Honda XL 600 PD04 - još jedan glomazni otpad

Dado33 said:
Prije me nisu zanimale naljepnice na šumskim motorima,  ali kako zadnjih godina mojr šerafanje prelazi u šminkeraj, primjetio sam da su naljepnice često skuplje nego konkretne stvari.

Da, 69,00 Eur sam platio ove.
Još mi je ostala navlaka za sic za kupit.

@ Ivicao
Na mašini sam mijenjao elemente pumpe ulja, kvačilo i potrošni materijal. Nije bilo veliih nedostataka (klip, ležajevi, radilica su u redu). Bregasta/klackalice koje sam se najviše bojao su isto još u redu.

Mašina je na farbanju sada, ali naravno sve je u zaostatku. Rama bi trebala biti sutra (navodno) ofarbana.
Uglavnom na iglama sam i nestrpljiv da to počnem slagati i upalim je.
U planu je izlet u Crnu Goru s njom u 6mj, a prije toga je treba testirati dobro  :mrgreen:
 
Dado33 said:
(y)
Imas već neku rutu u planu?

Nemam ja , ima naš "predsjednik" član Buena Vista, pričao mi je ali nisam zapamtio rutu :)
 
danijel044 said:
:shock:
Jel ti žena zna?  :LOL: Ako da, to je jednosmjerna karta za  Crnu Goru jel ?  :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen:

Uglavnom  ,samo polako  (y)

..ne kuzi razliku izmedu Dominatora i XLa ...jos..ali svako toliko ih ide brojat u garazu :mrgreen:
 
Slozi i meni jednog zxr-a ili zx7r  :mrgreen:

Kad vec imas toliku volju za uredivanjem starih drloga  :LOL:
 
onda bi mu žena stvarno otkaz dala  :LOL:
 
toecutter said:
..ne kuzi razliku izmedu Dominatora i XLa ...jos..ali svako toliko ih ide brojat u garazu :mrgreen:


:LOL:
 
toecutter said:
Nemam ja , ima naš "predsjednik" član Buena Vista, pričao mi je ali nisam zapamtio rutu :)


Cilj ture je Durmitor (Durmitorski prsten). Ostatak CG smo prošli. Usput ćemo posjetiti novosagrađenu nebesku šetnicu na Biokovu, Titov bunker u Konjicu te Crveno i Modro jezero u Imotskom.
Nadam se da će ovaj projekt biti odrađen po propisu , jer se u rujnu planira malo dublje u Rumunjsku u kojoj smo također već bili.
 
....e sada sam napravio "print screen" u slucaju ako me netko pita opet.. :LOL:
 
buena vista said:
te Crveno i Modro jezero u Imotskom.

Svratite i na Zeleno, vrijedi ;)
 
buena vista said:
Cilj ture je Durmitor (Durmitorski prsten). Ostatak CG smo prošli. Usput ćemo posjetiti novosagrađenu nebesku šetnicu na Biokovu, Titov bunker u Konjicu te Crveno i Modro jezero u Imotskom.
Nadam se da će ovaj projekt biti odrađen po propisu , jer se u rujnu planira malo dublje u Rumunjsku u kojoj smo također već bili.
Bome ljepo....

Twist of the wrist
   

Twist of the wrist

 
Update:
Rama je ofarbana i nove gume su montirane na felge.
Jos fali da se ofarba masina pa da krene sklapanje.

Zatim slijedi borba za farbanje plastika (ipak farbam sve osim prednjeg blatobrana).



 
Cini se da je jos dosta posla pred mnom..ali ima pomaka.



Poslije 23.03. bi trebalo krenut sastavljanje. Pa do kraja mjeseca i plastike da budu gotove i cilj bi bio 15.4. ici na registraciju.
Zivi bili pa vidjeli.
Bacim koju fotku kad to pocne liciti na nesto.
Obzirom da vas je Dado razmazio budite spremni na razocarenje..nece to bit tako precizno kao njegovi uradci :grin: