I da sad čujem mišljenja...

biker4life said:
O kakvoj slaboj aktivnosti ti pricas? Zasto/kako ju je uopce i trebalo opravdavati, obzirom da je nema?

Opravdao si moju slabost? Covjek bi po toj recenici zakljucio da bolujem od kakve neizljecive bolesti... :LOL:

Uglavnom, tvoje i moje misljenje se mogu razilaziti kada o ovome govorimo, i ja to postujem. Ti si imao/imas drugi pogled na taj problem i sve 5, zivot ide dalje, plus toga, ako je iz tvoje perspektive izgledalo kao da trebas nesto reci u nasu obranu, i ti si to ucinio, lijepo od tebe, neovisno o tome sto on ili ja mislili o tome. Na tome ti hvala.

U svakom slucaju, ovo je vec pomalo off-topic i nebih dalje o tome.

Jedino na sto sam htio ukazati je da, neovisno o tome tko je koga razocarao, ipak mislim da nismo trebali doci (tj. ti nisi trebao) do toga/te razine da mi/nam kazes ovo sto jesi, i zbog toga mislim da bis mi se trebao ispricati.

Nista vise, nista manje.

Živio.
ti i liberty niste trebali doci do te razine i da se razumijemi,nije mene nitko maknuo sa mjesta moderatora,nitko me nije bannirao ili neznam sta,ja sam otisao sam i nisam otisao zbog onih sta su me napali nego sam otisao zbog tebe i libertyja,nisam to od vas ocekivao,tvoju reakciju razumijem,ti si stao na njihovu stranu jer si se "bojao" njihove reakcije i da bi mogli mozda nesto reci lose o tebi,ali za libertyja mi nije jasno,ali vise nije vazno
 
@ biker.....što se ti zamaraš i opravdavaš malagutiju...
 
Mandrake said:
@ malaguti..kaj je to tebe prehitilo...opet se praviš pametan...pokušavaš tu zakuhati nešto da svi forumaši vide kak si ti bio u pravu, a oni u krivu...
e pa još uvijek si u krivu ...napadaš ljude tu po forumu bez razloga pokušavajući nametnuti vlastito mišljenje, koje k...ne vrijedi...da si bio čovijek kak spada i drugi bi te podržali i nebi se vodila rasprava o tvom statusu moderatora...sad pokušavaš ocrniti bikera samo zato jer dopušta ovom forumu da stvarno bude forum a ne mjesto tvog iživljavanja...s obzirom da je i more zahladilo, bolje se spusti s tog brda, gurni glavu u more i ohladi malo.....
evo to sam jos cekao,nema te uopce na ovom podforumu i sad si dosao kad se ovako raspravlja,jos cekam da ostalih par dode :mrgreen:
a tvoje misljenje uopce nije vazno,ti nisi aktivni clan ovog foruma i nije mi jasno sta se javljas
 
malaga said:
evo to sam jos cekao,nema te uopce na ovom podforumu i sad si dosao kad se ovako raspravlja,jos cekam da ostalih par dode :mrgreen:
a tvoje misljenje uopce nije vazno,ti nisi aktivni clan ovog foruma i nije mi jasno sta se javljas

tko čeka taj dočeka... :mrgreen:..jesi li već strpljenje izgubio čekajući...

opet si u krivu..kao i uvijek...svatko je član ovog foruma tko to želi biti...bez obzira na broj postova...tebi očito treba malo više vremena da to skužiš...ali razumijem i zašto... :mrgreen:
 
malaga said:
ti i liberty niste trebali doci do te razine i da se razumijemi,nije mene nitko maknuo sa mjesta moderatora,nitko me nije bannirao ili neznam sta,ja sam otisao sam i nisam otisao zbog onih sta su me napali nego sam otisao zbog tebe i libertyja,nisam to od vas ocekivao,tvoju reakciju razumijem,ti si stao na njihovu stranu jer si se "bojao" njihove reakcije i da bi mogli mozda nesto reci lose o tebi,ali za libertyja mi nije jasno,ali vise nije vazno

1. Pokusavam biti kulturan i raspravu odrzati na jednom prihvatljivom nivou konverzacije, ali ne vidim zasto me vrijeđaš. Iz tvoje recenice proizlazi to da sam ja neznam, nekakav papak kojemu je forum jedino sto ima, pa se ja pitam dali si me zamijenio sa nekim, ili si ti prvi na kojeg sam uzivo pustio takav dojam. Ne bojim se "nikoga", a pogotovo ne čega?! Toga da netko tko ocito nema pametnijeg posla kaze sto - da sam mu prije xy dana u xy temi pobrisao polu-off... Hocu reci, moderiram kako mislim da je ispravno, a ako clanovima to ne odgovara, kazite, meni nije problem odstupiti s ove funkcije, tako i tako sam kako kazes, "neaktivan". :LOL: Ispada da moderiram po necijem nalogu ili sto!?

2. Do koje razine Liberty i ja nismo trebali doci?
 
ja sam rekao sta sam imao,sad se vracam sudjelovati na forumu 8)
 
biker4life said:
1. Pokusavam biti kulturan i raspravu odrzati na jednom prihvatljivom nivou konverzacije, ali ne vidim zasto me vrijeđaš. Iz tvoje recenice proizlazi to da sam ja neznam, nekakav papak kojemu je forum jedino sto ima, pa se ja pitam dali si me zamijenio sa nekim, ili si ti prvi na kojeg sam uzivo pustio takav dojam. Ne bojim se "nikoga", a pogotovo ne čega?! Toga da netko tko ocito nema pametnijeg posla kaze sto - da sam mu prije xy dana u xy temi pobrisao polu-off... Hocu reci, moderiram kako mislim da je ispravno, a ako clanovima to ne odgovara, kazite, meni nije problem odstupiti s ove funkcije, tako i tako sam kako kazes, "neaktivan". :LOL: Ispada da moderiram po necijem nalogu ili sto!?

2. Do koje razine Liberty i ja nismo trebali doci?
da se okrenete protiv mene

malaga said:
ja sam rekao sta sam imao,sad se vracam sudjelovati na forumu 8)
 
uff....

nastavite u revijalnom tonu jer me silno moderiranje  umorilo...  :jesus:

p.s. svako daljnje off topičarenje vam osigurava ulazak u finale nagradne igre foruma i bananka
 
Mandrake said:
@ biker.....što se ti zamaraš i opravdavaš malagutiju...

Jer nije "ugodno" kada te se javno optuzuje za nesto za sto nisi kriv.

malaga said:
ja sam rekao sta sam imao,sad se vracam sudjelovati na forumu 8)

Ok, pošteno.

A ja cu popustiti i maknuti potpis, jer mi je preko glave ovakvih diskusija.

_______
EDIT:
malaga said:
da se okrenete protiv mene

Mi se nismo okrenuli protiv tebe, tvoje ponasanje je okrenulo dosta ljudi protiv tebe, a nas dovelo u jako nezgodnu situaciju. :wink:
 
malaga said:
necu ni citat cijeli post,jer si po obicaju napisao puno a nisi rekao nista
ne,ne pratim te ja,boze sacuvaj :mrgreen:
i da premalo si online,vecinu rasprava,svada i vrjedanja si ti propustio i propustas jer te nije bilo a drugi moderatori su sve rijesili i onda kad se netko zali na obrisane postove ti doletis u svom stilu "nisam upucen u to,neznam o cemu se radi" i onda jos danas napises da se nitko ne zali na tebe,pa tko ce se zalit kad tebe skoro pa nema :mrgreen:

Jos samo nesto, ovo boldano si naknadno ubacio, lijepo od tebe. (y)

---

@za informaticki nepotkovane :mrgreen: - Jer ako u prvih 2-3 min nakon pisanja posta dodate nesto, to se ne prikaze kao "uređivanje posta". :wink:
 
sad kad nisam moderator onda je biker i meni super moderator,jer kad dannyghost nije online onda mozemo offati jer znamo da ni bikera nema ili ga nije ni briga
 
ljudi vozite se družite tj ajmo naparvit meet nas skuteraša sa foruma jedan vikend  :wink: :D

a ne tu se prepucavate tko če bit moderator i tko je kakakv modertator (y)
mene boli k.... tko je moderator  :wink:
 
Evo da ja kazem svoje....Nasrali  ste tri strane cega ? Nicega.....Kao prezivaci....pojedete...ispljunete..i opet prozvacete....Bikeru....ne sekiraj se puti covjeka nek laprda...to mu je i cilj...tebe isprovocirati...i onda ti uzeti moderatorsku funkciju...to njega najvise boli od svega koiko vidim....Sve je bilo receno jos u 6 mjesecu....ne kuzim sta se ljude ne pusti u miru da sudjeluju temama....taman se skuter forum poceo oporavljati...kad eto opet....stigla "bolestina".... :mrgreen:

Vidim da se brines za moju Hondu malaga...lijepo od tebe...ali nema potrebe...fala...pobrini se ti da se najprije izvines ljudima koje si uvrijedio i povrijedio (na mene se to ne odnosi)...ljude sa kojima si se druzio...i vozio... :wink:

Neznam odakle ti obraz i hrabrost da nakon 5 mjeseci izbivanja...uletis na forum kao indijanac...."malaga is back" i pocmes tamo gdje si stao u 5 mjesecu..... :palacdolje:


Mislio sam da si malo dosao k sebi...i shvatio poantu i bit tvoga svojevoljnog udaljenja sa foruma....ali uzalud..nista se nije promijenilo...eto tebe....u svakoj pori ovog foruma...grcevito pokusavjuci skrenuti paznju na sebe...nije bas da ti ide...pa si nastavio u topicu gdje si stao prije par mjeseci.....I eto...reflektori upereni u tebe...(ali u jos negativnijem smislu)....nadam se da si zadovoljan.... :jesus:


Biti ce me strah doma i pastetu otvoriti za gablec...a da mi malaga ne iskoci van sa svojim biserima  :LOL:


Moj savjet: Sredi se....izvini se ljudima...pocmi se ponasati odgovorno i ozbiljno...pocmi pisati razumne postove...a ne gluposti u cilju prikupljanja postova i paznje(prije svega)....pocmi se prema ljudima odnosti sa postovanjem...pa ces i ti biti postivan....i cijenjen....jer ovo ne vodi nicemu...vjeruj mi.... :?

Btw...prestani teziti ka ponovnoj moderatorskoj funkciji...."biker" i "danny" to obavljaju savrseno...a ti si dokazao da si zelen...kao onih 5 zvijezdica sto si nekada imao.... :mrgreen:


Vrati se vise u sebe....i budi ono sto si nekada bio......a ako neces ili nemozes....onda potrazi drugi forum za lijecenje tvojih frustracija.....pusti ljude na miru..... (y)
 
..., malaguti smanji malo, bmw m5 ti je dobro napisao. Pročitaj njegove rijeći iznova, nemoj gledati na sitnice i ispravljati mu nebitne stvari, a zanemariti usput ono bitno što ti je istaknuo. Svi vi zajedno, ste mladi i energični; ti si imao priliku da radiš i pokažeš što znaš, netko je procjenio da više ne zadovoljavaš kriterije motori.hr tima, pusti sad drugima da malo rade i pokažu što znaju ili ne znaju. Vrijeme će pokazati tko je "više vrijedio", ako vam je to toliko bitno, ali vjeruj mi kad ti kažem da je to potpuno beznačajno svima ostalima. O.K. svojim dolaskom uzburkao si "duhove", nešto će se poboljšati, i ako ti je to bio cilj, sve u redu, ekipa je koliko vidim spremna prihvatiti konstruktivnu kritiku, ali daj molim te, nemoj da mi se opet ova tema provlači kroz "teme u kojima sam sudjelovao", samo zato što sam u određenom vremenskom trenutku branio tebe dok te nije bilo na forumu, a branio sam tvoju osobnost. Znam jako dobro; reć ćeš da tebe ne treba braniti, i doista, ne treba, ali u ovim trenucima sramotiš sve nas koji te pokušavamo razumjeti i shvatiti, a u ovih zadnjih par stranica, primjećujem tu tvoju, dobro poznatu nervozu, i bez obzira na sve, želim ju tumačiti i opravdati tvojom energičnošću, viškom energije koju imaš sukladno svojim godinama života.
..., ohladi frende malo, pusti i druge da žive po ovom usranom vremenu s kišom, koja nas prati već danima, i ne da nam mira.
 
decoooooooooooooooo, oj decooooooooooooooooooooooooo   :mrgreen:

taman sam oprao gumicu....gdje su te krafne?

i da..ovo je tema u kojoj se veliča lik i djelo nas moderatora,( malo više mene,naravno  :LOL:)...a ostali počnite twitati
 
ja sam danas samo napisao da je na forumu ima puno offa i odgovorio sam na ono sta je biker napisao da se nitko na njega ne zali,tu sam napisao zasto se na njega nitko ne zali i to je to,ostali su poceli sa vrijedanjem i spominjanjem onog sta je bilo preko ljeta

ovo je tema u kojoj se moze zalit pa sam se tako ja pozalio na off i bikerovo moderiranje,mislim da se imam pravo pozalit isto kao bilo koji clan ovog foruma,ne vidim da sam bilo koga uvrijedio za razliku od drugih...
bmw tebe su stisle malo godine,pogledaj kad sam ja otisao sa foruma i koliko me nije bilo...
 
malaga....ako je tebi 10.lipanj....sedmi mjesec....onda sam ja Carmen Russo....mene jesu stisle godine....ali barem jos uvijek znam mjesece u godini..... :LOL: :LOL:
 
u jbt znas bolje od mene kad sam otisao :shock: meni to nije bilo toliko vazno,mislio sam da je sve bilo u sedmom mjesecu,ali vidim da me ti jako dobro pratis (y)