hyosung

nikola92

New member
moze li mi iko pomoci planiram da kupim hyosung gt 650 a jeftin je moze se nac za 1000 eura pa ako bi mi neko mogao reci nesto vise o njemu isplati li se kupit i tako to.pozz
 
Pričekaj ponedjeljak pa ćeš dobiti odgovore,uglavnom napiši koliko starog bi kupio i dali imaš nekog prijatelja koji ga može pogledati prije kupnje - neloš motor ako je u dobrom stanju sa dobrom mašinom i ako ga baš želiš brige te za ime,stavi naljepnicu Yamaha  ;)
 
godiste je 2004 2005 pa kad bi skupio nesto para mozda bi ga i uvezo jer je u sl bas jeftin a tamo mi ga nema ko pogledat jedino da se cujem s ovim sto ga prodava a stavicemo mu naljepnicu suzukija posto je identican sv 650 :)
 
Kratko, bježi od toga.!  :mrgreen: Imala moja žena punih 6500 km je živio.. :palacdolje: Uredno i na vrijeme servisiran!!
 
ova dva poslednja odg su me zbunila :misli:  je li problem u samom motoru ili nesto drugo je u pitanju
 
nikola92 said:
ova dva poslednja odg su me zbunila :misli:  je li problem u samom motoru ili nesto drugo je u pitanju


Pusti selo neka priča, GT650R/GT650 je jedan od najpouzadnijih motora "sumnjivog porjekla"  (y)  pričam o modelima od 2008.-e na dalje  ;)
 
nikola92 said:
ova dva poslednja odg su me zbunila  je li problem u samom motoru ili nesto drugo je u pitanju

Motori 650 ccm tih godišta imali su problema zbog uvođenja sekundarnog (hladnog) zraka u ispuh, radi poboljšanja emisije ispušnih plinova. Zbog toga su se događali slučajevi pucanja glave motora, okolo ispušne grane i ventila.

Dovoljno je blokirati dovod tog zraka, staviti blindu na mjesto gdje zrak ulazi, i riješen problem. Na stranim web sajtovima postoji dosta informacija o tome, pa malo pretraži...

http://korider.com/index.php?topic=16457.0
 
KING RR said:
Pusti selo neka priča, GT650R/GT650 je jedan od najpouzadnijih motora "sumnjivog porjekla"  (y)  pričam o modelima od 2008.-e na dalje  ;)


:LOL: :bonk:
 
Mr. Noo said:


Svako toliko ga uzmem i odem bacit đir na bRRdo, motor se vozi odlično, sad ima 32 soma i nikad nikakav problem    :jesus:


p.s. ako neznaš kako nešta sjebat samo ga daj ženi - bilo kojoj  :LOL: :LOL: :LOL:
 
KING RR said:
Svako toliko ga uzmem i odem bacit đir na bRRdo, motor se vozi odlično, sad ima 32 soma i nikad nikakav problem    :jesus:


p.s. ako neznaš kako nešta sjebat samo ga daj ženi - bilo kojoj  :LOL: :LOL: :LOL:

Ne bi ona to...... :mrgreen:
 
Nije problem u AIS ( kod mene je još uvijek sve serija), već u nekvaliteti Elektromagnetskog ventila koji dozira taj zrak.Nakon što su shvatili 2007 ,promjenjen je proizvođač ventila i nije koliko ja znam niti jedan slučaj taljenja usisnih ventila.


Za 1000 eura nemoš nać zingića da valja jebo ga ti, ipak treba malo više za 650ccm (y)
 
nikola92 said:
moze li mi iko pomoci planiram da kupim hyosung gt 650 a jeftin je moze se nac za 1000 eura pa ako bi mi neko mogao reci nesto vise o njemu isplati li se kupit i tako to.pozz


1000 eura???? To mora da je neki u jako jako voznom stanju  :jesus:
 
GT650 model 2012, klasicna okrugla prednja lampa sa prijasnjeg modela mi je puno bolje izgledala