Honda XL 600 PD04 - još jedan glomazni otpad

diesel power said:
stara je ali je u komadu :)

cca 120kg 20.2ks 6 brzina

https://www.motorcyclespecifications.com/honda-xl250r-1983/

Ista mašina kao kod mog, samo kako 6 brzina ? :misli:
 
To bi trebala biti XL 600 RMG verzija
Tako su mi šapnuli :D
 
Nabavio sam jedan drugi rep i netko me nagovorio da ga idem šlajfati i polirati :mrgreen:
Mislio sam da neće to biti neka frka.......krivo sam mislio....idem mazati ruke s niveom  :0648:

Ne pišem puno jer čekam još neke dijelove, ali nešto se usput polagano i radi.
Baciti ću koju sliku i komentar kad bude nešto vidljivo
 
toecutter said:
Nabavio sam jedan drugi rep i netko me nagovorio da ga idem šlajfati i polirati :mrgreen:
Mislio sam da neće to biti neka frka.......krivo sam mislio....
:LOL:
 
Kada vidim kako to lijepo fluidno ide kod Dade postanem depresivan :mrgreen:
Uspio sam zakrpati nešto sitno plastike i danas moram nosit farbu kod majstora (gdje je već 2 tjedna mašina i rama na farbanju).
Ajde valjda hoće pomalo.....jedva čekam da barem počne ličiti na motor opet..
Ostalo sam sve više manje nabavio i kupio, ostalo mi je još za tapecirati sic pa ako ima netko preporuku nekoga tko može s logom "Honda" to odraditi javite.
U protivnom imam nekog talijana koji to radi ili kupiti s ebaya gotovu navlaku.
 
Pol Rijeka, SKD matulji, ako si u blizini RI, pa im se javi, SKD ima i svoju stranicu pa možeš pogledat radove.
 
Igor28 said:
Pol Rijeka, SKD matulji, ako si u blizini RI, pa im se javi, SKD ima i svoju stranicu pa možeš pogledat radove.

Hvala  Pol Rijeka sam poslao upit prije 8 dana i jučer sam ponovio jer nisu odgovorili. a pošaljem sada i SKDu.
 
Par slika:

Rastavljena:


Plastike i rezervoar:


Priprema auspuha (skraćivanje i uskoro farbanje):


Sitnice spremne za montažu:


Idemo na farbanje:


Mašina je već  sklopljena ali evo jedna slikica:


Naljepnice su spremne:

(y)
 
toecutter said:
Da, prodavač iz Italije.
Prije me nisu zanimale naljepnice na šumskim motorima,  ali kako zadnjih godina mojr šerafanje prelazi u šminkeraj, primjetio sam da su naljepnice često skuplje nego konkretne stvari.