Hotel Passo Giau?

Kada sam vidio prvu sliku, odmah bi bukirao  :mrgreen:
To ti je za više noćenja ili samo prespavat jednu noć?
 
einstein said:
Kada sam vidio prvu sliku, odmah bi bukirao  :mrgreen:
To ti je za više noćenja ili samo prespavat jednu noć?

Vjerovatno jedno nočenje ali tko zna. Za sada gledam samo šta se nudi. Ovo nisam ni vidio jer ih nema na Booking.com, a i piše na njihovoj stranici da ih se ne može naći tamo. Djeluje zanimljivo, jedino imaju samo 10 soba pa treba prilično unaprijed rezervirati a to je nezgodno kada su motori u pitanju jer je vrijeme u Alpama prevrtljivo...
 
To je vrlo mala kućica. Nisam bio unutra ali bi radije spavao u Cortini koja je nekih 10 km. nizbrdo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prije dva miseca sam naletio na poznanika tu u tom objektu. Covik voli trekking zato i spava gori. Preko puta s parkinga krecu smjerovi za planinare i trekkere. Ako nisi jedan od njih nema nekog smisla doc s motorom gori na prijevoj za prespavat...pored Cortine i ostalih mista u podnozju.

Nego mene nesto drugo zanima pa se zato javljam...sta znaci ovo "Kakva im je garaza za motore?" Kakva bi trebala bit...grijani podovi, zastitar, biljar, lusteri iz ikee...sta?  :mrgreen:
 
picoda said:
Nego mene nesto drugo zanima pa se zato javljam...sta znaci ovo "Kakva im je garaza za motore?" Kakva bi trebala bit...grijani podovi, zastitar, biljar, lusteri iz ikee...sta?  :mrgreen:

Gledao sam malo te app oko Cortine - uglavnom treba pripaziti jer talijani često pod "bikers welcome" i "garage for bikers" misle na - bicikliste, pa ono. :LOL: Ovdje koliko sam skužio to nije slučaj ali tko pita ne skita. :mrgreen: Malo ih zna engleski, a i ti koji ga znaju, ne raspoznaju cyclist od bikers. Čitam komentare po Booking.com, pa tamo ako ima šaka ljudi koji govore engleski, a cijeli grad živi od turizma. :?
 
picoda said:
Prije dva miseca sam naletio na poznanika tu u tom objektu. Covik voli trekking zato i spava gori. Preko puta s parkinga krecu smjerovi za planinare i trekkere. Ako nisi jedan od njih nema nekog smisla doc s motorom gori na prijevoj za prespavat...pored Cortine i ostalih mista u podnozju.

Nego mene nesto drugo zanima pa se zato javljam...sta znaci ovo "Kakva im je garaza za motore?" Kakva bi trebala bit...grijani podovi, zastitar, biljar, lusteri iz ikee...sta?  :mrgreen:

Koji radijator nije na odmet (s obzirom na noćne temperature),
ali ako neće upaliti na svaku stranu je nizbrdo i to ne kratko :mrgreen: