honda xl 250r

diesel power

Well-known member
Nakon što je pet godina stajala u Mupu sutra se vraća nazad jer im je zauzimala prostor a nisu je prodali na licitaciji :mrgreen:
Pa ću stavit koju fotku šteta što nema papire  jer je dosla iz italije pred 12 godina s 53 000km na satu sad ima preko 70 000 i trebat će uložit nešto novaca jer nije u najboljem stanju...
Evo to je taj motor iz privitka ista boja (y)
 
Ne ne u Istru...
Nije je niko htio kupit pa ju sad vraćaju vlasniku :jesus:
To je prvi motor s brzinama nakon Automatica koji sam vozio davne 2004-2005 8)
 
  eh pazi di češ se vozit  :021:, da nebi opet otišla na čuvanje 4-5 god  :mrgreen:

  daj slike stavi da vidimo što je ostalo
 
lemoo said:
  eh pazi di češ se vozit  :021:, da nebi opet otišla na čuvanje 4-5 god  :mrgreen:

  daj slike stavi da vidimo što je ostalo

Ok, može zadnja guma je bila nova kad su je uzeli, trebalo bi prvu promjenit, tapecirat sjedalo i sajlu od brzinomjera promjenit ostalo misli da je sve radilo ko urica :mrgreen:
 
a gdje je to objavljeno :misli: Ja bi ju kupio odmah!
 
Maestral said:
a gdje je to objavljeno :misli: Ja bi ju kupio odmah!

A neznan dali je uopće bila na licitaciji, jer to je od strica motor i on je računao da ju nebude više vidio i dođe mu neki dan susjed policajac i kaže mu da si dođe po motor.
 
Evo je honda, upalila je malo trokira sve sajle tesko idu, otpao sic za sve,  prvih feroda nema, i gume bi isto trebalo promjenit stvarno je krš :mrgreen:

Ali laksa je od kineza kad ju guram bi rekao da ima 5-10kg manje, 24ks i 6 brzina mora da je išla kao zmaj 8)
 
Narućit ću s ebaya sjedalo za 30 dolara, i vjerojatno pakne, ove gume od prvih vilica i sajlu od brzinomjera, sve skupa nekih 100 dolara
 
          rižojeda ?

 
          hm .... i japanci tamane rižu baš kao i kinezi
         
          i filipinci , i tajvanci , i tajlanđanke , i vijetnamci i puno njih drugih  :mrgreen:
 
ja sam imao davno xl 125 prekrasan motor,moja je bila crvena
 
grafit said:
ja sam imao davno xl 125 prekrasan motor,moja je bila crvena

A, ja (mislin 93.g.) XL 350 crveno-crni. :jesus: