Hornet Fun Club

Stavi zub manje naprid i biti će življi ali će se stalno vrtit malo više nego na oem setu...
Yss ima frend @Shepa Na svom Hornetu 900 pa ti može malo više reći 😁
Koliko ima km kad je izdušija amortizer?
Razumijem, vjerojatno ću tako i napraviti. Nek se malo dere :D
Trenutno je na oko 67000 km. Vjerojatno je amortizer i prije prestao funkcionirati jer bi me nakon 4-5 sati vožnje leža ubijala. Mali spas je bio u tapeciranom sjedalu. Nenormalno koliko znači dobro sjedalo.
 

Attachments

  • IMG_20210803_201658.jpg
    IMG_20210803_201658.jpg
    4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: cadjo
Upečatljiva boja nema šta :D
Kako ti je voziti sa zadnjim koferom ? Tj. dal osjetiš kako poskakuje/cupka zadnji kraj kad pređeš preko rupe ?
Teško ti ja to mogu reć,nikad nisam imao kofer tako da nemam iskustva prije a na ovom sam ga dobio,tek sam napravio 200km i sve s koferom. Kad budem probao bez ti javim.
Inače motor je jaku udoban preko rupa,ovi prije što sam imao su mi ubijali kičmu kada bi pogodio rupu.
Hoćeš kupiti kofer i nosač?
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
lijepi motor minus kofer, gripovi, ručice i retrovizori, ali to se ionako rješava fleksom dok je još na prikolici :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Dene
Teško ti ja to mogu reć,nikad nisam imao kofer tako da nemam iskustva prije a na ovom sam ga dobio,tek sam napravio 200km i sve s koferom. Kad budem probao bez ti javim.
Inače motor je jaku udoban preko rupa,ovi prije što sam imao su mi ubijali kičmu kada bi pogodio rupu.
Hoćeš kupiti kofer i nosač?
Nije lijepo da tako zoveš ženu tu na forumu...iskreno, ja kofer nisam niti primijetio.
Nadam se da si se cijepio protiv honditisa...sretno
 
  • Haha
Reactions: Dene and ybr125
Teško ti ja to mogu reć,nikad nisam imao kofer tako da nemam iskustva prije a na ovom sam ga dobio,tek sam napravio 200km i sve s koferom. Kad budem probao bez ti javim.
Inače motor je jaku udoban preko rupa,ovi prije što sam imao su mi ubijali kičmu kada bi pogodio rupu.
Hoćeš kupiti kofer i nosač?
Zasad mi ne trebaju, ali će mi možda zatrebati nagodinu kad zatopli :D
Još se predomišljam da li da prodam svog i uzmem nešto novije i jače, tipa Tracer 900.
 
  • Like
Reactions: Dene
Pozdrav ljudi.
Ima li netko problem sa paljenjem ili zna o čemu bi se moglo raditi? Ponekad mi vergla u prazno i neće upaliti. Jučer mi se to dogodilo, ostavio sam ga 15 min i nakon toga je upalio na zub. Išao sam u karavanu pa je bilo dosta stajanja, a nadalje je palio na zub. Hornet 600, 2007. god
 
Pozdrav ljudi.
Ima li netko problem sa paljenjem ili zna o čemu bi se moglo raditi? Ponekad mi vergla u prazno i neće upaliti. Jučer mi se to dogodilo, ostavio sam ga 15 min i nakon toga je upalio na zub. Išao sam u karavanu pa je bilo dosta stajanja, a nadalje je palio na zub. Hornet 600, 2007. god
Ako nema čudnih zvukova dok vergla, provjeri akumulator, koliko još kapaciteta ima, i regler, da li ti puni dobro..
 
Pozdrav ljudi.
Ima li netko problem sa paljenjem ili zna o čemu bi se moglo raditi? Ponekad mi vergla u prazno i neće upaliti. Jučer mi se to dogodilo, ostavio sam ga 15 min i nakon toga je upalio na zub. Išao sam u karavanu pa je bilo dosta stajanja, a nadalje je palio na zub. Hornet 600, 2007. god
cujes li pumpu goriva kad das kontakt.mora zujat.