Husqvarna 125 problem

Matia Ljubić

New member
Pozz bajkeri (y)
Imam par problema sa husqvarnom 125 '95 godiste
Znaci kad mu dam naglo gas na niskim obrtajima on se gusi, sporo dolazi do obrtaja i trga mi svjecicu
Ja mislim da mi klip udara u svjecicu i onda je udubljuje nutra  onda nemoze proizvodit iskru i onda nece upalit?
Jel to mozda do garezi na klipu, jel bi morao skinut to dole sa cela klipa da prestane zajebavat?
Ja sam mislio skinut dole karburator usnisnu granu glavu cilindar sve dihtunge, vidjeti u kakvom su stanju klip i karike(zamjeniti karike)  i ocistiti ispusni venil jer moguce da je zastekao pa da se zbog njega gusi i trokira na visokim obrtajima? Takodjer sam mislio stavit nove dihtunge i usisnu granu jer je ova ispucala.
Ako imate jos kakvih prijedloga napisite (y)
Hvala,  svaki odgovor je zlata vrijedan :mrgreen:


 
Matia Ljubić said:
Pozz bajkeri (y)
Imam par problema sa husqvarnom 125 '95 godiste
Znaci kad mu dam naglo gas na niskim obrtajima on se gusi, sporo dolazi do obrtaja i trga mi svjecicu
Ja mislim da mi klip udara u svjecicu i onda je udubljuje nutra  onda nemoze proizvodit iskru i onda nece upalit?
Jel to mozda do garezi na klipu, jel bi morao skinut to dole sa cela klipa da prestane zajebavat?
Ja sam mislio skinut dole karburator usnisnu granu glavu cilindar sve dihtunge, vidjeti u kakvom su stanju klip i karike(zamjeniti karike)  i ocistiti ispusni venil jer moguce da je zastekao pa da se zbog njega gusi i trokira na visokim obrtajima? Takodjer sam mislio stavit nove dihtunge i usisnu granu jer je ova ispucala.
Ako imate jos kakvih prijedloga napisite (y)
Hvala,  svaki odgovor je zlata vrijedan :mrgreen:

iz prilozenog se vidi da neznas do cega je a pises I gluposti(garez,celo klipa,klip tuce u svjcicu…)

motor na prikolicu I odvezi do nekoga ko zna sta radi  (y)
 
u sad sam vidija da si ti "ocu kross a ne enduro"  :LOL:

Javi se Dado33 on ti pomogne  (y)