I to ti je sreca! - 2

bigfoot

New member
E,a sada ide zapravo rasplet moje zivotne filozofije.....
I prosli su mjeseci rada i stavljanja novca na stranu,sakupljanja za novog Bandita,naravno usput i nagovaranja moje zene,a koja je u cijeloj toj mojoj ludnici i jurnjavi uspjela i roditi nam prekrasnu kcer. Treba jednoj takvoj osobi znati objasniti da je taj Suzuki Bandit upravo ona prava stvar i da se bez tog nemoze. Treba se svakodnevno buditi s tim pritiskom,da se stvori pritisak na onu lijepsu i bolju polovicu,koja nikako da shvati,da je upravo TO,ono sto nedostaje u nasem braku i da nam upravo to stvara ugodnije i bolje uvijete zivota. Jer,budimo realni...bez jednog motora...ja neznam, kako druge obitelji prezivljavaju??? :wink:
U svakom slucaju,uz lagani pritisak i zdusno nagovaranje,obecavanja brda i dolina ali samo ako je motor u garazi :mrgreen:,do maksimuma cijedjenje i zadnje kapi preostalog sarma,koji bi,da se razumijemo...u hipo obrlatio bilo koju potencijalnu ljubavnicu 8),ja uspijevam!!!!!!
Veli meni moja zena jednu vecer,izmedju presvlacenje pelena i brisanja bljuvotina nase drage kcercice.....da nek radim sto hocu,jer ona ovo nagovaranje i moljakanje vise nemoze podnjet!
I ja velim da mi je zao sto ne razmisljamo istm nacinom i da je steta sto ona ne vidi prednosti jednog motora u prometu i uopce.....to joj govorim pri strateskom udaljavanju u WC i hitro zatvaram vrata jer naravno, ocekujem odgovor; "da te prednosti u prometu mogu daleko manje kostati"....
Pa znam ja to,boze...nisam glup! Ali nevjerojatno kako ponekad zene ne vide kompletnu sliku...
Steta...nisu toliko realne i objektivne kao mi muski :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen:
No,kako bilo.....ja dobivam zeleno svijetlo i odlazim prvim slobodnim danom u Suzuki,bezeciram i kupujem makinu...!
Nisam se osjecao onako ushiceno,nisam bio u oblacima, ali mi je bilo drago i kada je napokon stigao u garazu,nakon godina i godina.....tocnije 17-tak mi je srce bilo na mjestu,a u srcu (garazi) Bandit.
To je bilo u 12.mj. 2006 i sada zapravo pocinje sezona,ja sam napravio par tisuca km. tek toliko da mi se ne dese neugodna iznenadjenja unutar sezone i osjetim da mi lagano trne desna ruka dok se vozim...
Pitam ja tako preijatelja iz svog moto-kluba,koji vec godinama vozi ozbiljnije motore,da sta to moze bit, on mi veli; "ma hladnoca". Cinilo se kao logican odgovor i dodje svibanj,vani toplije nemoze bit,a meni trne ruka sve vise....
Odem ja doktoru,pitam....velim za hladnocu,vjetar.....veli doktor;"aha,da,da....moze bit,a i niste vise 20god. pa da se mozete nekaznjeno igrat."
Pa dobro,mislim si. Boli me koljeno,u krizima osjetim ako bude padala kisa u singapuru,rame mi streca,a kljucna kost me muci na promjenu pritiska.....pa reko,dobro....nije ni to tak strasno i da mi nekaj utrne,barem necu osjecat da me boli :mrgreen:.
Al' kad vidis vraga,sad prije par tjedana,sjednem ja na motor i odem na Rab prijatelju i tako me stepe ruka,da nisam mogao kontrolirati,nit gas,nit kocnicu....bogme sam se tad prepao!
Proslo mi je glavom,zamisli da sam tada morao kociti ili skrenuti...bilo sto???!!!
Vratim se ja s Raba i drito u bolnicu da vidim sto je? Nakon svih pregleda jave mi da imam pritisnut zivac u dlanu.
Kazu mi da se to moze operativno rijesiti ali lako je moguce da cu izgubiti mikro-motoriku desne ruke,sto mi istina netreba za voznju motorom ali itekako mi treba za posao.
No,na motor vise nesmijem sjesti.....
I tako se tekar sada vracam na svoj naslov,da bi rekao ponovno: "I TO TI JE SRECA ! " nakon pola svog zivota,istinske zelje za necim,ja si to napokon nekako priustim i sada, nakon niti sest mjeseci, ja svoj san prodajem i opet ga mijenjam za novce,kojim sam ga kupio....
Nisam siguran da cu ikada vise voziti,nikada vise gledati zavoj "odozdo" i osjetiti ga u punoj snazi. Osjetiti vjetar na licu.
Od sada sam na cetiri kotaca,jer drukcije nemogu. Ako vidite nekog u autu,a da vas pozdravlja iz suprotnog smjera......vjerojatno cu to biti tada...ja.
 
nadam se da ipak sve biti dobro i da ćeš još koji put sjesti na motor :wink:
 
AAA zbilja je sreča ,mada je  i to je život a i znaš kako izgleda zavoj "odozdo" prema tome moš gledat na to kao jedno proživljeno  iskustvo oplemenio si život žena sigurno zadovoljna (riješila se motora ,više si doma )a tebi vječni žal za propuštenim a na koncu moš biti suvozač uvijek kad te uvati jal ... :(

Kotrlj !
 
Svaka ti cast prica ti je dobra i imas ljubav i zelj za motorom strasnu i koja te drzala godinama. Ali jebiga mozda je i bolje tako mozda je to znak od onoga "gori" da se ostavis motora. Stari pozivija ti nama i imao zdravlje a na motoru mos ka suvozac kako je Ivbura napisa. a i samo ti blicni iz auta koji put i ja cu tebi pa cemo se poznati....Pozdrav i zeni koja ti je ipak popustila u svemu.  (y) (y)
 
Hvala vam na lijepim zeljama....a kad vidite nekoga da vam mase iz auta.....to cu vjerojatno biti ja! :vozi:
 
bigfoot said:
Hvala vam na lijepim zeljama....a kad vidite nekoga da vam mase iz auta.....to cu vjerojatno biti ja! :vozi:

BUUUUUUUUUUUUUU :jesus: