hornet 900

emac

New member
... eto ljudi ja je ne vozim, al me zanima jer bi ona bila sljedeci izbor.
Pa sad ponosni vlasnici malo se raspisite. Neznam dal tema vec postoji, jer ja je nisam vidio.
zanima me kakva je za voznju u dvoje , za voznju opcenito, odrzavanje i dal je prati stara hondina boljka - regler
 
emac said:
... eto ljudi ja je ne vozim, al me zanima jer bi ona bila sljedeci izbor.
Pa sad ponosni vlasnici malo se raspisite. Neznam dal tema vec postoji, jer ja je nisam vidio.
zanima me kakva je za voznju u dvoje , za voznju opcenito, odrzavanje i dal je prati stara hondina boljka - regler
hornet 900 je savršenstvo u klasi naked i apsolutno nikakvih problema nema !!!
 
zvonko situm said:
hornet 900 je savršenstvo u klasi naked i apsolutno nikakvih problema nema !!!

+1
mislim da bolji bajk od honde ne postoji. susjed ima jednu i stvarno nesto predivno i predobro.

usudio bih se rec da je skoro ko monster ;)
 
Ja sam ga vozio dvije godine i mogu reć da je motor stvarno ok. Mašina je odlična i imam osjećaj da je nepoderiva. Za vožnju udvoje dobar, jedino na šta se žalila moja žena je da se jakna usmrdi od auspuha. Ja sam imao model iz 2002.god, a čini mi se da su kasniji modeli imali bolju prednju vilicu. Meni je bila malo premekana i da sam zadržao motor sigurno bi je promjenio. Još jedan problem ako si visok, motor je dosta kompaktan, dimenzijama je isti kao 600. Za dulja putovanja obavezno nabavi nekakav vizir, ja sam se namučio s vjetrom poprilično. Osim toga potrošnja mu je kod oštrije vožnje dobrih 9-10 litara.
Ne pada mi više ništa na pamet, ako te šta zanima pitaj.
Evo i jedna stara slika.
 
Samo riječi hvale


Imam ga šest godina sad i samo je jedanput svjećica pregorila, ne troši mi kap ulja, okretan za po gradu brz za po otvorenom, malo curi smrdi jaketa kao što je več navedeno, potrašnja mi je oko 7 lit prosječna



BTW prodajem istu
 
u mene je samo koju tisućicu kilometara...prije nje sam odvalio na 600-ici 20 000km...
Ima sve prednosti 600(okretnost i izgled) ali sam se preporodio jer ova ideeee....išla je i ona ali je ispod 6 bila ko skuter...ovaj vuče iz podruma od 2 a od 6 počne opako režat....Od modova zasad wrp najširi volan,i prednji zupčanik zub manji...zbog tog malo sat laže...al sa svim torbama i kuferom sam ga navuko 250(po satu!)...
taman sam ga počeo ozbiljnije testirat po zavojima ali procurio semering na desnom štapu pa sad čekam nove komplet i ulje...No,to je potrošni materijal pa ne boli....
Zasad prezadovoljan,još je malo doredit po svom guštu(lakiranje,auspusi) i to je to....