I: parking mjesto u garaži (Selska kod Vivas bara)

Eventum

Active member
Iznajmljujem parkirno mjesto u garaži kod Vivas bara u Selskoj ulici, u garažnom kompleksu, na -3 etaži.

Garaža je zatvorena sa svojim automatskim el. vratima, veličine je 13x4m, može primiti 4 motora, pod video nadzorom je, za svaki motor/mjesto osigurane su police za moto opremu, na raspolaganju je i radni stol te alat za servis motora.

Cijena 50€/motor mjesečno - do max. 4 motora.

Kontakt isključivo na +385977693006.

Oglas je iz usluge frendu, pa molim zvati na gore navedeni broj.
 
Skuplje nego u Beču, ako je samo parkirno mjesto u velikoj garaži i ne može se šerafit.
 
Skuplje nego u Beču, ako je samo parkirno mjesto u velikoj garaži i ne može se šerafit.
ne kužim, da ne kužiš, al probam pojasnit... garaža je ogromna, sa svoim vratima, nalazi se pod video nadzorom, pored samog mjesta za motor imaš na raspolaganju svoje police za moto opremu te, na raspolaganju svima, radni stol i prostor za šarafanje. Također i alat, ak nemaš svoj... al ak voliš šarafat, onda valjda imaš i alat za šarafanje :)
 
Skuplje nego u Beču, ako je samo parkirno mjesto u velikoj garaži i ne može se šerafit.
Prijatelj trazi mjesto u Becu, mozes mi prosljediti broj di si dobio jeftinije?

Jel netko nazvao za garazo, vidio kak izgleda?
 
ne kužim, da ne kužiš, al probam pojasnit... garaža je ogromna, sa svoim vratima, nalazi se pod video nadzorom, pored samog mjesta za motor imaš na raspolaganju svoje police za moto opremu te, na raspolaganju svima, radni stol i prostor za šarafanje. Također i alat, ak nemaš svoj... al ak voliš šarafat, onda valjda imaš i alat za šarafanje :)
To je onda ok. Izgledalo je kao mjesto u nekoj velikoj podzemnoj garaži.
Koliko kvadrata?
 
Mada su gaeaže se izjednačile cihenom sa stanovima.
Ja plaćam moju limenku od 18 kvadrata 70 eura