HR policija na Hondi NT 650 V

Bandit

Administrator
Čuo sam to prije mjesec dana, učinilo mi se prije neki dan da sam to i vidio :dizzy: . No maloprije sjedim na terasi birtije :piva: i parkira se policajac sa NT 650 V. Istina je. Išel sam to za svaki slučaj i izbliza pogledati :yikes: Izgleda da ipak ništ od ZX 6 R...valjda su čuli da troši preveč ulja :mrgreen:
 
Bandit said:
. No maloprije sjedim na terasi birtije :piva: i parkira se policajac sa NT 650 V. Istina je. Išel sam to za svaki slučaj i izbliza pogledati :yikes: Izgleda da ipak ništ od ZX 6 R...valjda su čuli da troši preveč ulja :mrgreen:

Bandit said:
Tješi se...i ja trunem na poslu...do 20h :(
........... :roll: ...........
hebote, pa nisam znal da uređuješ birtije, kaj radiš samo interijere ili i exterijere.........znam teško je to......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a glumu studiraš izvanredno, ili .......... :LOL: :LOL: :LOL: ............
 
Moj posao zahtjeva i druženje sa strankama...pa ne sjedim sam u birtiji...a i policajec je bil z nami u društvu, mada ne of motorist :mrgreen:
 
Bandit said:
Moj posao zahtjeva i druženje sa strankama...pa ne sjedim sam u birtiji...a i policajec je bil z nami u društvu, mada ne of motorist :mrgreen:

a terasa na borongaju, ustvari nije to baš ni terasa, ona birtija čingač....... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Možemo tam organizirat neki dvoboj šiš čevapima :LOL: samo reci vrijeme...
 
Bandit said:
Možemo tam organizirat neki dvoboj šiš čevapima :LOL: samo reci vrijeme...

Ajde, može, bumo dogovorili jedan dan, ali nemoj podcjenjivati protivnike,
mene neki frendovi zovu kanta za smeće.......... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
kawabiker...svaki pravi dvoboj mora imat svjedoka :!: :mrgreen:
 
može Zrille, ali moraš gledat :shock: :shock: :shock: sa strane..................i moras biti dobra..... :dobar: .............i zvati par :piva: :piva: :piva: ................ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Kawabiker said:
može Zrille, ali moraš gledat :shock: :shock: :shock: sa strane..................i moras biti dobra..... :dobar: .............i zvati par :piva: :piva: :piva: ................ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

..........i uskočit prema potrebi :klopa: :klopa: :klopa:
za to svjedoci i služe :wink: :LOL: :LOL: :LOL:
 
mora biti i komisije i žirija!!!

evo,ja se javljam za poziciju žirija!

:ugovor:
 
Ok, ok...samo nam još sponzor fali...bumo pitali Turističku zajednicu grada nam bijelog...možda pomognu :LOL: :LOL: :LOL: