Hyosung

Ceki

Well-known member
Dal ima gdje kod nas dijelovi za njega, za gt 650 ?
Znam da je bilo u eurorentu, ali da su oni propali
pa ako neko zna, bio bi zahvalan ;)
Tenks
 
ma znam, ali mi treba samo O-ring od dekla kuplunga, a radi toga mi se neda narucivati
 
pa ak ti treba samo O ring kaj to ne uzmeš ovak negdi u trgovini di ih ima za kupit il kod ovih kaj rade? :misli:
 
Ceki, zaboravi eurorent i na nabavu dijelova kod nas, jer čak kad je Eurent još poslovao, dijelova je bilo jako malo, a cijene su bile paprene. Dobio si link na stranice, registriraj se tamo, i u jednom paketu naruči potrošne dijelove koji će će ti trebati prije ili kasnije. Najmanje se isplati naručivati pojedinačno.

A što se O-ringa tiče, bitna ti je debljina gumenog profila. Ovaj veliki krug možeš sastaviti (tj. napraviti) iz jednog dužeg komada, kojeg postaviš u utor i odrežeš na potrebnu dužinu. Ova dva manja možeš pronaći "u komadu", a spojeve namažeš sa silikonom.
 
ma ne znam tocno koje, ali imam problema sa kuplungom
dobro izgleda, a uopce ne odvaja fino, da ga mozes dozirati, nego ekstra grubo  :misli:

kak sam kupil rabljeni motor dekl je bio namazan silikonom, diht masom ili ko zna cim i sad imam problem
http://koreanbikeparts.com/media/catalog/product/cache/1/image/d61671e57b65c160bf0ab84c720098ed/o/u/outer_clutch_cover_gt650_gt650r_4_.gif

znaci, na poklopcu dekla ima ova izbocenja
kroz ta izbocenja ide rupa koja ide unutra u blok
e sad su oni natiskali i silikona u te rupe u bloku
ima neko pojima cemu to sluzi ?
 
Ceki said:
znaci, na poklopcu dekla ima ova izbocenja
kroz ta izbocenja ide rupa koja ide unutra u blok
e sad su oni natiskali i silikona u te rupe u bloku
ima neko pojima cemu to sluzi ?

Ta izbočenja najvjerojatnije su uljni kanali, koji povezuju druge slične kanale u kučištu, ili tako nešto. Ako su tako zamišljeni, onda sigurno ne smiju biti začepljeni sa silikonom...

http://www.hyosungsource.com/images/medium/GT650outerclutchcover_MED.jpg
 
e pa da, ali su puni silikona i ne znam kud vode, da barem znam, pa bi probal nekak zicom ocistiti ili kompresorom ispuhal
 
Pa znao ti kud oni vode, ili ne znao - ti kanali nisu slučajno napravljeni, i oni ne smiju biti začepljeni. Za više informacija morat ćeš surfati po forumima na njemačkom ili engleskom jeziku.