i opet malo ZX10 fotki

Fly Killer

New member
1.JPG

2.JPG

3.JPG

zx10r+01.jpg

zx10r+02.jpg

zx10r+03.jpg

zx10r+04.jpg

zx10r+06.jpg

zx10r+07.jpg

zx10r+08.jpg
 
Dobro, a kad cemo vidjet slike tvoje 10tke? :shock:

Buksas lovu, nema te ni na forumu kao nekad... :mrgreen:
 
Moja desetka dolazi sledece godine, ove godine testiraju Sasa &CO :dobar: desetke za mene, kao sto su R1 nasli mane tako imaju i desetke,tako da ce sledece godine biti perfektnije :dobar:
logo.gif
 
Fly Killer said:
Moja desetka dolazi sledece godine, ove godine testiraju Sasa &CO :dobar: desetke za mene, kao sto su R1 nasli mane tako imaju i desetke,tako da ce sledece godine biti perfektnije :dobar:

Cekaj malo, to je ipak kawasaki heavy industries o cemu pricamo. Mislim, nemoj me krivo shvatit, i ja vozim kawu, ali osobno ne vjerujem da ce popravljat cestovnu verziju ako nema nekih ozbiljnijih problema.
 
Fenring ti ocito ne pratis druge forume!

Ja sam Moderator na strani www.zx10ninja.de gde su 440 clanova sa ZX10 motorima, i gde delimo sve informacije o ZX10!

Mozda ti imas srece sa tvojom kawom (neznam na koju mislis) ali nekei nemaju pocev od Dunlop guma,preko Licht masine (diname) , pa gubitak vode iz hladnjaka, pokazivanej rezerve goriva i ako je tank pun,i ostale koje kakve sitnice jos...

Jer seti se R1! 27 gresaka su prepravili bilo je i na ovoj strani o tome i veruj mi znam o cemu pricam :roll: