hrvoje sportcity Pending

sve napisah u subjektu kako i treba, imao i SR150 ukradena sa 1600km otprilike, sa ovom oko 7000 po Zagrebu bez pada.

  (y)


lp,

Hrvoje
 
sve napisah u subjektu kako i treba, imao i SR150 ukradena sa 1600km otprilike, sa ovom oko 7000 po Zagrebu bez pada.

(y)


lp,

Hrvoje

S1000RR 2012 300km do sad 30tkm ima
 

Attachments

  • IMG_3256.jpg
    IMG_3256.jpg
    1.2 MB · Views: 0
  • Love
Reactions: pikacu79
I tako, ponedjeljak 16. g Sporcity, nove gume napokon i tehnicki pregled te rega. 9999km.

S novim gumama novi skuter, tvornicke nisu bile balansirane. 16.g.

16:30 utorak, prema Splitu, preko Pisarovine do D1 i dalje.

kratka majica i hlace.

19 Macola, fileki

20 Dugi rukav.

21 jos jedan dugi rukav.

prvi semafor u Splitu, ponovo kratki rukav.

22 plaza Znjan, 400km okruglo.

sve u svemu, cista zabava, tj sa 20ks i 210kg ukupno D1 ide ko maslo.

QTCP5467.JPG
 
Baš sam neki dan gledao lika koji je na polovnom xmax 250 otišao iz Londona u Afriku, dakle sve se može, sa svime, samo treba volje.
 
  • Like
Reactions: Marin0
Naravno da se sve može, ima ih i koji idu pješke. Pitanje je samo što i kako želiš.
kad je vruce skuter manje grije kad je sporo, a D1 ponekad mora bit.

najveca fora je tijelo mozes puno vise mrdati na skutu nego na motoru, doslovno mozes plesati dok se vozis.

ovo gore plavo izmedju nogu je bisaga, unutra bidoni, jabuke, mobitel lako dostupni.

kad sam neke aute obilazio, morao sam se sagnuti :mrgreen:

Uglavno ide, 80km/h Malovan onaj uspon s okukama ko nista.

21. u ZG ponovo, ali sa Litrom pa budem opet vidio kako je to, dosla je na prikolici pa nisam ovu godinu.
 
  • Like
Reactions: El Mravac
Baš sam neki dan gledao lika koji je na polovnom xmax 250 otišao iz Londona u Afriku, dakle sve se može, sa svime, samo treba volje.
A kakav kralj, eeeej! A meni te na Intruderu ne odgovara polozaj optimalno, te mi preglasno, te grije po nogama, te zena se boji zvuka Versysa pa bih ga kao radi toga prodao...
A ovaj kralj na Xmaxu koji je meni eto bio preslab i za tu po lokalu se vozikati, otisao do Afrike!
Ne fali meni nista, ja sam samo razmazen izgleda.
 
  • Like
Reactions: Author