HR oznake i policija u BIH

singlica said:
Ne znam ja tko je ovdje degenerik?!
Taj znak dode 15-20 kuna i lijepo ga stavis i miran si.
Zamisli policajac je degenerik jer trazi od tebe da postujes zakon. :rolleyes:
Trebao ti je napisati kaznu. Onda bi valjda naucio....

Btw imam oznaku i na autu i na motoru i vidi nemam problema.. :rolleyes:

Imaš nalijepljenu nacionalnu oznaku u dimenzijama 17,5x11,5 kako je to zakon propisao? Svaka čast...jer ako imaš manju, imaš neispravanu...
 
SpoRRi said:
Nedavno sam bio u BiH i opomenuo me po drugi puta da moram imati HR oznaku na motoru. Kako vi prolazite? Obicno me nisu nikad dirali ni sa autom. Izgleda da sam nasao na degenerika koji bi nesto za pice jer me je gledao i nije nista drugo mogao naci da nije ispravno..
To jedino se prave pametni na granici prema Trebinju nidi više u ciloj BIH.
 
cosmic said:
Zamarate se pizdarijama...
pizdarije da! ali kad te lik tupija i neće da pusti onda ti nije do pizdarija.
ja sam kupio svoj motor sa naljepnicmo hr na prednjem blatobranu, i jednom sam pitao policajca vrijrdi li to, reče da ne v rijedi da mora bit odzada vidljiva. kad sam ga pitao di da je zalijepim, on veli, ne zanima  me di samo je moraš imat i mora bit vidljiva sa zada!
 
poštar said:
To jedino se prave pametni na granici prema Trebinju nidi više u ciloj BIH.


Nisu oni, svi su prijateljski nastrojeni prema meni a više manje svi me više manje zovu imenom jer često prolazim tamo. Prasinari u sumarku koji izvire ti su me zezali.
 
Za sve ozbiljne prekrsaje mozemo molit policiju i sutkinju da nam oproste,ali za ove klasicne "hvatalice" ne mozemo...

Pa napravili su zakon za te hebene naljepnice samo da bi uzeli lovu, hebe se koga sta nepise RH,pise u prometnoj,u osobnoj,vozackoj,knjizici vozila i ostalim papircinama pa mora bit i naljepnica od 20x20 cm,mos mislit...

Neko je vec i napiso, prije ljepljenja na motor,zaljepit je par puta na rebatinke ili nede da oslabi ljepilo i onda na motor,lako se skine i ne ostaje ljepilo na motoru...kad se vratis,skines je i bacis u smece...vuk sit,ovca ziva...
 
Zaljepio sam))) Tko zna...

5af9e20eb63d31d2dd3b0431ed26727a.jpg
 
Osigurac said:
Za sve ozbiljne prekrsaje mozemo molit policiju i sutkinju da nam oproste,ali za ove klasicne "hvatalice" ne mozemo...

Pa napravili su zakon za te hebene naljepnice samo da bi uzeli lovu, hebe se koga sta nepise RH,pise u prometnoj,u osobnoj,vozackoj,knjizici vozila i ostalim papircinama pa mora bit i naljepnica od 20x20 cm,mos mislit...

Neko je vec i napiso, prije ljepljenja na motor,zaljepit je par puta na rebatinke ili nede da oslabi ljepilo i onda na motor,lako se skine i ne ostaje ljepilo na motoru...kad se vratis,skines je i bacis u smece...vuk sit,ovca ziva...

Jesi li razmislio zakaj je netko donio zakon/uredbu o tim naljepnicama koje označavaju zemlju gdje je registrirano vozilo, osim da je to napravljeno iz razloga da ti netko uzme lovu  :misli: uzgred da je po PS netko tko ima ovlasti, a taj se nalazi na graničnom prijelazu te uopće ne mora pustiti u u neku zemlju koja graniči sa RH bez te naljepnice. U RH ti ona niti ne treba.  :wink:
 
Lolo said:
Jesi li razmislio zakaj je netko donio zakon/uredbu o tim naljepnicama koje označavaju zemlju gdje je registrirano vozilo, osim da je to napravljeno iz razloga da ti netko uzme lovu  :misli: uzgred da je po PS netko tko ima ovlasti, a taj se nalazi na graničnom prijelazu te uopće ne mora pustiti u u neku zemlju koja graniči sa RH bez te naljepnice. U RH ti ona niti ne treba.  :wink:

Mene zanima "zakaj" osim da mi uzmu pare ako nemam, hvala  (y)
 
Negdje 80-tih ja krenem s jednim spanjolskim Svabom za Svabiju i kod Lasve nas zaustavi murija. Sve OK al nema D naljepnice. Kaze moj jaran moja greska prije no sto je krenuo kupio drugo auto a zaboravio naljpnicu zalijpit. Platio na sljedecoj pumpi kupio naljepnicu i vozi. U to doba nije bio EU i bile su granice no niko nije primjetio osim milicionera u tadasnjoj BiH. Ja jedne godine dolazim u ovdasnju BiH i na granici istresanje isto sve OK al nemam naljepnice. Ja kazem pise NL na registraciji a on kaze da to ne vazi izvan EU tj uBosni. Nisam kaznu platio al nisam mogao uci u Bosnu dok nisam sam nasarao NL i zalijepio nazad na sajbu, oni mi selotejp dali  (y)
 
Narucio sam nekidan par naljepnica s oznakom drzave na magnet,zadovoljan sam odlicno drze.
Kad ti ne treba stavis je u pretinac.
 
KING RR said:
Mene zanima "zakaj" osim da mi uzmu pare ako nemam, hvala  (y)

OK ti si drot pa malo teže kopčaš  :LOL: ali uzmi u obzir da je zakon/uredba donesena prije bok te pita kojeg vremena kada je bilo malo teže poloviti od kuda je koje vozilo na osnovi samog izgleda reg. pločice, vrancuze si skopčal po onim črnim, belgijance po ak' se ne varam crvenim ... i onda se dogodi neko sranje, neko zgiba i tko je kriv u šumi reg. pločica  :misli: ovak sustavom eliminacije srežeš dobar dio njih. Mene više muči ona naljepnica važenja teh. ispranosti vozila koja ni drotima niti ikome nešto znači, a košta 10kn i  kazna za neimanje iste 300kn.  :wink:
 
Lolo said:
OK ti si drot pa malo teže kopčaš  :LOL: ali uzmi u obzir da je zakon/uredba donesena prije bok te pita kojeg vremena kada je bilo malo teže poloviti od kuda je koje vozilo na osnovi samog izgleda reg. pločice, vrancuze si skopčal po onim črnim, belgijance po ak' se ne varam crvenim ... i onda se dogodi neko sranje, neko zgiba i tko je kriv u šumi reg. pločica  :misli: ovak sustavom eliminacije srežeš dobar dio njih. Mene više muči ona naljepnica važenja teh. ispranosti vozila koja ni drotima niti ikome nešto znači, a košta 10kn i  kazna za neimanje iste 300kn.  :wink:

Znaci nemas pojma  :jesus:


No frks, nisi jedini koji je mislio ispast pametan pa je ispo coban    :mrgreen:  nhf, jelte  :LOL:
 
KING RR said:
Znaci nemas pojma  :jesus:


No frks, nisi jedini koji je mislio ispast pametan pa je ispo coban    :mrgreen:  nhf, jelte  :LOL:

Zakaj bi trebal znati  :misli: ti si za to plačen  :LOL: ja sam taj problem preskočil zalijepivši ju na vozilo, naravno naljka je bila đabe  :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
Negdje 80-tih ja krenem s jednim spanjolskim Svabom za Svabiju i kod Lasve nas zaustavi murija. Sve OK al nema D naljepnice. Kaze moj jaran moja greska prije no sto je krenuo kupio drugo auto a zaboravio naljpnicu zalijpit. Platio na sljedecoj pumpi kupio naljepnicu i vozi. U to doba nije bio EU i bile su granice no niko nije primjetio osim milicionera u tadasnjoj BiH. Ja jedne godine dolazim u ovdasnju BiH i na granici istresanje isto sve OK al nemam naljepnice. Ja kazem pise NL na registraciji a on kaze da to ne vazi izvan EU tj uBosni. Nisam kaznu platio al nisam mogao uci u Bosnu dok nisam sam nasarao NL i zalijepio nazad na sajbu, oni mi selotejp dali  (y)
:LOL:  jebo eu
 
Lolo said:
Zakaj bi trebal znati  :misli: ti si za to plačen  :LOL: ja sam taj problem preskočil zalijepivši ju na vozilo, naravno naljka je bila đabe  :mrgreen:
ak nisi kupil vozacku, onda bi i ti to trebal znat
 
Lolo said:
Zakaj bi trebal znati  :misli: ti si za to plačen  :LOL: ja sam taj problem preskočil zalijepivši ju na vozilo, naravno naljka je bila đabe  :mrgreen:

Lako ti je na bemveja zaljepit kad patak ne moze bit ruzniji    :jesus:



 
Zapru said:
ak nisi kupil vozacku, onda bi i ti to trebal znat

Naravno da sam kupil, nije đabe, mislim na vozačku, a za naljku zam da ju treba imati, ne opterečujem se zakaj je taj propis netko donio, meni osobno je logično da je imaš nekome nije ali oboje znamo ili bi trebali znati da je za neimanje iste propisana nekakva kazna i tu je kraj priče  :wink:

2Osigurac: Bi volel imati kojeg bemvejca  :LOL:
 
Ionako bi zena kakvog cruisera rade,tako da necu rec da nece u kucu nikad  (y)

Ali morat ce me jebeno stisnut,tipa bmw ili razvod :mrgreen: