honda xr 600 r

luka_smc

New member
pozz,
iman trenutno jednu hondu staru 1990 godina
pali i radi ona,masina je sređivana tako da to necu dirat nista osim ulja i svicice jer je stala jedno 5 6 godina u garazi
ali je trenutno rastavljena tako da cu je malo sredit , al me zanima ako iko zna di mogu djelove nabavljat i jel ima di u splitu uzet te neke sitnice? mozda u šage
slike cu objavit neki drugi dan
 
luka_smc said:
pozz,
iman trenutno jednu hondu staru 1990 godina
pali i radi ona,masina je sređivana tako da to necu dirat nista osim ulja i svicice jer je stala jedno 5 6 godina u garazi
ali je trenutno rastavljena tako da cu je malo sredit , al me zanima ako iko zna di mogu djelove nabavljat i jel ima di u splitu uzet te neke sitnice? mozda u šage
slike cu objavit neki drugi dan

malo prelistat teme pa češ vidjet da smo več pisali opširno o tom motoru i tu na prvoj str. i na drugoj sam ja otvorio temu pa pročitaj (y)

btw djelove sve za taj motor sam naručuvo u TOP MOTO HONDA Zagreb.
 
dakle, honda je rastavljena cila, plan je pobrusiti i piturati ramu, motor isto, e sad ti san i plastike pituravat ali boja na njima je ispucala od sunca, kombinacija je crveno bijela pa ako mi netko moze vise reci kojin vodobrusnin papirom da brusin i kasnije smao da u iste boje pituran
nece se nesto previse para ulagat, vise ce ovako bit poređena, jedino auspuh od motora ide novi i mozda lanac i lancanici
slike ne znan kako objavit pa ako netko moze vise rec
 
nazalost ne, nije moj, ja san isto bi zainteresiran za kupnju ali covik je reka da ga ne prodaje niti ce ikad, nije ga briga za voznju al ocito mu ima vrijedost
meni ga je da samo da mu ga sredin malo
 
Majstore , imaš tu temu od uvaženog kolege Dade (poznatiji i kao doc.dr. XR) u kojoj ćeš naći sve odgovore na sva svoja pitanja koja imaš i koja ćeš imati... :mrgreen:
 
neka garaza pod morem  :LOL:

steta motora, sad tu treba puno ljubavi paznje I novaca za dovest u red
 
fala, vec san malo cita tu njegovu temu al mislin da cu sve detaljno procitat
ima tu na bracu dosta tih motora, ima dt180 ,tt600,xl500, xr500 cini mi se, xt600, pa onda beta  ktm pa ktm adventure ima ih koliko oces a niko ne prodaje
pituravanje je naravno zadnje, jedino felge ne mogu sredit, ostalo malo po malo
trajat ce ovo baren jos misec 2 dana
i jesan mozda triba otvorit temu u garazi ili se moze jos uvik prebacit?
 
Ajde da vidimo i to kako če se složiti  (y)
 
danas se pocelo, cisti san i brusi neke djelove, kurblu i nosace motora san samo pobrusi dobro da in se vrati stari sjaj
nogar, stitnik motora, dio sasije koji nosi zadnji blatobran, gornji i donji nosac vilica i jos par sitnih dijelova san ocisti i pobrusi i to se ce se piturat u crnu boju obicnu
plastike su sve stavljene sa strane te ce one doc na red kad motor vec bude dosta sastavljen
kroz ovih par dana ce se brusit i sredit zadnji nosac kola, sasija cijela i motor
sasija ce vjerovatno ic u crvenu boju, motor cu u crnu a zadnja vilica ce vjv bit samo dobro ociscena i mozda malo ispolirat
vilica jedna mi je propisala tako da cu vjv to dat na reparaciju
danas slika nema, mozda sutra
 
Oprosti, zašto ne pjeskariš te metalne dijelove.
Ja bih to lijepo pjeskario i lakirao ramu a ostale sitnije dijelove i vide galvanizira.



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Dobro pitanje, da je motor moj, bi ali posto nije moj i posto je dogovor bi samo malo sredit onda nema nista od toga jer i budzet nije bas neki.
Između ostalog na braču zivin pa nije bas lako sad nac nekoga za to, također i za plastifikaciju rame a i sa galvaniziranjen nisan bas upoznat pa ako mi netko moze to malo vise pojasnit.
Inace iman svojih skutera doma koje san sređiva, pa vecinu stvari kupujen novo a pituravanje i ostale stvari prepustan mestrima
 
ovih dana laganini, vilice san odlcui dat na reparaciju pa me zanima di mogu nabavit dijelove za reparaciju i sta sve moran nabivit, ima li toga u hrv i da salju postom?
 
luka_smc said:
ovih dana laganini, vilice san odlcui dat na reparaciju pa me zanima di mogu nabavit dijelove za reparaciju i sta sve moran nabivit, ima li toga u hrv i da salju postom?

kome si da vilice na reparciju?- valjda bi on triba znat sta treba minjat?