necu valjda kupit nesto sta nije najbolje
Gospe ti sinjske.....eto ti si konacno kupia skoro pa najbolji motor na svitu.Africa,Goldwing i CB1300.nema dalje.....
Niko mene nije uvatia u dir a pogotovo tamo.taj se jos nije rodia.....
Ima odi likova koji su pali s kruske ali kvocijent in je sobne temperature
A tamo sve one znan osobno pa se tako i sprdamo i znan ko i di je i sta je.(osim onog bolida CC2 )

Nego X-adv........svida mi se.......da neman Kralja bia bi na sto muka......
 
  • Like
Reactions: Majest and Sredju
Nije stvar toga koliko ko promini i kupi motora, nego je poanta da se ti izdižeš iznad svega... sta ja kupim, to je najbolje.
Na onom forumu za pomorce su te uvatili u đir, zbog tih stvari...
I da...ktm 990, tmax 530 i sad cb1300.

Isto tako, ovde ih ima sta su 10g na forumu a nisu u sve motore sta su imali skupili 1000ccm...


Daj sliku cb-a, koga briga za Sekijeve ludorije.
 
:LOL:

Eto, corona i nešto dobroga donijela... :021: BTW Mijo šteka ti lokacija!

Cosmo, uzmi SCa, znaš i sam da ćeš se tuć nogon u gujicu ako uzmeš bilo koji drugi. Osim Akrapa, naravno... :evil:
Pozdrav,

Ima li ko info kako najbrze a po mogucnosti i najeftinije doci do SCa ....ima li ga uzeti u Hrvatskoj ili je najbolja varijanta dovuci ga izvana ..
usput, ima li ko da je sam skidao zadnji original nosac za tablicu i stavio samo latu...triba li tu malo jaci majstor za struju ili se da to pomalo u garazi?
Uzdravlje
 
Ja sam svog kupio direkt od proizvodjaca sa njihove web stranice. Mislim da SC nema zastupnike, vec direkt od njih.
 
SC je ionako u europi pa brzo dođe,a šta se tiče zadnjeg nosača triba se pozabavit dobro,skidat skoro cili zadnji kraj
 
Pozdrav,

Ima li ko info kako najbrze a po mogucnosti i najeftinije doci do SCa ....ima li ga uzeti u Hrvatskoj ili je najbolja varijanta dovuci ga izvana ..
usput, ima li ko da je sam skidao zadnji original nosac za tablicu i stavio samo latu...triba li tu malo jaci majstor za struju ili se da to pomalo u garazi?
Uzdravlje
Vidi sa clanom foruma Aprilia
On je stavia SC na Integru....Full sistem sa jos mnogo toga
 
Na koliko điri ide X-adv u blokadu
2017 god i novi nakon toga
Vjeroajtno je isto i sa NC 750 X/S i Integron
Aprilja je nesto spominja