Honda XL 600 R

Ja imam 2 frge, negdje su bili objasnjavali kak se stelaju, samo neznam u kojoj temi. Komplet sam ih ocistil, oba dva pa ako tko zna kak pravilno ustelati, moze tu napisati ili na PM
 
Dugo se nije pisalo...pitanje za nekoga ko je probal ili zna, getriba od Dominatora 650 bi pasala na XL? Imam u ponudi ispravnu, al ako ne paše, čemu da uzimam.

Znači, osovina lančanika, brzine i njihova osovina i šaltung
 
Pozdrav kolege. Dugo nista u grupi a motor u 5mj 2 put bio skršen. Ne mojom krivicom, oba puta oduzeta prednost.

Eh sad, zanima me gdje bi se dale nabaviti prednje vilice, kotač, rezervoar i maska ali novo? Ide prek osiguranja pa trebam i predračun.

Dakle, samo novi originalni dijelovi od LM modela me zanimaju.

Prvi put je motor bio skršen da je bio ne isplativ popravak. Utrošeno skoro 14tkn na popravak limarije i s tim da je mjenjana klipnjača, ležajevi, fazni lanac i koje kakve sitnice

Ali sad bi ga ponovno složio jer ga ne mislim prodati u komadima pošto je dosta uloženo i mašina je sad cukurek
 

Attachments

  • FB_IMG_1540234677849.jpg
    FB_IMG_1540234677849.jpg
    119.9 KB · Views: 165
Kayaba said:
Pozdrav kolege. Dugo nista u grupi a motor u 5mj 2 put bio skršen. Ne mojom krivicom, oba puta oduzeta prednost.

Eh sad, zanima me gdje bi se dale nabaviti prednje vilice, kotač, rezervoar i maska ali novo? Ide prek osiguranja pa trebam i predračun.

Dakle, samo novi originalni dijelovi od LM modela me zanimaju.

Prvi put je motor bio skršen da je bio ne isplativ popravak. Utrošeno skoro 14tkn na popravak limarije i s tim da je mjenjana klipnjača, ležajevi, fazni lanac i koje kakve sitnice

Ali sad bi ga ponovno složio jer ga ne mislim prodati u komadima pošto je dosta uloženo i mašina je sad cukurek
ako želiš novo, onda Top moto. Imas i cjenik odmah na njihovoj stranici, samo ne vjerujem da će ti osiguranje to platit :S
 
Sumnjam i ja, ali kako da drugacije dobim uvid u neke cijene ako ne preko original dijelova...

A  gle ...opet bez ponude ne mogu ni ocekivati da će mi Bog zna kaj ponuditi
 
Sredju said:
Top moto je preskup.
Evo ja san isto gleda neke original dijelove za Hondu I nije mi se Top moto ucinija nista narocito skupljih od bilo kojeg dilera.Ode se radi o naplati priko osiguranja tako da ne vidim problem zasto se coviku nebi isplatilo po punudi...

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Evo ja san isto gleda neke original dijelove za Hondu I nije mi se Top moto ucinija nista narocito skupljih od bilo kojeg dilera. Ode se radi o naplati priko osiguranja tako da ne vidim problem zasto se coviku nebi isplatilo po punudi. ..

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

Jer je totalna šteta manja od vrijednosti popravka.

Max za isplatiti je totalna šteta.
 
Nisam imao nikad ovakav slučaj da moram tako popravljati, pa iskreno nisam ni upoznat na koji način funkcionira to s naplatom.

Realno, XL je 31god star i znam da neće imati neku vrijednost. Ja njima moram ponudu dostaviti, a to ne mogu da računam rabljene dijelove.  Ionak su dosta rijetki

Kolko bi mu inače bila neka realna kataloska vrijednost?
 
Aha! Tak bi već bilo. A šta ću, prihvatil bum kaj budu ponudili ako bu bar za polovicu dosta. Znam da je stari i da ne mogu puno dobiti
 
Kayaba said:
Aha! Tak bi već bilo. A šta ću, prihvatil bum kaj budu ponudili ako bu bar za polovicu dosta. Znam da je stari i da ne mogu puno dobiti
ovo što si ti nabrojao je oko 25 000 kn (novo iz ducana), mislim da neces ni pola dobit  :?