Hornet Fun Club

A to... To sam vidio al mi nekako nije svejedno narucivat, nekako mi malo informacija o proizvodu osim paprene cijene. Neznam dal je bas toliko izdrzljvije. Kod njih je 525kn, a TRW 213kn
Ja san kupova Hondine pločice priko njih,Rutinga i dva dućana u Velikoj Britaniji dok nisu iÅ”li u Brexit.Tamo me najjeftinije izlazilo i najbrže stizalo...
JoÅ” san par vrsta pločica koristija i sve su bile dobre ali ipak te originalne koče puno bolje i traju dosta duže šŸ‘
 
Ja san kupova Hondine pločice priko njih,Rutinga i dva dućana u Velikoj Britaniji dok nisu iÅ”li u Brexit.Tamo me najjeftinije izlazilo i najbrže stizalo...
JoÅ” san par vrsta pločica koristija i sve su bile dobre ali ipak te originalne koče puno bolje i traju dosta duže šŸ‘
Vidjet cu jos malo. Otraga sam stavio TRW, dobro koce a koliko ce, neznam. Zao mi je sto moram mjenjat prednje jer su unutarnje pri kraju na oba diska, a vanjske su ko nove.
 
Gledam na motostop stranici ima trw sinter za 213kn i potpuno iste(po njihovom opisu) za 260kn
Zatim gledam na intercars, upisem svoj model i izbaci mi isto trw sinter al u opisu pise skuter, sifra smjese SRM i kostaju 160kn, a onda isto takve ali tu pod detalje pise cestovne/trkace sifra smjese TRQ i te su 337kn.
Ovi iz motostop imaju na slici proizvoda sifru smjese ali na ove obje koje sam naveo je stvarno sve potpuno isto. Te su SRM SRQ
 
odličan motor za sre...patuljke
ako si 175+ preskoči :mrgreen:
vozi se po zadnjem skoro ko tuono
 
A imam koji cm vise(zanemarivo)....malo onako gledam i cak mi se svidja,tesko da bi izmedju tuona i cb izabrao cb ali cini se zanimljiv motor.
 
A imam koji cm vise(zanemarivo)....malo onako gledam i cak mi se svidja,tesko da bi izmedju tuona i cb izabrao cb ali cini se zanimljiv motor.
Imas sad tuono gen2 za 3500e...ima 65 hiljada, al za te pare...


A sto se tice tuona i cb1000r...onda cb u svakom slucaju...ako je ova cb
 

Attachments

  • 60D_7316_October 12 2016.jpg
    60D_7316_October 12 2016.jpg
    382.7 KB · Views: 0
Vidio sam ako mislis na tuona iz BJ...
Da ova je bas lijepa,ima nesto u toj mono vilici da te natjera u razmisljanje šŸ˜
 
  • Like
Reactions: ODST