Honda X-ADV

mene zanima imal iko da mu se svidja ova temeljna siva boja...ko to forsira i zbog cega..jel se prodaje dobro jel to sad moda ili sta..ili sam ja ostario pa ne kuzim...prvi put sam vidio to govno na audijima..nisam mogo doc sebi kako to neko moze kupit
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Ma to je cjelokupna industrija svojevremeno za jeftine pare otkupila boju iz ruskih vojnih viškova pa sad imaju zalihe koje troše do cca. 2134.

:mrgreen:
 
Boje za 2021. i opremljena koferima
 

Attachments

  • 312685_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    312685_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    69.4 KB · Views: 117
  • 312710_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    312710_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    73 KB · Views: 127
  • 312711_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    312711_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    78.7 KB · Views: 125
  • 312685_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    312685_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    65.6 KB · Views: 127
  • 312687_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    312687_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    64.2 KB · Views: 115
  • 312689_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    312689_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    65.6 KB · Views: 113
  • 312710_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    312710_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    69.1 KB · Views: 120
  • 312699_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    312699_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    38.5 KB · Views: 112
  • 312695_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    312695_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    39.4 KB · Views: 110
  • 312652_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    312652_2021_HONDA_X-ADV.jpg
    107.8 KB · Views: 138
Onaj model srebrni sa sva tri kofera slikano sa boka - impresivno!! I to nekome nije motocikl?? Prekrasno... stvarno kompletan paket!
 
mene zanima imal iko da mu se svidja ova temeljna siva boja...ko to forsira i zbog cega..jel se prodaje dobro jel to sad moda ili sta..ili sam ja ostario pa ne kuzim...prvi put sam vidio to govno na audijima..nisam mogo doc sebi kako to neko moze kupit
Ipak si ostaria:mrgreen:
 
Ne, Kymco chopper od 125 kubika je motor... toliko o kompleksima... priče u koje ni sam ne vjeruješ. No koje liječe komplekse da si nešto - što nisi.
S kim se ti svađaš,malo najprije pročitaj tko je šta napisao.
I da,kakve probleme imaš?
Svi,pa i proizvođač to smatra skuterom ali eto ti ćeš nas sve uvjeriti u suprotno.
Za početak pošalji pismo u Hondu
 
  • Like
Reactions: Nero and maRRin 06
Skuter je oblik karoserije, službeno je to motocikl. "Motor" - to je diskutabilan termin... ta Honda ima motor, samo ga ne vidiš...

Bruno 1: Skuter je kako mi reče čovik na tehničkom zbog tunela za noge vodi se kao skuter.

Dakle Honda ni tehnicki nisu u pravu, ne da mi se objasnjavati sa Hondom da li podcjenjuju vlastiti proizvod, postujem ih. ;)
 
S kim se ti svađaš,malo najprije pročitaj tko je šta napisao. I da,kakve probleme imaš?

Imam probleme sa wannabe znalcima koji nemaju pojma oko osnovnih zakonskih i inih termina pa bi malo prodavali uobičajene nepostojeće umišljene terminologije...

Skuter je oblik karoserije. Čak i ta spika sa tim tunelom koji je ispalio taj lik sa STP-a nije baš točna, jer imaš skutera koji taj tunel nemaju, a nema ga ni ova Honda kako ga npr. ima jedna Vespa. Ipak, lakše je robovati predrasudama i uobičajenim bedastoćama od nekada, nego naučiti konkretne stvari kao što je zakonska terminologija i podjela. I zakonski i svakako drugačije se čak i stradavanje na jednom Tomosu automatiku ili Vespi vodi kao prometna nezgoda motocikla, i u zakonu, i u policiji, i u osiguranju. To što netko smatra položaj sjedenja, nekakav tunel ili ne znam što od nepostojećih i neslužbenih podjela kao kriterij, to je njegov problem. Za mene je onaj koji pogine na Vespi, Tomosu ili Gold Wingu - poginuo na motoru (motociklu). A ti i dalje misli da vrijediš više jer si, eto, moguće kupio motor koji ovom "nemotoru", dapače skuteru, nije ni do koljena po svemu... a takovih ima puno.

Proizvođač to zove skuterom jer time određuje tržišnu nišu i tržišnu namjenu, ciljanu publiku (kao što proizvođači auta imaju limuzine, karavane, pick-upove, SUV-ove, svašta - i sve to su AUTI). I taj kriterij nema veze sa ZAKONSKIM podjelama o kojima ja govorim, no to je očito preteško štivo za mnoge... skuter je, zakonski gledano, MOTOCIKL (i nebitno kome to ne ide pod kapu). I kao što netko neće kupiti karavan, ili neće kupiti kupe, SUV ili kombi, no kupit će automobil - tako i netko tko kupi ovu Hondu kupiti motocikl, no nije kupio chopper, naked ili R... i kod auta i kod motocikala, tu igru igra jedino razlika u oblicima karoserije. Zakonska nomenklatura je jasna. Pogledaj prometnu dozvolu i klasu vozila u koje pripada.
 
