Husquarna norden 901

ivan_m

Well-known member
Ne vidin da se spominjalo po forumu, izgleda vrlo zanimljivo...

Paralel twin, 900 cc
WP ovjes

Navodno će uskoro u proizvodnju

Es-wird-nicht-nur-beim-Concept-bleiben-Husqvarna-hat-eine-Serienversion-der-Norden-901-angekuendigt.jpg


Sve je više motora u ovoj klasi "srednje" veličine endura, imamo Ktm 790 Adventure, novu Teneru 700, BMW GS 800/850, Africu twin 1000...

Meni osobno najzanimljivija klasa, a izbor sve veći i veći  :)

 
ja sam vec zalozio bubreg, kucu i roznjacu da ovo uzmem cim izadje , san...............
 
Interesantna klasa kad su motori upotrebljivi za razliku od onih još većih krava. :mrgreen:

Husqvarna lijepa kao i uvijek, jedino što treba maknuti sve što liči na KTM kao npr. stražnju vilicu... :jesus:
 
mate said:
Husqvarna lijepa kao i uvijek, jedino što treba maknuti sve što liči na KTM kao npr. stražnju vilicu... :jesus:

Srce je ionako KTM-ovo, tj. novi 890 agregat. Bratski motori  :cool:  Ki Škoda i VW
Navodno će taj 890/901 agregat zamijeniti postojeći 790 koji ne zadovoljava euro 6 norme, pa će vjerojatno svi novi modeli od 2021 biti pogonjeni novim 890 tj. 901 agregat om...
 
Super je! Problem je sto je svaki model od Husqvarne skuplji od ekvivalenta KTM-a..
Sabotaza ;)
 
nije problem slika..... dobre su slike (iako su mu sve na isti kalup)....
nego otvorim pet topika i na svakom iste.....
Trebas skuzit samo ( iako nemas kapaciteta za to ) da nije problem u slikama, nego trebas izac iz maminog podruma malo i prestat visit na forumima i indexu 0-24. Frustracije od nejebice ti izbijaju uz pristice. Troll na forumu i portalima ne mozes stavit u CV.
Ali uvijek mi je drago sto pratis sve moje postove :)
 
Last edited:
Trebas skuzit samo ( iako nemas kapaciteta za to ) da nije problem u slikama, nego trebas izac iz maminog podruma malo i prestat visit na forumima i indexu 0-24. Frustracije od nejebice ti izbijaju uz pristice. Troll na forumu i portalima ne mozes stavit u CV.
Ali uvijek mi je drago sto pratis sve moje postove :)
htio sam ti nešto odgovorit, ali mama me zove da je ručak gotov......
tako da drugi put.......
 
Nego, zabrinuo sam se da ti se probusila lutka na napuhavanje sa aliexpressa jer ti je trebalo par minuta za replay.
sad me već ozbiljno podcjenjuješ.....
da na napuhavanje....... pa nismo u kamenom dobu......
imam silikonsku......
samo trup, bez glave i ruku nogu.....
oblačim je u medvjedića da je mama ne skuži kad mi sprema sobu..........
productimg



a sad idi jahat po lišću......
i obavezno jednu sliku iz mišje perspektive..........