HP Corse ispušni sustavi

Danas montiran. Odlično izgleda, čuje se prilično glasno s dizanjem okretaja ali gradska vožnja na niskim je sasvim prihvatljiva. Mislio sam da bi montaža mogla biti komplicirana ali je na kraju ispao jednostavni plug&play. Sve u svemu, više nego zadovoljan.

Imam ga na Tuonu V4, također se radi o Crnom Hydroformu, ali samo jednoj cijevi. Za moj se model dobiju 2 db killera, jedan za tehnički i jedan da zadovolji formu kad te zaustave i gledaju imaš li db killer :mrgreen: . Bez db killera je preglasan.

Za razliku od Arrowa kojeg sam imao ovaj ima manje dubok zvuk. Više se "dere".
 

Attachments

  • a6e8b20ac62439cbce401cf9db67a148.jpg
    a6e8b20ac62439cbce401cf9db67a148.jpg
    49.5 KB · Views: 0
Dernjava dosta ovisi o motoru, Diavel ima kratke cijevi i teško možeš dobiti onaj starinski duboki zvuk. Na prvu, na stolu u servisu, ovaj je isto djelovao preglasno ali velim, u gradu je sasvim korektan.
 
  • Like
Reactions: leCo
Danas montiran. Odlično izgleda, čuje se prilično glasno s dizanjem okretaja ali gradska vožnja na niskim je sasvim prihvatljiva. Mislio sam da bi montaža mogla biti komplicirana međutim na kraju je ispao retoivno jednostavni plug&play. Sve u svemu, više nego zadovoljan.
opituraj te vide u crnu boju.
lipo mu je leglo.
 
nema za multistradicu a bas sam nagovaro frenda
 
Jel ovaj sistem eliminise katalizator ? Vidim da si napisao da se skida klapna. Hoces morati raditi remap ?
Ne, nema potrebe. Dobiješ s njim taj switch, samo ga uključiš u originalni jack od elektromotora koji se skida. Radilo bi i bez toga ali bi pokazivao grešku.
 
Ne, nema potrebe. Dobiješ s njim taj switch, samo ga uključiš u originalni jack od elektromotora koji se skida. Radilo bi i bez toga ali bi pokazivao grešku.

Ma mislio sam vise na smjesu goriva sada kada ti je otvoreniji izduv (ako si eliminisao i katalizator). Mada sam licno pobornik misljenja da na novijim motorima za tim nema potrebe; dovoljno su “pametni” da to kompenziraju. Za klapnu sve jasno, ukinuo sam je i ja na svom motoru sa slicnom napravicom (Healtech) i nema gresaka (y)
 
@esso_sa sve od euro 4 naviše dolazi tako siromašno iz tvornice da vapi za remapom jer drugačije ne mogu zadovoljiti eko norme.

Ma jasno sve, ali i to je podnosljivo pod uslovom da ti sa otvorenim sistemom ne krene zatrzavati na blago otvorenom gasu i laganim opterecenjima.
Problem je full gas, tu klipovi gore ako je smjesa presiromasna, a u tom rezimu mislim da novi motori solidno kompenziraju otvoren sistem i drze sve na sigurnoj strani
 
  • Like
Reactions: Švabo
Ma jasno sve, ali i to je podnosljivo pod uslovom da ti sa otvorenim sistemom ne krene zatrzavati na blago otvorenom gasu i laganim opterecenjima.
Problem je full gas, tu klipovi gore ako je smjesa presiromasna, a u tom rezimu mislim da novi motori solidno kompenziraju otvoren sistem i drze sve na sigurnoj strani

Čitao sam dosta pozitivna iskustva sa ovim: