Honda X-ADV

5 litara najviše
ne znam jesi li vlasnik ili ne ali dakle misliš da uvijek može preći 300 km sa punim spremnikom bez obzira ako se radi o autoputu i malo ga dereš jače?
da pojasnim zašto, dakle ovo je vrhunski stroj nema sumnje, no uvijek je mana mali rezervar i sad iz austrije u njemacku imas jedan dio gdje ti i na tabli piše da dugo nema sljedeće pumpe i mnogi su tamo ostali bez goriva, a tamo bi trebao proći kolega na jedan meet u njemačkoj

također ako netko zna neki dodatak za veći rezervar neka da link, npr crf 300 rally ima dodatni spremnik za gorivo
 
Vlasnik jesam, 300 kilometra je u knap, postoji rezervar al rađe ponesi nekako 2,3 litre goriva i onda si siguran 101%
260418929_127345409726440_1502233611582962638_n.jpg
 
  • Like
Reactions: Author
Pitanje za ekipu koja je kupila ADV-a novog.
Jel se da izvuci sto popusta prilikom kupnje jer ovo malo sto sam pitao svi su beton?
 
Ma opremu nabavim sa popustom i bez fa kupim XADV, toliko webshopova po EU da nije potrebno uopce pitsti popust na te stvari.
Na Yamahi sam dobio nekih 10k kn popusta pa gledam ako se moze i kod Honde tako nesto izvuci.
 
A zvrcni šagu pa vidi
Na opremu….mozda bi se i moglo
Ja san 20% dobia prije 2 god……..

Sad je trenutno poremeceno sve i fali svega ali ne pada mi kupovat vise nikad novi motor/skuter…….
Polovni iz Njemacke i Cao Zurim
 
Na opremu….mozda bi se i moglo
Ja san 20% dobia prije 2 god……..

Sad je trenutno poremeceno sve i fali svega ali ne pada mi kupovat vise nikad novi motor/skuter…….
Polovni iz Njemacke i Cao Zurim
Jesi dobia na opremu ili motor popust
 
OEM Kufer sa nosacem, naslonjacem i bravicom sam platio sa popustom 2200kn.
Na Tmaxu 10000kn popusta.
Hondu sam jos 2020. zvao i nitko nije htio spustiti kune, pa jedino da se nadje neki godinu dvije star za 75000kn...
 
Pitanje za ekipu koja je kupila ADV-a novog.
Jel se da izvuci sto popusta prilikom kupnje jer ovo malo sto sam pitao svi su beton?
Rekao si da će biti tesni, jedino ako za njega dobiješ kakav popust. Recimo na forcu je u Rutingu na tesni bio popust oko 10tkn
 
Testni izbjegavam maksimalno kad vidim kako se pojedinci ponasaju prema vozilima koji nisu njihovi.
Ja sam 10000kn dobio na 0km Tmax...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene
Testen izbjegavam maksimalno kad vidim kako se pojedinci ponasaju prema vozilima koji nisu njihovi.
Ja sam 10000kn dobio na 0km Tmax...
... to neces dobit kod honde... zato sam siguran da ces kupit opet tmaxa jer ce ti tamo na kraju dat opet dobar popust na techa i doc ce te malo skuplje nego xadv... cak bi se usudio i kladit na to... :mrgreen:
 
Testni izbjegavam maksimalno kad vidim kako se pojedinci ponasaju prema vozilima koji nisu njihovi.
Ja sam 10000kn dobio na 0km Tmax...
Testni, gdje ne cekaju da se motor ugrije nego odma po gasu. Testni su najgora opcija za kupit, bolje polovni nego testni.
 
Jesi dobia na opremu ili motor popust
Prosli misec kad sam se raspitivao za cbx500 nudili su mi 15%-20% na opremu koja nije OEM. Kod Yamahe provjereno daju slicne ako ne i vece popuste opet na opremu koja nije OEM. Na motor sami osim ako nije jasno naznaceno, cisto sumnjam da ce itko dat sami popust na motor.
 
  • Like
Reactions: Dene and Bruno1
Drze cijenu kao da su Rolex, a nuditi popust na opremu je u najmanju ruku smijesno.
Pustis im +100k kn, pa daj onda pocasti barem sa jednim Akrapom ili Termiem, koja ih izadje sa rabatom mozda 550/600€ ili neznam komplet kuferima, vizirom i nosacem tablica. Barem 5-10% vrijednosti opreme.
 
Last edited: