Honda X-ADV

Znaci ok si po gradu sa ATAS?… bomba je motor… mene je isto ka straj da ne falijem pa da bude na Njuskalu prije vrimena😂.
Ma kakav straj, prasicu koristim po gradu svakodnevno ko šta neko biciklu koristi.

Ja sam planirao običnu Afriku uzeti i slučajno završim na ATAS i mogu reći da mi je baš drago. Motor i žene trebaju imati "mesa". 😃
 
  • Like
Reactions: Kadet
Jesam li spomenuo da ako naletiš na makadam bez ustručavanja ga pregaziš k'o beba zvečku? Ili da je udvoje toliko udoban da postoji opravdana opasnost da ti suvozačica zaspe na motoru? A to što su mu farovi noću toliko jaki da ako osvijetliš kakvog pijanca na cesti, odmah mu vidiš cirozu na jetri i sjenu na plućima od pušenja? Ha? Dosta?

:mrgreen:
A zasto si ga prodao?
 
Iz vrlo jednostavnog razloga, jer sam nakon dvije i pol godine korištenja i 36000 km na njemu dobio više noFaca nego što sam ga platio. :censored:
 
  • Like
Reactions: Nike11
Ma kakav straj, prasicu koristim po gradu svakodnevno ko šta neko biciklu koristi.

Ja sam planirao običnu Afriku uzeti i slučajno završim na ATAS i mogu reći da mi je baš drago. Motor i žene trebaju imati "mesa". 😃
Da slazem se
Ali isto tako ne bi volia da neko pomisli da obicna Africa nije OK......dapace
A sta se tice Xadv-a ili Africe....
Prije je pitanje Xadv ili Forza 750
 
Meni ova Africa “obicna” nije legla iako je motor top. Izgledom mi je “tanka” i prijasnji model mi vise odgovara izgledom… Adventure Sport u HRC boji mi je bomba i nemogu ga se nagledat. Siri je dosta i stvarno je komad motora…. A sta se tice usporedbe Xadv i Africe reka sam vec da su to kruske i jabuke i nemoze se usporedit, ali su mi legli oba. Meni motor moze bit najbolji na svitu, ali ako mi nije lip ja ga kupit necu….
 
  • Like
Reactions: triumf
Meni ova Africa “obicna” nije legla iako je motor top. Izgledom mi je “tanka” i prijasnji model mi vise odgovara izgledom… Adventure Sport u HRC boji mi je bomba i nemogu ga se nagledat. Siri je dosta i stvarno je komad motora…. A sta se tice usporedbe Xadv i Africe reka sam vec da su to kruske i jabuke i nemoze se usporedit, ali su mi legli oba. Meni motor moze bit najbolji na svitu, ali ako mi nije lip ja ga kupit necu….
Xadv je za tebe. Grad lakse i bolje nego afrika, a van grada kao i afrika. Forza je 0 bodova i nedorecen na sve moguce nacine. Nema usporedbe sa xadv. Vozio oba. T max 560 je bio i ostao kralj skutera po svemu. Xadv nije skuter. Kupi xadv ne afriku
 
  • Like
Reactions: lowrider123
Xadv je za tebe. Grad lakse i bolje nego afrika, a van grada kao i afrika. Forza je 0 bodova i nedorecen na sve moguce nacine. Nema usporedbe sa xadv. Vozio oba. T max 560 je bio i ostao kralj skutera po svemu. Xadv nije skuter. Kupi xadv ne afriku
Wtf......
Ili po naski...... koi kua.....
 
Xadv je za tebe. Grad lakse i bolje nego afrika, a van grada kao i afrika. Forza je 0 bodova i nedorecen na sve moguce nacine. Nema usporedbe sa xadv. Vozio oba. T max 560 je bio i ostao kralj skutera po svemu. Xadv nije skuter. Kupi xadv ne afriku
Dobri su oba, nema sta… sta se TMaxa tice, kupia san novoga 2021g, provoza Xadv ovoga novoga. Isti momenat stavia TMaxa u Njuskalo i proda… TMax je odlican skuter, ali i Xadv mi je OK po gradu (nije kao TMax, ali blizu je) , a masu bolji van grada. Sve skupa bolje mi je lega, udobniji je. Ledja me ne bolu nakon duzeg djira, polozaj za volanom mi je bolji… zato sam ga i proda. Nekom drugom odgovara vise TMax… sta se Afrike tice moram sist i napravit djir. Zaletit cu se do Milana na Eicmu pa cu imat priliku sve to vidit u zivo…
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Xadv je za tebe. Grad lakse i bolje nego afrika, a van grada kao i afrika. Forza je 0 bodova i nedorecen na sve moguce nacine. Nema usporedbe sa xadv. Vozio oba. T max 560 je bio i ostao kralj skutera po svemu. Xadv nije skuter. Kupi xadv ne afriku
... ne znam zasto je ovdje uopce afrika u kontekstu... to je isto kao da uzmes kampera s automatskim mjenjacem pa ga vozis po gradu... moze se, ali je pokora...
 
Ali slazem se, ako je vecina vrimena provedenog grad, TMax je divota i nema se sta tu rec.
T max je za sve. Al kazem sta netko voli i zeli to ce i kupit. Netko nece ni tmax ni xadv nego ce Vespu ili neki drugi skuter. Ono sta je nekom ok nekom nije i obrnuto
 
  • Like
Reactions: Kadet and triumf
De odlucite se vise. Sad bas ne znam sta da kupim slijedece. Dakle, saltat i igrat se sa kvacilom mi se na tom daily motoru ne da vise. Do sada su opcije XAdv, Africa Twin, Integra i evo sad taj Tmax. Tmax mi nekako nije previse opcija. Ako cu vec variomat, onda cu gledati da jeftinije prodjem pa cu uzeti AK550 ili takvo nesto. Nisam od onih sto izvale lovu za brend.
Sta je sa ovim Crosstourerom? I on postoji sa DCT-om. Zasto Africa na ne VFR?
I nisam na brodu, gastarbajter sam. :mrgreen: