Hypermotard 1100

Fotograf stao nasred ceste, morali smo tako. Ima negdje na forumu i video koji je puno bolji.  :mrgreen:
 
Sigurno si ga ovdje odma po gasu slozio pa otiso na zadnji jer mu je prednji kraj lagan il si vugla zabacio nazad  :LOL:
 
mate said:
Fotograf stao nasred ceste, morali smo tako. Ima negdje na forumu i video koji je puno bolji.  :mrgreen:
ma sad eto, dobro da čovjeka nisi i zgazio...  8)





:mrgreen:





(y)
 
Mocippaldi said:
Sigurno si ga ovdje odma po gasu slozio pa otiso na zadnji jer mu je prednji kraj lagan il si vugla zabacio nazad  :LOL:

Ne baš, to je bila prva pauza pa sam zapalio cigaru i gledao maznut neki bolji motor.  :mrgreen:
 
@mate imam jednu tvoju sa Sicilije, na zasad aktualnom modelu Hypera, kada se fotograf malo bolje namjestio :mrgreen:
 
Nije prevara ni obmana, osim ako se tako ne zove kad ti netko zaboravi donijeti avionsku kartu i pozivnicu na sicilijansku zajebanciju. :mrgreen:
 
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-hypermotard-5100-km-oglas-20288862
Da li je ovo u redu, ovolko godina sa ovom kilometrazom I jos drugi vlasnik?
Jeli se isplati gledat?
 
da i to seljačina oproba... dukati ... orginal taljan hehehe :mrgreen:

još samo koNbijem dopeljat....

ovu sezonu prdimo z ove riti
 

Attachments

  • ducati-hypermotard-1100-cm3-slika-90514926.jpg
    ducati-hypermotard-1100-cm3-slika-90514926.jpg
    19 KB · Views: 231
konačno si zel pravoga matora :0648:
sam neznam ko bu skupljal šarafe i dijelove za nama, žena s hondicom :misli: :mrgreen:
 
to je v naši skromni ekipici jedini mator koj vužge i ide...  a ovi kateemi , đukci i lalaste zmoliš krunicu , zažmiriš i probaš okrenut ključ  :mrgreen: pa kaj bu bu
 
MOONSHIELD said:
konačno si zel pravoga matora :0648:
sam neznam ko bu skupljal šarafe i dijelove za nama, žena s hondicom :misli: :mrgreen:

Meni je treci u garazi i nisam imao takvih problema .....
 
Matek said:
to je v naši skromni ekipici jedini mator koj vužge i ide...  a ovi kateemi , đukci i lalaste zmoliš krunicu , zažmiriš i probaš okrenut ključ  :mrgreen: pa kaj bu bu
lako tebi tak govoriti kad imaš vezu v crkvi, a kaj bum ja bezbog antikrist?? meni ni 10 krunica i 15 kipeca majke božje međugorske na govrnalu nebu pomoglo :mrgreen:
Getriba said:
Meni je treci u garazi i nisam imao takvih problema .....
bilo bi malo čudno da već u garaži imaš problema........