Husqvarna Svartpilen 401

Yield

Well-known member
Pozdrav svima!!

Ima li mozda netko sa foruma bilo kakvih iskustva s ovim motorom ( ili je vlasnik ).

Zanima me prije svega kakva je pouzdanost ovih motora koji su sklapani u Austriji ( 2018 i 2019 modeli ).
Buduci da motor koristi KTM masinu ( Duke ) sa kojom na netu na forumima ljudi imaju dosta problema, zanima me vaša iskustva iz prve ruke.

Hvala,

Veliki pozdrav
 
Tesko ces naci info iz prve ruke, mislim da je Dvorsak u ducanu imao jednu za prodaju. Pretpostavljam da nisu neki veci problemi iako su to zapravo izvedenice iz trkacih agregata. Izgleda odlicno ali pogledaj Scramblera za koji vjerujem da je sigurnija varijanta ako si osjetljiv na kvarove.
 
Dosta dugo stoji jedan u oglasniku s 1000 km.. Drugi vlasnik . 5000 eur.
Ali imaš sada kod slovenskog zastupnika novog 2020 za 4990 eur. Dovoz plus 230 eur davanja.
Ja htio uzeti ako prodam skuter.
 
Slažem se ali skuter ja uopće ne vozim.. A ovo bi upalio možda koji put mj.. Zato sam sebi govorim ne treba ti ništa :mrgreen:
Ali opet ovaj svartpilen mi je tip top za krug po gradu kad se poželim. Vizualno je vrh a i cijena je trenutno dobra.
 
Tako da, ja se sa.skutera.ne skidam. I meni super izgleda ali za to se ceka Desert X ili bar Sled.
 
Kad smo kod tog tipa motora Fantic Caballero (flat track ili scrambler deluxe), to je prvi pick. Cijena je problem. Eno ih kod Bob rocka.. TOP
 
Pozdrav, vidio sam nedavno jednog (Vitpilen?) na Gupcevoj Zvijezdi isao je prema Mirogoju.
Izgleda super ali je jako rijedak i mali, nema mjesta za 2 osobe. ;)
 
Last edited:
Kako nema :unsure:

Ako se draga bude zalila lipo je vrati i nabavi sebi broj manju (y)
 

Attachments

  • 426deb7a00fcffd406c01ed53e0e85c6.jpg
    426deb7a00fcffd406c01ed53e0e85c6.jpg
    185.6 KB · Views: 146
  • Like
Reactions: Bokygs and Dene