Honda X-ADV

Hahah a u kurac, moto književni nacist, bravo Village, treba obrazovat ljude. Nego, drugi imaju komplekse, a ne ti koje zapale ovakve stvari pa pišeš novele o zakonskoj klasifikacija nesreća na mopedu ili motociklu. Bravo, samo tako naprijed :ROFLMAO:

Istina uvijek boli, pa ako sam zato nacist, neka, ne smeta. Bolje biti i nacist nego neuka budala koja ide vrijeđati i omalovažavati nečiji MOTOR samo zato jer je umislio da to nije motor. Time je i rečeno tko je tu iskompleksiran, i koga živcira skuter zvati motociklom. Amen!
 
  • Sad
Reactions: Igor28
Je li netko imao ovaj problem :unsure:

FEMA announces recall for 2017-2018 Honda X-ADV over ECU issue
 
Imam probleme sa wannabe znalcima koji nemaju pojma oko osnovnih zakonskih i inih termina pa bi malo prodavali uobičajene nepostojeće umišljene terminologije...

Dosta je diskriminacije po karoserijskoj osnovi. U duhu osvještenja, predlažem poll/peticiju da se ovaj podforum prebaci na mjesto koje mu zakonski pripada - Motori. Da se svi koji diskriminiraju na temelju oblika karoserije i odbijaju kolege na dvije rote osloviti njima preferiranim moto nazivom, instant banaju i da ih se ukloni s interneta. Također jedan poll da se svi vlasnici motora s alternativnim oblicima karoserije izjasne kako žele da ih se oslovljava na moto okupljanjima, te da se o trošku vlasnika foruma uvede po jedan podforum/safe-space za svaki pojedinačni slučaj, gdje će sigurni od uvreda i pošprda moći diskutirati o aluminijskim podnicama i sporckim nosačima tablica.
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
I ja bi molio, ali stvarno i zaista bih to molio, da se Motocikl prestane nazivat motor. Zašto, pa zato jer je motor može bit sa unutarnjim sagorjevanjem, a poznajemo i elektromotor. Motor imaju i motocikl, automobil, brod, avion, vlak, podmornica, motorna pila, trimer itd. Dakle ne vozim motor, vozim motocikl kojeg pogoni motor sa unutarnjim sagorjevanjem, a koji koristi benzin.
Ono, prestanite bit iskompleksirani i živcirati me, nazovimo stvari svojim imenom, kužiš ono, AMEN.
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Nero and Dene
I ja bi molio, ali stvarno i zaista bih to molio, da se Motocikl prestane nazivat motor. Zašto, pa zato jer je motor može bit sa unutarnjim sagorjevanjem, a poznajemo i elektromotor. Motor imaju i motocikl, automobil, brod, avion, vlak, podmornica, motorna pila, trimer itd. Dakle ne vozim motor, vozim motocikl kojeg pogoni motor sa unutarnjim sagorjevanjem, a koji koristi benzin.
Ono, prestanite bit iskompleksirani i živcirati me, nazovimo stvari svojim imenom, kužiš ono, AMEN.
Samo da nadodam,ljude se može i mora nazivati budalama,vrijeđati da su iskompleksirani... Ali treba paziti da se i skutere zove motorima da oni nebi bili povrijeđeni.
 
Samo da nadodam,ljude se može i mora nazivati budalama,vrijeđati da su iskompleksirani... Ali treba paziti da se i skutere zove motorima da oni nebi bili povrijeđeni.
Naravno, zato i jesmo na forumu motori.hr a ne ljudi.hr, iako apeliram da Mate promjeni naziv u motocikli.hr, jer ono, bio bi red.
 
  • Like
Reactions: Dene
Opet vi sa tin motorima i skuterima,napravite posebnu temu za to pa se pripirite tamo
A evo sta oni kazu pa me interesira je li se netkome ovakav problem kod nas manifestirao

Bilo je već u temi,uglavnom javi se ovde u Honde ovlašteni servis i naruči se za servis ako je pod opozivom,navodno se dugo čekaju djelovi.Ljudima se gasia i nije tia ubacit iz lera u brzinu zbog tog nekog pregrijavanja.
 
Traktorić se i danas malo sunčao i ja skupa s njim. Njegove multipraktične osobine još više dolaze do izražaja u ovim hladnim danima i na slinavim cestama, Pirellijeve (kvazi)čeparice drže fantastično...
:love:
 

Attachments

  • IMG_20201114_135557-01.jpeg
    IMG_20201114_135557-01.jpeg
    288.1 KB · Views: 112
  • IMG_20201114_145245-01.jpeg
    IMG_20201114_145245-01.jpeg
    319.1 KB · Views: 112
  • IMG_20201114_151836-01.jpeg
    IMG_20201114_151836-01.jpeg
    206.3 KB · Views: 116
Opet vi sa tin motorima i skuterima,napravite posebnu temu za to pa se pripirite tamo

Bilo je već u temi,uglavnom javi se ovde u Honde ovlašteni servis i naruči se za servis ako je pod opozivom,navodno se dugo čekaju djelovi.Ljudima se gasia i nije tia ubacit iz lera u brzinu zbog tog nekog pregrijavanja.
Ja san ima (nije tila iz neutrala u brzinu i nije tila ic dalje od 2 brzine kao neka vrst pregrijavanja a pregirjavanja nije bilo) i ceka san djelove za taj recall jedno 3 miseca ,u meduvremenu motor prodan ,sretno vam s hondom i servis podrskom u hrvatskoj (motor i honda nisu krivi za taj seocki nestasluk zastupnika i dilera) u moju kucu nova honda s dct om sigurno vise nece.
 
Ja san ima (nije tila iz neutrala u brzinu i nije tila ic dalje od 2 brzine kao neka vrst pregrijavanja a pregirjavanja nije bilo) i ceka san djelove za taj recall jedno 3 miseca ,u meduvremenu motor prodan ,sretno vam s hondom i servis podrskom u hrvatskoj (motor i honda nisu krivi za taj seocki nestasluk zastupnika i dilera) u moju kucu nova honda s dct om sigurno vise nece.
Zato je yamaha uzela ovde tržište dok je u italiji suprotno,tako je kako je nažalost
 
Ja san ima (nije tila iz neutrala u brzinu i nije tila ic dalje od 2 brzine kao neka vrst pregrijavanja a pregirjavanja nije bilo) i ceka san djelove za taj recall jedno 3 miseca ,u meduvremenu motor prodan ,sretno vam s hondom i servis podrskom u hrvatskoj (motor i honda nisu krivi za taj seocki nestasluk zastupnika i dilera) u moju kucu nova honda s dct om sigurno vise nece.


Zalosno