I da sad čujem mišljenja...

malaga said:
sad kad nisam moderator onda je biker i meni super moderator,jer kad dannyghost nije online onda mozemo offati jer znamo da ni bikera nema ili ga nije ni briga

Samo off-aj, pa ces biti predlozen za ban, pa ce se situacija opet smiriti. (y)

malaga said:
...
ovo je tema u kojoj se moze zalit pa sam se tako ja pozalio na off i bikerovo moderiranje,mislim da se imam pravo pozalit isto kao bilo koji clan ovog foruma
...

Naravno, imas prava kao i ostali, unatoc svemu.

malaga said:
ne vidim da sam bilo koga uvrijedio za razliku od drugih...

Libertyju i meni si rekao sto si rekao, sada si BMW-u rekao da su ga stisle godine i sl. Da ne govorimo o svim obrisanim postovima...

bmw m 5 said:

(y)



----

Sto se ovoga problema tice, ja sam svoje vise-manje rekao, a mislim i svi ostali vide kako stvari stoje.

Idemo dalje bez ovakvih prepucavanja. :wink: :)
 
Fran Zgb said:
nadi si posao ili odi ucit

hvala bogu pa od 18 godine radim,ali vise nemam novca za skutere,ima i drugih stvari u zivotu,ali hvala sta se brines (y)

biker4life said:
Libertyju i meni si rekao sto si rekao, sada si BMW-u rekao da su ga stisle godine i sl.
po to sam vam rekao prije,jel ti citas sta se pise,oces me upozorit za vrijedanje za nesto sta sam rekao u sestom mjesecu :misli:
a sto se tice bmw-a ,nisam znao da je starenje vrijedanje :misli:

btw. pozalio sam se na off i los rad moderatora tj. tebe biker a vi ste krenuli sa napadom,opet :?

 
zanima me zašto moderatori toleriraju malagino vrijeđanje, dok se nekima postovi (iako nemaju veze sa vrijeđanjem) brišu...
 
malaga said:
...

po to sam vam rekao prije,jel ti citas sta se pise,oces me upozorit za vrijedanje za nesto sta sam rekao u sestom mjesecu :misli:
a sto se tice bmw-a ,nisam znao da je starenje vrijedanje :misli:

Ne, ali ukazujem ti da nije bas sve onako kako si zamislio, a po napisanome se vidi da ti je nivo osobne kulture na zavidnoj razini (primjerice, spominjanje necijih godina i sl.). (y)

Ja prema svima imam iste kriterije, pa i prema tebi, ali ako mislis da mozes raditi cirkus kada Dannyja nema, varas se (neznam odakle ti uopce ta ideja, osim ako me samo pokusavas isprovocirati, i dovesti u pitanje moj kredibilitet kao moderatora).

Ugodan boravak na forumu, pozdrav. (y)

Mandrake said:
zanima me zašto moderatori toleriraju malagino vrijeđanje, dok se nekima postovi (iako nemaju veze sa vrijeđanjem) brišu...

Neovisno o ovome, mi nemamo opciju dati nekome ban, to mogu samo administratori. (y)
 
Mandrake said:
zanima me zašto moderatori toleriraju malagino vrijeđanje, dok se nekima postovi (iako nemaju veze sa vrijeđanjem) brišu...
koje vrijedanje :misli:

iskljucujem se iz teme,samo sam htio pokazati na off na forumu i los rad moderatora bikera koji se pozalio jer mu netko rekao da nije dobar moderator a on odmah skoci kako se nitko ne zali na njega

aj bok
 
neki misle da su centar svijeta
da se sve vrti oko njih
neskromni su u isticanju sebe, a opet ne biraju riječi kad se odnose prema drugima
sve mi se čini da je to i inaće obrazac ponašanja u našem društvu
i to nije dobro

osobno mi je žao što se moderatori uopće živciraju ili dovode u pitanje njihove prosudbe
samo zato što vani pada kiša i dosadno je
a to što se mene proziva...to je u biti super
jer me prisjetilo koliko je bolje zauzeti stav BMK
oko nekih nebitnih ljudi, stavova itd.

no, po nećem ili nekome tko je iza mene ne pljujem
jer to nije lijepo
a to što ga ne doživljavam, samo je odraz mog mišljenja
da je jedino ljudska, u ovom slučaju tuđa, glupost konstanta i da joj nema kraja

vrijeme se neće vratiti
i kontakti se neće obnoviti
ali treba živjeti i pustiti druge da žive

 
ajde ljudi ...dosta s tim, nema sira nema vojne muzike, a svi počeli marširati.


