Hornet 600

b0du1

Well-known member
Ekipa kolika bi bila neka realna cijena da hornet bude prilika? Molio bi što više savjeta... Hvala

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-hornet-600-oglas-19035572
 
Ako je sve kako piše ja bi mu skinuo 200-300€ i vozio doma.
 
+marek+ said:
Pitanje, zašto je bio otvaran motor?
Zato šta nije moga naštelat ventile i prominit lanac razvoda kroz auspuh?

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
+marek+ said:
Pitanje, zašto je bio otvaran motor?
Motor je ok... sve je savršeno očuvano unutra...faz lanac je mogao još vozit samo što je meni draže da je sve po PS-u... ventili su isto skoro svi bili u toleranci, mislim da je nekoliko bilo na granici te su uštelovani.
 
Meni i ovak izgleda povoljno al ocigledno nije tak
Mozda dynokerefeke i puno trkeljanja odbija klijentelu kaj gleda takve motore
Stavit ga u origigi formu, skratit pricu i puknut sam dve slike?
 
+marek+ said:
Da za to mora ići glava skroz dolje?  :misli:
To je dodatno što se napravilo, očišćeno i sređeno sve unutra i što nitko ne bi napravio ispod 500EUR. Kad bi zbrojio koliko je uloženo u restauraciju motora trebao bi tražit 4000EUR ali eto ljudima je draže da je unutra tona smeća i prije će uzet motor koji nije taknut i koji se prebacuje iz ruke u ruku dok se ne raspadne i kao nije otvaran. Pa evo ja sam sad čim sam uzeo CBR-a promjenio faz lanac, svećice, uštelovao ventile, ulja, filtere. I isto tako kad su pogledali motor komentar je bio da je otvaran.
 
rio said:
Meni i ovak izgleda povoljno al ocigledno nije tak
Mozda dynokerefeke i puno trkeljanja odbija klijentelu kaj gleda takve motore
Stavit ga u origigi formu, skratit pricu i puknut sam dve slike?
Pa to sam i mislio napravit... poskidat sve s njega...opletena crijeva prebacit na CBR, Akrapovića i K&N filter skinut i prodat posebno, zadnji blatobran isto tako pa prodat motor kao original. Možda bi se prije prodao i za više novaca sveukupno.
 
Tak ja radim sa svojima, nekak doslo da se 'cist' bike vise cijeni
Vidis da se sprdaju sa naljepnicama a ovak misle da si AA vozio
A plus..matematika je bolja na kraju
 
Motor sa kerefekima uzimam samo kad postoje uz svi oem djelovi.
 
rekla cura da joj se ne sviđa ovaj motor  :LOL: a mislio joj ga kupit
 
b0du1 said:
To je dodatno što se napravilo, očišćeno i sređeno sve unutra i što nitko ne bi napravio ispod 500EUR. Kad bi zbrojio koliko je uloženo u restauraciju motora trebao bi tražit 4000EUR ali eto ljudima je draže da je unutra tona smeća i prije će uzet motor koji nije taknut i koji se prebacuje iz ruke u ruku dok se ne raspadne i kao nije otvaran. Pa evo ja sam sad čim sam uzeo CBR-a promjenio faz lanac, svećice, uštelovao ventile, ulja, filtere. I isto tako kad su pogledali motor komentar je bio da je otvaran.
Čisto me zanimalo zašto je otvaran motor jer sam vidio u Hornet temi.
Nije mi bio cilj provocirati niti bilo što drugo...  :wink:

 
Evo baš mi je bio jedan tip pogledat motor za nekog svog prijatelja, a baš sam mislio počet skidat djelove s njega. Ako ga ovaj ne uzme ili ako se ne proda ubrzo ide u original najvjerojatnije. Tako da ako neko želi tip top sređen motor bolje da se požuri...
 
Čuvajte se njuškala, promjenio mi datum registracije. Motor je registriran do 3/2017, a njuškalo mi prilikom izmjene cijene izmjenilo i taj datum na 06/2016. Upozorio me potencijalni kupac. i još ne dopušta stavit 3/2017 nago samo 2/2017 i 4/2017. :misli:

P.S. Kad sam već upalio horneta (na zub nakon 10 dana stajanja) najbolje da se s njim spustim do plaže... :afro:

 
Evo gledam na ebay dođe 1000EUR za hornet 900(dva topa) neka je pola(jedan top) to je 500EUR za hornet 600 na ebay. Mislim da bi ga moga prodavat oko 200EUR ako se motor ne proda ovakav za 10-ak dana.


http://www.ebay.it/itm/TERMINALE-SCARICO-AKRAPOVIC-HONDA-CB-900-F-HORNET-2004-04-2005-05-TITANIO-/252005536725?hash=item3aacb353d5:g:yWUAAOSwPcVVingK