Na cesti se neću javljat ovima šta su na ovoj Hondi.:unsure::cool:
 
Ovi u Rutingu se malo napili brlje.. ;)
Rucna izmjena brzina kao Tomos T12 i Vespa iz 50-tih..

'Svestrani motocikl, sa izraženim terenskim sposobnostima.'
'SUV motocikl koji pruža puno više od gradske vožnje.'
'Motocikl terenskih sposobnosti sa ugrađenom opremom koja čini svakodnevnu vožnju ugodnijom.'
'Prava šteta bi bila da ovakav motocikl nema štitnike za ruke. Identični onima na Africa Twin modelu, nisu tu samo za ukras; oni štite od hladnoće i kamenja prilikom off-road vožnje.'
'Prednji žbičani kotač otporan na koroziju, veličine 17 inča osigurava odličnu stabilnost i upravljivost bilo gdje se vozili, asfaltom ili makadamom. X-ADV dolazi opremljen gumama koje su jednako učinkovite na glatkom asfaltu i grubom terenu.'
'Kada se ne možete oduprijeti zovu divljine, X-ADV će biti idealan suputnik.'
'Sa X-ADV-om možete iskusiti čari prave terenske vožnje. Čak i na najzahtjevnijim terenima ostaje stabilan i upravljiv uz pomoć kontrole proklizavanja (HSTC) i G prekidača.'
'G prekidac za Off-road voznju.'
'Ovaj motocikl nije samo za gledanje, sposoban je i za pravu off-road vožnju, stvarajući pri tome potpuno novu klasu motocikala.'


 
Hahah a u kurac, moto književni nacist, bravo Village, treba obrazovat ljude. Nego, drugi imaju komplekse, a ne ti koje zapale ovakve stvari pa pišeš novele o zakonskoj klasifikacija nesreća na mopedu ili motociklu.
Bravo, samo tako naprijed :ROFLMAO:
 
Lažu ovi iz Honde, taj G botunić služi za stimulaciju G-točke u vozačevoj vagini!

:mrgreen:
 

Attachments

  • scooters-are-for-men-who-want-to-ride-a-motorbike-9943989.png
    scooters-are-for-men-who-want-to-ride-a-motorbike-9943989.png
    178.8 KB · Views: 115
  • Like
Reactions: Butko
Imam probleme sa wannabe znalcima koji nemaju pojma oko osnovnih zakonskih i inih termina pa bi malo prodavali uobičajene nepostojeće umišljene terminologije...

Skuter je oblik karoserije. Čak i ta spika sa tim tunelom koji je ispalio taj lik sa STP-a nije baš točna, jer imaš skutera koji taj tunel nemaju, a nema ga ni ova Honda kako ga npr. ima jedna Vespa. Ipak, lakše je robovati predrasudama i uobičajenim bedastoćama od nekada, nego naučiti konkretne stvari kao što je zakonska terminologija i podjela. I zakonski i svakako drugačije se čak i stradavanje na jednom Tomosu automatiku ili Vespi vodi kao prometna nezgoda motocikla, i u zakonu, i u policiji, i u osiguranju. To što netko smatra položaj sjedenja, nekakav tunel ili ne znam što od nepostojećih i neslužbenih podjela kao kriterij, to je njegov problem. Za mene je onaj koji pogine na Vespi, Tomosu ili Gold Wingu - poginuo na motoru (motociklu). A ti i dalje misli da vrijediš više jer si, eto, moguće kupio motor koji ovom "nemotoru", dapače skuteru, nije ni do koljena po svemu... a takovih ima puno.

Proizvođač to zove skuterom jer time određuje tržišnu nišu i tržišnu namjenu, ciljanu publiku (kao što proizvođači auta imaju limuzine, karavane, pick-upove, SUV-ove, svašta - i sve to su AUTI). I taj kriterij nema veze sa ZAKONSKIM podjelama o kojima ja govorim, no to je očito preteško štivo za mnoge... skuter je, zakonski gledano, MOTOCIKL (i nebitno kome to ne ide pod kapu). I kao što netko neće kupiti karavan, ili neće kupiti kupe, SUV ili kombi, no kupit će automobil - tako i netko tko kupi ovu Hondu kupiti motocikl, no nije kupio chopper, naked ili R... i kod auta i kod motocikala, tu igru igra jedino razlika u oblicima karoserije. Zakonska nomenklatura je jasna. Pogledaj prometnu dozvolu i klasu vozila u koje pripada.
Ako te to toliko živcira možda bi trebao posjetiti psihijatra.
Šta ima veze kako netko naziva neko prevozno sredstvo i šta misli o njemu.
Smiri se malo,život je lijep,ne živciraju se oko ne bitnih stvari