Ide li netko prema Sarajevu u petak (22.6.) ujutro?

live-for-ride

Active member
Eto, ako netko želi društvo (ili treba), nismo baš nešto, ali nebu dosadno....

Cura i moja malenkost krećemo u petak ujutro. Zagreb - Banja Luka - Sarajevo - Foča pa u nedjelju nazad. Ovisno o satima kada završe dnevne aktivnosti na Foči, u subotu se zaletimo se do Crne Gore. Možda istim pute, možda preko Sl.Broda, možda preko Bihaća. Bumo vidli. Jedini uvjet je da se staje često (čik pauze) obavezno stati na čevapima (valjda u Travniku), ispijanje kava i bez presinga. Imamo cijeli dan do dolje. Spremni smo na neke kompromise :mrgreen:
 
Ja idem u nedjelju za Sarajevo, možda se sretnemo putem  :021:
 
Mi krećemo u petak za Jajce...... u subotu idemo za Sarajevo, u nedjelju za Mostar pa u Metković, u ponedjeljak za Zadar i u utorak prema ZG.

Krenut ćemo vjerovatno podosta ranije kako bi u Jajce došli prije velikih vrućina.
 
Kad kažeš "Mi" na koga misliš? Ako i odemo zajedno, ne bih htio kočiti ekipu. Ipak idemo dvoje, kofer, tank torba. Meni rano odgovara tak da mi ustvari niš nije problem. Kojim putem idete? Možemo se dogovoriti ako hočeš.
 
izgleda da pola foruma u petak ide u sarajevo.. :LOL:...
eto, idemo i mi (ako prognoza bude ok)....
 
Prijedlog:
Odma par km iza Banja Luke prema Jajcu obavezno stati na kavu u debeloj hladovini kraj Vrbasa.
Odlična klopa ili samo kavica. Restač se zove Rafting klub Kanjon:

 
Adventurer said:
Prijedlog:
Odma par km iza Banja Luke prema Jajcu obavezno stati na kavu u debeloj hladovini kraj Vrbasa.
Odlična klopa ili samo kavica. Restač se zove Rafting klub Kanjon:
fala na savjetu. Potražiti ću (y)
 
Vidim da se ide preko Banja Luke, a zakaj mene vrag jebe na Slavonski Brod, Doboj... :misli:
 
Ne znam, ali banja luka je nešto jeftinija opcija, a sama cesta preko banja luke je odlična. SB nema smisla ako ideš iz smjera zg.
 
live-for-ride said:
Kad kažeš "Mi" na koga misliš? Ako i odemo zajedno, ne bih htio kočiti ekipu. Ipak idemo dvoje, kofer, tank torba. Meni rano odgovara tak da mi ustvari niš nije problem. Kojim putem idete? Možemo se dogovoriti ako hočeš.

Žena i ja i još dva prijatelja (shiver i cbf 600 honda)........ tempo turistički jer nismo u cajtnotu.

Idemo na prijelaz u Gradiškoj i onda tamo laganini. Neznam samo još točno vrijeme kad ćemo krenuti jer ova dvojica prijatelja dolaze iz ČK.

No sve će se sutra znat pa se lako dogovorimo.
 
Ja bio u Sarajevu cijeli prošli vikend. Bilo lijepo samo mi je trebao cijeli dan da odgovorim ženski dio ekipe (koji čini većinu) da odustanu od pevaljke na Ilidži. Najjači čevapi po meni u Sarajevu su u zmaja na željezničkoj stanici. Željo ispade sero...
U Visokom nismo naišli na nijednu poštenu kavu, u Jablanici preko puta igrališta u samoposluzi i pekarnici zajedno ima za kupiti vrhinske pite ispod peke. Radi nedjeljom do 10 na večer!
 
kosta said:
Vidim da se ide preko Banja Luke, a zakaj mene vrag jebe na Slavonski Brod, Doboj... :misli:

obavezno idi na banja luku i dolinom vrbasa.....neces pozaliti.......
 
blagi said:
Žena i ja i još dva prijatelja (shiver i cbf 600 honda)........ tempo turistički jer nismo u cajtnotu.

Idemo na prijelaz u Gradiškoj i onda tamo laganini. Neznam samo još točno vrijeme kad ćemo krenuti jer ova dvojica prijatelja dolaze iz ČK.

No sve će se sutra znat pa se lako dogovorimo.

Nemoj od Gradiške do Banja Luke laganini. Idi odmah na autoput do Banja Luke. Vjeruj mi. Išao sam po selima u subotu. Za poludit...... :palacdolje: :palacdolje:
Do BL najbržim mogućim putem. Od BL  (y) (y) , pa  :021: laganini.....
 
Može kakav prijedlog za smještaj u Sarajevu, prenoćište, apartman nešto sa parkingom il garažom?? Isto i za mjesto gdje fino jesti (osim ćevapa)  :mrgreen:
 
Evo tuono je pretvoren u šatoRRaški stroj i mi spremni za pokret......... :afro: :afro:
 
mi se vratili...jel se još ne'ko vratio ili ste ostali u sarajevu  :LOL:
 
Koji doživljaji :mrgreen: Najprije pao štosdenfer  s kamiona ispred motora, nakon toga me iznenadile krave na magistrali iza zavoja, nakon toga ovce u neosvijetljenom tunelu, Nakon toga gromade od kamenja na cesti. Sve to začinio kaznom za prebrzu vožnju. Koji doživljaji majko mila.