____
EDIT: Danny, daj isprazni inbox, od jutros ti pokusavam poslati PP. :mrgreen:
 
dannyghost,nemogu ti odgovorit na pp jer ti je inbox pun,znam ja da ti cuvas moje ljubavne poruke ali daj nesto i obrisi :mrgreen:
 
malaga said:
dannyghost,nemogu ti odgovorit na pp jer ti je inbox pun,znam ja da ti cuvas moje ljubavne poruke ali daj nesto i obrisi :mrgreen:

evo ga...400 poruka sa tugovanjem,prokazivanja i pokazivanja "hrabrosti" je obrisano, čekam svježe  :LOL: :LOL: :LOL:
 
pozdrav,u podforumu sam svoj majstor ima mojih tema ali su nestale slike,tako da sad te teme nemaju nikakvog smisla,pa bi zamolio moderatore da to obrisu,ja vec neko vrijeme nit imam volje ni vremene zaje*** se oko tih tema tj. cijelog ovog skuter podforuma :mrgreen:
 
nemože  to tako, ako ostaviš na cjedilu sve nove generacije, morat ću te pratiti po forumu i brisati tvoje tragove...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
pa vec nekoliko mjeseci uopce ne dolazim ovdje,bez obzira sta sam i dalje skuteras,vozim skuter i radim oko skutera,jednostavno mi se vise neda zamarati sa nekim clanovima,jednostavnije mi se bilo jednostavno povuci :wink:
 
malaga said:
odgovaram svakom na pp (y) ali me u ovom podforumu vise nema zbog par clanova

ccc, ko te to gnjavi, reci mi  :mrgreen:


pod mojom smjenom neće biti odustajanja i ostavljanja članova na cjedilu
a sad natrag na updateanje tehničkih tema i dilema...nije ti ovo demokracija  :jesus:
 
dannyghost said:
ccc, ko te to gnjavi, reci mi  :mrgreen:


pod mojom smjenom neće biti odustajanja i ostavljanja članova na cjedilu
a sad natrag na updateanje tehničkih tema i dilema...nije ti ovo demokracija  :jesus:
kasnis nekoliko mjeseci :mrgreen:
dao sam puno truda za ovaj podforum,vise od svih,a to mi se vratilo jako lose,ali bilo pa proslo,kao sta sam i rekao,odgovaram idalje svima na pp,ali samo na pp i drago mi je ako mogu pomoci (y)

pozzz
 
malaga said:
pozdrav,u podforumu sam svoj majstor ima mojih tema ali su nestale slike,tako da sad te teme nemaju nikakvog smisla,pa bi zamolio moderatore da to obrisu,ja vec neko vrijeme nit imam volje ni vremene zaje*** se oko tih tema tj. cijelog ovog skuter podforuma :mrgreen:

Koje tvoje teme tamo zelis da obrisemo?
Posalji mi linkove pa cu to rijesiti kad stignem.
 
biker4life said:
Koje tvoje teme tamo zelis da obrisemo?
Posalji mi linkove pa cu to rijesiti kad stignem.
sve moje u podforumu "sam svoj majstor" ,sve su slike nestale :wink:
 
što je ovo?
tema o tehnici ili o veličanju moderatora  (čitaj mene) u pdf?

pitanja i odgovore imate kod čika bemwejca u njegovim podrumima znanja i prolivenog ulja,ovdje se držite veličanja.
:mrgreen:

 
dannyghost said:
što je ovo?
tema o tehnici ili o veličanju moderatora  (čitaj mene) u pdf?

pitanja i odgovore imate kod čika bemwejca u njegovim podrumima znanja i prolivenog ulja,ovdje se držite veličanja.
:mrgreen:
...ja sam cuo da tebe ne treba vise velicati...da te ima i prevec :jesus: :jesus: :jesus: