Honda X-ADV

sjebašmo temu... imam iPhone 13 Pro Max i dobio sam kiflu sa njim a ne punjač i slušalice, žalosno da za 1600 eura ne dobiješ ni punjač... samo kabel.
A za satove se slažem sa sekijem, baterija je katastrofa, 1 dan... dao sam ga ženi i nosim Huawei gt2 pro, baterija 14 dana ladno, s tim da nosim samo kad idem van i posao
A reci mi sa kojim to top modelom jos uvijek dobivas punjac? Ne racunajuci Xiaomi...
 
Idete u off topic, cijena adva je ista od 2020, od tada je cijena željeza otišla 300% a da ne govorim o kabelima i poluvodičima, transportu i svemu ostalom
 
A reci mi sa kojim to top modelom jos uvijek dobivas punjac? Ne racunajuci Xiaomi...
Pa ne mijenjam ih kao carape da znam😃
Imao sam note 10+ sa kojim sam sve dobio, sad sa ovim nista👎
za par godina ocekujem da ih isporuce bez baterija, zasto da ti je daju kad mozes izvaditi iz starog😂
 
8250 km u 15 dana, autocestama, cestama i prašnjavim putevima preko Italije i Francuske do Španjolske, Gibraltara, Maroka, Portugala i Andore, pa nazad. Traktorić se još jednom dokazao kao vrijedna, štedljiva, neumorna i dovoljno brza i udobna vozilica za do kraja svijeta i nazad.
 

Attachments

  • IMG_20220507_181247-01.jpeg
    IMG_20220507_181247-01.jpeg
    1.3 MB · Views: 0
  • IMG_20220507_181215-01.jpeg
    IMG_20220507_181215-01.jpeg
    1.1 MB · Views: 0
8250 km u 15 dana, autocestama, cestama i prašnjavim putevima preko Italije i Francuske do Španjolske, Gibraltara, Maroka, Portugala i Andore, pa nazad. Traktorić se još jednom dokazao kao vrijedna, štedljiva, neumorna i dovoljno brza i udobna vozilica za do kraja svijeta i nazad.
Sta nisi isa sa apriliom😂😂
 
Sta nisi isa sa apriliom😂😂
Šteta mi Tuona bila na ovakav put, nije on za to predviđen iako bi to odradio bez greške a i poseban gušt bi na njemu bio u brdima... Ali opet, bio bi mi trošak veći barem 600 ojra na razlici u potrošnji goriva.

:love:
 
  • Like
Reactions: Nike11
8250 km u 15 dana, autocestama, cestama i prašnjavim putevima preko Italije i Francuske do Španjolske, Gibraltara, Maroka, Portugala i Andore, pa nazad. Traktorić se još jednom dokazao kao vrijedna, štedljiva, neumorna i dovoljno brza i udobna vozilica za do kraja svijeta i nazad.
Bome dobar si, baci koji post u grupu na fejsu, jesi ima kojih kvarova dosad
 
Jbga, nemam Facebook, čo'ek iz kamenog doba... Apsolutno nikakvih kvarova u ovih skoro 35000 km. Osim ako se spadanje rastegnutog lanca sa zupčanika ne računa.

:LOL:
 
  • Haha
Reactions: Bruno1
8250 km u 15 dana, autocestama, cestama i prašnjavim putevima preko Italije i Francuske do Španjolske, Gibraltara, Maroka, Portugala i Andore, pa nazad. Traktorić se još jednom dokazao kao vrijedna, štedljiva, neumorna i dovoljno brza i udobna vozilica za do kraja svijeta i nazad.
Svaka čast, najviše sam ljubomoran na to što ste mogli izdvojiti slobodno vrime o_O
 
Definitivno je vrijeme za nove gume, prednja mi sad ima 16000 km a zadnju sam morao mijenjati u Sevilli jer doma jednostavno nisam stigao. Kako nije bilo STRke, sad je otraga Pirelli Diablo Rosso Scooter pa ću jednu takvu uskoro namontirati i naprijed, čisto malo promjene radi.
 
Definitivno je vrijeme za nove gume, prednja mi sad ima 16000 km a zadnju sam morao mijenjati u Sevilli jer doma jednostavno nisam stigao. Kako nije bilo STRke, sad je otraga Pirelli Diablo Rosso Scooter pa ću jednu takvu uskoro namontirati i naprijed, čisto malo promjene radi.
Sprida ide Rosso 2 ili 3, topla preporuka, već drugi set na mome.
 
Iskoristio lijepo vrijeme i provozao motor do Splita i nazad preko magistrale. Ovo mi je bila prva veća vožnja na njemu po lokalnim cestama i oduševio me. Odlične vozne sposobnosti, mjenjač radi vrlo dobro (malo si pomognem sa +/-), drži pravac, u zavoju kao po tračnicama. Vrlo zadovoljan. Još neki kofer i nešto napraviti sa sjedalom ako je za putovanje od nekoliko dana.
20220826_133341.jpg
20220825_133203.jpg
20220826_113411.jpg
 
Iskoristio lijepo vrijeme i provozao motor do Splita i nazad preko magistrale. Ovo mi je bila prva veća vožnja na njemu po lokalnim cestama i oduševio me. Odlične vozne sposobnosti, mjenjač radi vrlo dobro (malo si pomognem sa +/-), drži pravac, u zavoju kao po tračnicama. Vrlo zadovoljan. Još neki kofer i nešto napraviti sa sjedalom ako je za putovanje od nekoliko dana.View attachment 751062View attachment 751061View attachment 751060
Moga si se javit da ces u CS…….