Hornet Fun Club

Honda već dugo ne nudi ništa zanimljivo,ja san veliki fan Honde ali nisan moga naći ništa šta bi kupija nakon Horneta 900...
Većinom su otišli u neku bezličnost i napravili more modela koje nebi nikad ni pogleda,dva bajka su mi još od Honde zanimljiva.Novi cb 1000 r za koji nisan ima love i CB 1300 koja mi je cili život napwta ali je broj velika i teška za neku žešću vpžnju pa je otpala iz kalkulacije...
 
  • Like
Reactions: Dene
Honda već dugo ne nudi ništa zanimljivo,ja san veliki fan Honde ali nisan moga naći ništa šta bi kupija nakon Horneta 900...
Većinom su otišli u neku bezličnost i napravili more modela koje nebi nikad ni pogleda,dva bajka su mi još od Honde zanimljiva.Novi cb 1000 r za koji nisan ima love i CB 1300 koja mi je cili život napwta ali je broj velika i teška za neku žešću vpžnju pa je otpala iz kalkulacije...
Meni je i cb650r ok. Malo je slabija ali ostalo je na njoj ok i jako dobro mi izgleda.
Drugo od Honde mi je isto ne zanimljivo
 
  • Like
Reactions: hondimir and cadjo
Poštovanje svima, ako je netko od pomoći.Dakle:
Kupio sam prije par dana Horneta cb600f ,2006 godina.Ko nov,bez udara i ostaloga je s malo prijeđenih kilometara i servisnom knjizicom.
Proizvodi mi vibracije na ručkama volana i oko samog celera kad mjenjam niže brzine,u samoj vožnji te u mjestu u leru kad dodavam gasa.Ravan je,nije do guma ili nečeg krivog.To sam bio primjetio al sam ga uzeo svakako,dakle umaraju me te vibravije i nisu toliko prijatne.Probao sam prijateljevog Horneta i ne postoji takvo slično.Svaki savjet je dobrodsao,u krajnjem slucaju,dali je rješivo ? LP
 
Poštovanje svima, ako je netko od pomoći.Dakle:
Kupio sam prije par dana Horneta cb600f ,2006 godina.Ko nov,bez udara i ostaloga je s malo prijeđenih kilometara i servisnom knjizicom.
Proizvodi mi vibracije na ručkama volana i oko samog celera kad mjenjam niže brzine,u samoj vožnji te u mjestu u leru kad dodavam gasa.Ravan je,nije do guma ili nečeg krivog.To sam bio primjetio al sam ga uzeo svakako,dakle umaraju me te vibravije i nisu toliko prijatne.Probao sam prijateljevog Horneta i ne postoji takvo slično.Svaki savjet je dobrodsao,u krajnjem slucaju,dali je rješivo ? LP

Volan je originalni ili neki zamjenski ? Može se staviti i zamjenski volan, ja sam stavio TRW SUPERBIKE ELEGANCE i Accel-ove utege. U odnosu na originalni volan, nebo i zemlja. Samo ga moraš upisati u knjižicu.
Na celeru se vibracije stvaraju ako se odljepi neka gumica pa plastika lupa o plastiku. Kad je motor u leru probaj micati, pritiskati plastike da skužiš odakle nastaje ta vibracija. Meni se recimo čulo na onoj crnoj plastici iza brzinomjera. Stavio sam prozirne samoljepljive jastučiće, poput Patafixa.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Meni je i cb650r ok. Malo je slabija ali ostalo je na njoj ok i jako dobro mi izgleda.
Drugo od Honde mi je isto ne zanimljivo

cb650 je ok. Sam za sebe, ne kao zamjena za horneta.

Problem je sto je losiji u svemu od horneta zadnje generacije.

Kao da nakon iphonea 9, izbace iphone 6.
 
  • Like
Reactions: cadjo
cb650 je ok. Sam za sebe, ne kao zamjena za horneta.

Problem je sto je losiji u svemu od horneta zadnje generacije.

Kao da nakon iphonea 9, izbace iphone 6.
Mislim da si u krivu,vjerujem,ustvari motor je slabiji i to je sigurno ali kočnice i ovjes su sigurno bolji na ovom novom od 2021 što su ga poboljšali
 
Mislim da si u krivu,vjerujem,ustvari motor je slabiji i to je sigurno ali kočnice i ovjes su sigurno bolji na ovom novom od 2021 što su ga poboljšali

2021 je vjerovatno ok.

Vozio sam prvu verziju i to je po svemu bio losiji motor od mog 07 horneta, tako da mi je to zgadilo cijelu seriju.
 
2021 je vjerovatno ok.

Vozio sam prvu verziju i to je po svemu bio losiji motor od mog 07 horneta, tako da mi je to zgadilo cijelu seriju.
Nisam probao pa ne znam ali vjerujem da je bolje, rekli su da su sve poboljšali na tom 2021
 
vozio sam 2019 i odusevilo me kako CB650r drzi.. brutalno dobro...mene sa 120 kg drzi mirno kroz bogene ma koliko god ganjao
 
  • Like
Reactions: Nero and Dene
Jedini problem sto je taj motor dolazio sa metzelerkama neki roadtec 01 tako nesto...svi vlasnici su se zalili na te gume.. tupog je oblika...kad se stavi nesto bolje drugi je motor
 
Dali koga zanima kofer kappa 46l sa kompletnim nosačem za hornet. Ako nekoga zanima neka se javi, dogovoriti ćemo dobru cijenu.
IMG_20211003_162323.jpg
 
stavi si superbike volan, najbolja i najzahvalnija investicija u taj motor

neznam kak se možeš s tim serijskim vozit
Istina,malo je uzak 😁
Kupio sam horneta da se imam s čim voziti dok mi ne uleti neki noviji motor pa mi se ne da ulagati ako ga uskoro budem prodavao,s obzirom na cijene motora na njuškalu ili ću kupiti novi motor ili ću možda ostaviti horneta 😁
Ako se odlučim za ovo drugo onda ću sigurno najprije promjeniti volan ali mislim i neke druge stvari napraviti.
 
ako ćeš si ga ostavljat svakako zamjeni volan

makar nije skup, ja sam imo trw superbike čini mi se da ih ima još u Kreši za cca 300-tinjak kn a vjeruj to je za vozit drugi motor onda

jedino što sam ja malo svog skratio mislim po cm sa svake strane da mi ne špana kablove i gas sajle
 
  • Like
Reactions: Dene and cadjo