Hvala na pomoći i savjetima

Pepeljug

New member
Eto kako sam ovih par tjedana bio na "slatkim mukama" vezanim uz kupovinu novog motora. Želim se zahvaliti svima koji su mi pomagali, odmagali, prepucavali se na mojim postovima itd. Nekima dugujem pivu, nekima gajbu, lokalni pijanci nek se grebu, kojima je obećano, bit će ispunjeno. :wink:

Odluka je pala ostajem pri Hondi, bez obzira na viđenja opozicije. :jesus: Dotična je CBF600S.
Motor kaparen, ja ushićen, ponavljam u sebi da sam napravio dobar izbor. :misli: Ma jesam! :D

Još se moram oprostit od moje prijateljice koja mi je prirasla srcu i pružila puno gušta. Dajem je u dobre ruke.
 
Kako to otvaraš temu? Odma se u naslovu pohvali da imaš novi bajk. Puno sriće i km-a...
 
Pepeljug said:
Nekima dugujem pivu, nekima gajbu, lokalni pijanci nek se grebu, kojima je obećano, bit će ispunjeno. :wink:
Grebem i čestitam!
 
Rivi said:
Kako to otvaraš temu? Odma se u naslovu pohvali da imaš novi bajk. Puno sriće i km-a...

Tek kad ga izvedem iz servisa onda bude moj! :D
Koliko god puta rekao da me neće Šago opet, zahebat, uspio je. Imaju idući tjedan grupni godišnji. Pa se eto tako moram strpit 10-tak dana. :(
Ali bolje i to nego da mi opet uvalja u subotu motor bez papira (to je već druga priča). :wink:

Hvala svima na lijepim željama.

Hrvoje imaš sreće pobjeglo mi "ne". :mrgreen:
 
Čestitam ti na izboru! Siguran sam da ćeš biti zadovoljan sa tim bike-om. I želim ti puno sretnih km!  (y)
 
sretno!

j me pas, bas sam sretan kad si neko kupi to sta hoce  :cheer: :cheer: :cheer: