Honda xl 600 R

Krešo63

New member
Poštovano društvo trebam vašu pomoć. Tražim rezervoar goriva za Honda xl 600R 1985 g. Motor je serije Paris - Dakar. Pomoooć! Krešo
 
Sta je s tvojim?

Zamjenski Acerbis?
 
Sta je s tvojim?

Zamjenski Acerbis?
Pozdrav Branko. Motor nije paljen nekih 14 godina! Stajao je u nekoj šupi naravno u rezervoaru nije bilo goriva. Istrunuo je totalno, hrđa, rupice 5-6 komada, curi na spojevima. Jednom riječi katastrofa! Mislim da sa tvrdim lotanjem nebi ništa dobio osim izgubljenog vremena. Ima rezervoara za xr, xl, ali ovaj je Paris-Dakar serija, više goriva stane u njega, veći je.
 
  • Like
Reactions: enduro
Pozdrav, Ebay? Moj dragi enduro prijatelju, pa takav serije Paris-Dakar xl 600 R baš i nema na Ebayu. Neznam paše li od transalpa? Moram to malo bolje istražiti. Hvala ti, pozdrav!
Bio sam u istoj situaciji kada sam kupio DR 350 na Pagu. Stajao je godinama vani na buri, strunuo je rezervoar, treba samo pratiti oglase, pojavi se po neki. Subito.it , https://www.ebay-kleinanzeigen.de/, Ebay.com
Samo budi strpljiv i uporan.
Sretno.
 
Pozdrav, Ebay? Moj dragi enduro prijatelju, pa takav serije Paris-Dakar xl 600 R baš i nema na Ebayu. Neznam paše li od transalpa? Moram to malo bolje istražiti. Hvala ti, pozdrav!
 
  • Like
Reactions: Krešo63 and prpa
Bio sam u istoj situaciji kada sam kupio DR 350 na Pagu. Stajao je godinama vani na buri, strunuo je rezervoar, treba samo pratiti oglase, pojavi se po neki. Subito.it , https://www.ebay-kleinanzeigen.de/, Ebay.com
Samo budi strpljiv i uporan.
Sretno.
Hvala ti! Tražim dalje!
Daj neke slike da opcenito vidimo motor i u kakvom je stanju. Ako je u kujcu cijeli onda stavi sto hoces...
Pozdrav Mate!! Stavit ću slike čim se vratim sa godišnjeg. Motor je rastavljen u dijelove skroz do zadnjeg šrafa. Rama i dijelovi plastike su na lakiranju. Slažem ga u originalu, kad bude gotov bit će kao nov! Pozz
 
  • Like
Reactions: enduro
Ho ho! My frend!! Same reservoar i have!! I dont speak french language unfortunatly! But thank you very very much!! Reegards from Croatia!!
Ne moraš znati francuski, to je licitacija ( koja mislim da traje do 23.08). Ponudiš mu neku cifru koja je tebi prihvatljiva (uzmi u obzir da je poštarina za slanje u RH 50 eura).
 
  • Like
Reactions: Krešo63
U Italiji se nađe puno dijelova.


Pogledaj si na Subito.it:

Imaš i grupu na Facebooku "Honda XL Italia", tamo se nađe svašta:

Ja sam isto radio XL600 komplet pa sam puno dijelova tamo nabavio.
 

Ne moraš znati francuski, to je licitacija ( koja mislim da traje do 23.08). Ponudiš mu neku cifru koja je tebi prihvatljiva (uzmi u obzir da je poštarina za slanje u RH 50 eura).
Skužil sam kasnije! Gle ja sam već pomalo kak u Zagrebu veliju "plesnivec" i moja informatička znanja su ograničena prilično. Već je moj sin ponudil cijenu, licitaža traje još 6 dana, pa bumo vidli kak bu to završilo. Znam za poštarinu, kaj mogu, treba mi rezervar. Stupil sam u kontakt i sa Dadom pa bumo vidli kaj on ima. Pozz
Ne moraš znati francuski, to je licitacija ( koja mislim da traje do 23.08). Ponudiš mu neku cifru koja je tebi prihvatljiva (uzmi u obzir da je poštarina za slanje u RH 50 eura).
7
U Italiji se nađe puno dijelova.


Pogledaj si na Subito.it:

Imaš i grupu na Facebooku "Honda XL Italia", tamo se nađe svašta:

Ja sam isto radio XL600 komplet pa sam puno dijelova tamo nabavio.
 
U Italiji se nađe puno dijelova.


Pogledaj si na Subito.it:

Imaš i grupu na Facebooku "Honda XL Italia", tamo se nađe svašta:

Ja sam isto radio XL600 komplet pa sam puno dijelova tamo nabavio.
Pozdrav. Hvala na informacijama. Honda je trenutno u dijelovima do zadnjeg šrafića. Kad sam je kupio bili su svi dijelovi na njoj. Rama i plastike su na lakiranju. Puno dijelova sam već nabavio, tako da na jesen polako kreće sklapanje. Na proljeće bi trebala vozit. Motor nije bio paljen 14 godina. Na pomoćni rezervar je upalila nakon 20 kurblanja! Pozz u hvala još jednom.