htjela bi uzimat kit i spuh novi -runner.

906dp

Guest
khm...vozim runnericu 50 kubika.za sad si neš veće ne mogu priuštiti  :(
ima tko kakav savjet ..htjela bi uzimat kit i spuh novi.. još sam u nedoumici..da li se isplati,dobivam li puno od tog blabla i tak...
ugl želim neku zvjerku gilerice al se bojim da ne ispadne neki šit  :?
 
milion tema..guglaj malo
 
:LOL:
 
savjet:eek:kani se coravog posla,ako nisi isla za mehanicara (y)
 
kolko bi love ulozila u svoj bolid
znas i sama da se sve vrti oko love pa kolko para tolko i muzike (y)
 
Ako misliš tunirati onda kit,frga spuh i multivar ili ništa ne diraj

i računaj si i rad

tuning nije jeftin sport ako želiš da se radi kako spada (y)
 
906dp said:
khm...vozim runnericu 50 kubika.za sad si neš veće ne mogu priuštiti  :(
ima tko kakav savjet ..htjela bi uzimat kit i spuh novi.. još sam u nedoumici..da li se isplati,dobivam li puno od tog blabla i tak...
ugl želim neku zvjerku gilerice al se bojim da ne ispadne neki šit  :?
ovako evo jedan normalan post.... posto si cura za pocetak ti je dovoljna city termo grupa-u prijevodu to ti je najslabiji kit(ali dosta jak u usporedbi sa serijalom) takav kit ti kosta 750-800kn( cilindar,klip,glava i karike) karburator koji vec imas na scooteru nediraj jer ti je taj dellorto 17,5 sasvim dosta, onda slijedi auspuh on ti kosta cca 1100kn novi,ali moja preporuka ti je da kupis polovni za kojih 500kn(ali kit obavezno novi) a za pocetak nediraj variomat nego ovaj serijski malo prestelaj skupa sa kvacilom(znaci roline i suste)....kit moze od topperformanca TROPHY,auspuh LEOVINCE ZX ILI RR(to je kod nas dosta lako za nabaviti) radilicu nemoj mijenjati osim ako nema previse km(ako ima scooter isod 10000km onda netreba mijenjati za ovaj kit mozda samo lezajeve... znaci cifra bez radilice cca 1400 i majstor ce ti uzeti oko 500kn za ugradnju i stelanje, sto se tice trajnosti kita ne brini se jer on moze proci km skoro kao serijala,samo toci dobro ulje i pici...nadam se da sam pomogao... (y)
 
da samo di si ti vidio da su base kitovu lc 750-800kn, fulao si za 500kn

a zasto da ne uzima polovno, uvijek cu prije dat 150kn za polovan kit, kojem treba honovanje i novi klip nego dat 1300kn za novi
 
igor86 said:
da samo di si ti vidio da su base kitovu lc 750-800kn, fulao si za 500kn

a zasto da ne uzima polovno, uvijek cu prije dat 150kn za polovan kit, kojem treba honovanje i novi klip nego dat 1300kn za novi
procitaj malo bolje, pise city termo grupa a u to spada kit od topa trophy koji kosta oko 850kn
 
malaguti said:
procitaj malo bolje, pise city termo grupa a u to spada kit od topa trophy koji kosta oko 850kn

opet on,  lc termo grupe bilo malossi sport, top trofy ili polini sport (znaci gusevi) sve koje mos kupiti kod nas ni je dan nije ispod 1200kn

ac termo grupe kostaju toliko koliko ti govoris

:palacdolje:

 
igor86 said:
opet on,  lc termo grupe bilo malossi sport, top trofy ili polini sport (znaci gusevi) sve koje mos kupiti kod nas ni je dan nije ispod 1200kn

ac termo grupe kostaju toliko

:palacdolje:
govoris napamet...ja sam taj kit platio 850-870kn,a u trstu je 100e-730, sta ti moram poslati racun evo nasao sam racun kit 900kn,lezajevi160kn,brtva 40kn,radilica 800kn...
 
pocinjes mi ici na zivce

nazovi u pon piccilo pa pitaj koliko kosta trofy za pia masine (991372) pa si onda opali samar
 
ova cijena je za minarelli a nevjerujem da je za piaggio skuplje za 400-500kn
 
igor86 said:
kojeg ti malagutija vozis?
sta ne vidis u profilu,evo cijena kita 125e giza, 175e alu, procito sam negdje da se cijena krece od 900 do 1200kn,ocito je piaggio skuplji
http://www.svijetskutera.com/index.php?f=11&a=123