Hyosung 125 cruise auspuh?

zmaj00

New member
pozz
da li neko može reći koji auspuh mogu staviti gore i šta ću napravit ako stavim auspuh od većeg motora ili nešto slično? moj je varen kod prošlog vlasnika pa bi ga htio zamjenit....
 
Nisam skužil koji bi trebao biti odgovor??
Paše ti sa Bandita 650!!
Paše sa tvog modela ili taj postojeći popravi ili daj napraviti po originali kod Kucelj, Serdarevića, Shacala....
Možeš staviti sa večeg motora, ali nebudeš ništa dobio, prije ćeš izgubiti.
Zapremina motora, zapremina auspuha, protočne komore, cijevi sve to ima razlog zašto i zato.
Dali bi mijenjao granu ili samo top, jel top top ili je auspuh ono chopper style (kromirana cijev)...???
Stavi sliku problema pa ćemo biti pametniji :wink:
 
samo nemoj u serdarevića,lažov!!!! :palacdolje:
 
zmaj00 said:
super forum kad nitko nemože odgovoriti!
e vidiš na ovom super forumu znamo bar da ti se motor zove Hyosung a ne Hiosung  :jesus:
i postavljamo si smislena pitanja ....
Traži na njuškalu rabljeni Kucelj ili tako nešto za 4-5 stoja, mislim da ti je to najbezbolnije ...
 
u svemu ovom problem ne predstavlja moja greška u jednom slovu -.-
hvala vam na informacijama svima vama koji ste se potrudili a ne išli tražit grešku!
ja se ispričavam na mojoj brzopletosti kod pisanja potrudit će se da se ne ponovi!

baš me to zanimalo da ništa ne gubim stavljanjem s većega motora... stavit ću sliku baš je varen pa to dosta ružno izgleda i pušta.....da ima baš to kako vi kažete  chopper style (kromirana cijev) nema top

hvala!