HP2 Enduro

makazica

Guest
Znam da sam jedini tu koji se pali na enduro BMW-e ali nemrem si pomoć....

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=173893&highlight=HP2+enduro

Filmići:

http://www.youtube.com/watch?v=2zSRyvV6AwM&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=K6wkjOo90Kg&mode=related&search=

Strašan mi je motor, čepove na kotače i na sljeme......
Vidio sam jednog u ZG, negdje oko Selske, nisam niš pitao tipa jer je motor bio tak čist da me prošla volja, ak neko zna ko ga ima....nek mi sredi đir....
 
zokx said:
Ja znam ko ga ima u ZG.  :mrgreen: I ja čekam jedan đirić..uskoro.

Dobro..... :mrgreen:.....i......koje su šanse.....da ga malo zablatim.....?

:mrgreen: :mrgreen:
 
i vise nego zanimljiv stroj, ali za voziti takvu mrcinu kako spada treba imati volovska muda... ipak biram singla od 100 kg +/-...
 
lb said:
i vise nego zanimljiv stroj, ali za voziti takvu mrcinu kako spada treba imati volovska muda... ipak biram singla od 100 kg +/-...

Jasno, ali ja na to gledam kao na alternativu Adv-u 640, jače, ozbiljnije, udobnije za dulja putovanja, veće brzine postiže, može ga se natovariti, a terenski vrlo vrlo sposoban....nešto između Adv-a i velikog Adv-a ili GS - GSA...

Kaj misliš.... :mrgreen:
 
makazica said:
Jasno, ali ja na to gledam kao na alternativu Adv-u 640, jače, ozbiljnije, udobnije za dulja putovanja, veće brzine postiže, može ga se natovariti, a terenski vrlo vrlo sposoban....nešto između Adv-a i velikog Adv-a ili GS - GSA...

Kaj misliš.... :mrgreen:

kupi i posudi ga na par dana pa cu ti reci  :mrgreen:
 
makazica said:
Strašan mi je motor, čepove na kotače i na sljeme......
M. , šta ti je ?

pa s tim hrgama od cilindara nemreš ni kroz grad ... di bi kroz šumu

Erzberg ? pa na ezberg idu sa ultra laganim cvajama ...

gurat takav motor u hard je isto kao da guraš slona u staklanu
 
markookram said:
M. , šta ti je ?

pa s tim hrgama od cilindara nemreš ni kroz grad ... di bi kroz šumu

Erzberg ? pa na ezberg idu sa ultra laganim cvajama ...

gurat takav motor u hard je isto kao da guraš slona u staklanu

Daj pogle onaj link gore.
Sad od toga kaj ovi jebači rade s tim motorima oduzmeš 75% i dobiš ono za kaj bi ga ja koristio, a sad sam i lb-u objasnio.....ne za malu mlaku nego za soft enduro s malo začina....

lb said:
kupi i posudi ga na par dana pa cu ti reci  :mrgreen:

Dogovoreno..... :mrgreen:
 
makazica said:
Jasno, ali ja na to gledam kao na alternativu Adv-u 640, jače, ozbiljnije, udobnije za dulja putovanja, veće brzine postiže, može ga se natovariti, a terenski vrlo vrlo sposoban....nešto između Adv-a i velikog Adv-a ili GS - GSA...

Kaj misliš.... :mrgreen:

Vlasnik tog HPa je bio ovo ljeto do Nordkapa u suludom ritmu, i ukratko, ono što mi je ispričao bila je muka. Nije to motor za takva putovanja. Ipak je to za kraće ne zahtjevne enduro tripove i za solidne prosjeke brzine na tim turama.
 
makazica said:
Daj pogle onaj link gore.
Sad od toga kaj ovi jebači rade s tim motorima oduzmeš 75% i dobiš ono za kaj bi ga ja koristio, a sad sam i lb-u objasnio.....ne za malu mlaku nego za soft enduro s malo začina....

Dogovoreno..... :mrgreen:
pa tebi onda treba jedan supermoto 


:LOL: :LOL: