hyosung gt650---iskustva !!!

joce

New member
dali netko je imao neko iskustvo so taj motor ( hyosung gt650-neked) koliko KS ima kolika mi je krajna kakav je jel se brzo kvari kakva zavrsna obrada ila i slicne stvari posto taj motor je bas za nasem trzisti zato sto je predsve jeftin mislim da kosta oko 4600-4800e ( ova cena mislim da je na nekakvom popusti ili gresim )  (y)
 
nisam čuo ništa loše o motoru
ako se ne varam mašina je suzukijeva (sv650) ili je suzukijeva mašina baza za njihovu, pošto su navodno masovno preoteli suzukiju inžinjere..
uglavnom vidio sam oklopljenu verziju koja je meni osobno puno ljepša
čovjek koji ga je vozio ga je dosta nahvalio
izgleda stvarno super
završna obrada?? hm, to ne bi znao..ali vjerojatno nije japanske kvalitete (makar se i dobar dio japanaca srozao u zadnje vrijeme, ako se to uopće može više nazvati japancima...), bar što se tiče plastičnih djelova, u kvalitetu agregata ne sumnjam
snaga je nekih 78 konja, ali tu se ne moraš uzbuditi, motor ima dovoljno momenta u niskim i srednjim okretajima, kao i svaki v-twin, a dobar vozač će na putovanjima bez problema pratiti r4 motore, osim na autocesti gdje do izražaja dolazi krajnja brzina kod pretjerivanja (ovdje ispod piše 203, ali prema snazi mislim da bi morao ići nešto više..), a opeth, sumnjam da ćeš puno vremena provoditi na autocesti
uglavnom, po meni, odličan motor za početnike, a i za ozbiljne vozače ne vidim nedostatke, osim određene odbojnosti prema korejskoj tehnologiji (iako ne vidim ni tu neki razlog, koreja je iznimno napredna u elektoničkoj i auto industriji već dugi niz godina
najveći adut je naravno cijena, ako pogledaš, sv650 s oklopima košta sigurno 1000€ više (neznam točnu cijenu, znam kak je prije bilo), a za te novce možeš nakupovati dodatne opreme boli glava

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Hyosung/hyosung_gt_650r%2007.htm
http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Hyosung/hyosung_gt_650r%2009.htm (moj osobni favorit, stvarno jako lijepo izgleda, pogotovo klasični smještaj auspuha)
 
kad bi se vratio 3-4 godine nazad, našao bi hrpu svojih postova koji su branili hyosunga od gomile nevjernih forumaša  :misli: sad vidim da ih dosta hvale a moja iskustva govore o puknućima ventila koji se zabijao u klip i radio poveliku štetu i to na vrlo malo kilometara  :shock: rok isporuke dijelova je bio 2 mjeseca (Daewoo? - čini mi se..)

znam za tri takva slučaja (dvoje su ovdje forumaši) što je užasno velik postotak u odnosu na broj prodanih komada (mislim 7 kom te godine).....

e sad.....da li se što mjenjalo ili ne - ne znam......Taubi bi bio mjerodavan dati odgovor jer znam da je i on radio na jednoj takvoj havariji.....
 
ej bas sad na jedan sajt sam vidio da brzina nije im 203km\h nego oko 220-225km\h  :LOL:
 
pa to sam napisao, realno po ovoj snazi bi tolko i morao ići :wink:
 
E,ogroman je motor........ja se iznenadio  :shock:

Mislio sam da je manji........a i ok izgleda,ne izgleda jeftino........ (y)
 
Samo semoj zavaravati da češ kupnjom ovog motora kupiti jeftiniji suzuki. Ako su gledali sv-a ne znači da suga i napravili.