Hornet Fun Club

Moja preporuka Silkolene pro 4. Sa njime mi je mjenjac najfinije radio. Iako i osjetno jeftiniji Castrol Power 1 racing 4t radi podjednako dobro..
 
  • Like
Reactions: Freesty
Danas malo provjeravam pogonski lanac, naravno da je koma napetost, ali onda vidim sljedeci problem. Moram mjenjat lanac po naljepnici??
Imam jos jedan zarez za nategnut, mi je to dobro jos za neke manje voznje s obzirom da je sezona na izmaku ili je hića da to mjenjam?
I slika lancanika koji meni jos djeluje ok ili se varam?
IMG_20221103_093716.jpg
IMG_20221103_093530.jpg
 
Danas malo provjeravam pogonski lanac, naravno da je koma napetost, ali onda vidim sljedeci problem. Moram mjenjat lanac po naljepnici??
Imam jos jedan zarez za nategnut, mi je to dobro jos za neke manje voznje s obzirom da je sezona na izmaku ili je hića da to mjenjam?
I slika lancanika koji meni jos djeluje ok ili se varam?
View attachment 754340View attachment 754341
Nateži dok ima šrafa,onda samo nađi duži i nastavi 😉
Da bi vozija motor i sam radija po njemu tribaš nešto znati o tome,u suprotnom ideš kod meštra da ti sve odradi a ti se samo voziš 😎
 
Promijeni set lanac i lančanike i prst u uho. Stari lančanici osjetno skrate život novom lancu a nije neki veliki trošak.
 
  • Like
Reactions: Freesty
Hornet su sklepali. Sve je nekako jeftino i klimavo uzivo. Uzivo rep ima neku poveznicu sa starim i plastike oko hladnjaka cool izgledaju.
7BB400A1-3F5A-4B1A-8E9E-2E4BE0CD08F8.jpeg
 

Attachments

  • 2E5CC61B-253F-4DFB-8FA4-5418922A818A.jpeg
    2E5CC61B-253F-4DFB-8FA4-5418922A818A.jpeg
    121.2 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Freesty and gvo
Jucer se krenulo lagano sa servisom. Promijenio sam ulje i filtar, sad je na redu ulje u kocnicama jer je po mjerenju uzas.
DIY stender by me radi svoj posao i puno pomaze🙂
IMG_20221107_175845.jpg

Zanima me kad se na vasima pali ventilator na hladnjaku, na koliko stupnjeva i koliko vam drzi rezervar za gorivo, tj koliko tankate? Citao sam u specifikacijama kako ima 19l s time da je 3,5l rezerva, a rezerva kako pise je kad pocne blinkat zadnja crtica na indikatoru, e kad meni pocne blinkat i jos se malo vozim ja natankam oko 13l goriva, pa mi sad tu fali jos koja litra🤔
Sljedece sto me zanima koji pogonski lanac stavljate? Sto vise citam po web trgovinama vise sam neodlucan, pa to ima ovaj ring onaj ring, pa sve dugine boje. Nekako sam vise za EK, al sad mi jos fali da odlucim cvrstocu.
 
Jucer se krenulo lagano sa servisom. Promijenio sam ulje i filtar, sad je na redu ulje u kocnicama jer je po mjerenju uzas.
DIY stender by me radi svoj posao i puno pomaze🙂
View attachment 755018
Zanima me kad se na vasima pali ventilator na hladnjaku, na koliko stupnjeva i koliko vam drzi rezervar za gorivo, tj koliko tankate? Citao sam u specifikacijama kako ima 19l s time da je 3,5l rezerva, a rezerva kako pise je kad pocne blinkat zadnja crtica na indikatoru, e kad meni pocne blinkat i jos se malo vozim ja natankam oko 13l goriva, pa mi sad tu fali jos koja litra🤔
Sljedece sto me zanima koji pogonski lanac stavljate? Sto vise citam po web trgovinama vise sam neodlucan, pa to ima ovaj ring onaj ring, pa sve dugine boje. Nekako sam vise za EK, al sad mi jos fali da odlucim cvrstocu.
ZVMX stavi i vozi - D.I.D,EK,AFAM 👍
Ne znan koju godinu voziš ali rezervar bi triba biti 17 l 👍
 
  • Like
Reactions: Freesty
Jucer se krenulo lagano sa servisom. Promijenio sam ulje i filtar, sad je na redu ulje u kocnicama jer je po mjerenju uzas.
DIY stender by me radi svoj posao i puno pomaze🙂
View attachment 755018
Zanima me kad se na vasima pali ventilator na hladnjaku, na koliko stupnjeva i koliko vam drzi rezervar za gorivo, tj koliko tankate? Citao sam u specifikacijama kako ima 19l s time da je 3,5l rezerva, a rezerva kako pise je kad pocne blinkat zadnja crtica na indikatoru, e kad meni pocne blinkat i jos se malo vozim ja natankam oko 13l goriva, pa mi sad tu fali jos koja litra🤔
Sljedece sto me zanima koji pogonski lanac stavljate? Sto vise citam po web trgovinama vise sam neodlucan, pa to ima ovaj ring onaj ring, pa sve dugine boje. Nekako sam vise za EK, al sad mi jos fali da odlucim cvrstocu.
ventilator ti pali na 102 stupnja
 
Koje disk plocice stavljate?
Malo citam po web shopovima, meni vecina proizvodaca nepoznata, ovi poznati nemaju izrazene dimenzije nit pise za koji je kotac. Moram otraga mjenjat jer su ove gotove, jedva da sta koci.