IGOR ERAK

Cuo se neki dan s majkom Marijom i dogovorili da se svakako vidimo prije Bozica, pa predlazem da se opet onako okupi nas nekolicina pa odemo do njih.
 
vlucic said:
Cuo se neki dan s majkom Marijom i dogovorili da se svakako vidimo prije Bozica, pa predlazem da se opet onako okupi nas nekolicina pa odemo do njih.

ili poslije NG jer vikend 20.12 su najvjerovatnije već u Slavoniji, bilo bi lijepo da nas je nekoliko  (y)
 
chus said:
Ova sad subota, Sv. Nikola  :misli:

neide, Božićna večera + delam  :(

bilo bi dobro nabaviti plivasept, Octanisept, Flogocid u Bosni je oko 36kn kod nas je puno skuplji Flogoderm se zove i drže ga navodno samo u veterinarskoj

ima li dobrih duša da to nabave :misli:
 
OK, ja cu uzeti ono jumbo pakiranje Octenisepta.
Al do Bosne mi nije bas...  :LOL:
 
danas me zvala Igorova majka sa informacijom da Flogoderm koji se mogao kupiti u veterinarskoj ambulanti zbog novih pravila EU nije više kao stara krema te da se drugačije zove ali najvažnije je da ta nova krema NEMA više antibakterijsko djelovanje i pod drugim je imenom....
mada mi se čini da ju nitko niti nije kupio jer kolko vidim nema interesenata da posjetimo Igora osim nas par koji idemo svake godine  :(
 
pokušavam saznati da li ima na starim zalihama u jednoj vet.ljekarni te kreme. kad je se dočepam i ako je se dočepam pošaljem ju igoru neovisno o grupnom odlasku.
 
ako treba ta krema Flogocid, mogu otići preko u Bosnu i kupiti je do početka sljedećeg tjedna i poslati je poštom onda. Znači ima je u svakoj ljekarni preko i košta do 40 kn?
 
mr.mee said:
ako treba ta krema Flogocid, mogu otići preko u Bosnu i kupiti je do početka sljedećeg tjedna i poslati je poštom onda. Znači ima je u svakoj ljekarni preko i košta do 40 kn?

sad sam ponovno provjerio i tako je kako si napisao ali ipak provjeri krema MORA imati antibakterijsko djelovanje mada mi vele da ova nova koja nema radi EU sranja ima i drugo ime, kad ju nabaviš bumo dogovorili kako ju poslati (Y)

puno ti hvala rijetki si koji si se odazvao
a i hvala anonimcima koji se tu neće odazvati a možda uplate kavu na Igor Erak HR0524020063205342046

skeptični neka pročitaju prve stranice ove teme
 
Iwa said:
pokušavam saznati da li ima na starim zalihama u jednoj vet.ljekarni te kreme. kad je se dočepam i ako je se dočepam pošaljem ju igoru neovisno o grupnom odlasku.

(y)

lijepo je sjetiti ga se i neovisno o grupnim posjetama ;)
 
mali_bandit said:
a i hvala anonimcima koji se tu neće odazvati a možda uplate kavu na Igor Erak HR0524020063205342046

skeptični neka pročitaju prve stranice ove teme

Već sam ranije na drugim/sličnim temama na kojima sam pisao i neke otvarao rekao da se svatko može odreći jedne kave ili kutije cigareta,jedne hebene kave bar u godinu dana a ne u jednom mjesecu.Samo jednom su skeptici nakon što su vidjeli predočenu uplatu otvorili dušu i još se više odazvali.Sjećam se da je tad naše Strašilo kad je vidio javno obznanjen spisak sa dosta večih anonimnih iznosa napisao nešto slično ovom : ..drago mi je ovo vidjeti a najdraže mi je vidjeti ove male iznose.Mislim da su svi shvatili da su male iznose ili prevedeno kavu-dvi uplatili baš oni koji za nju ni nemaju,toliko skepticima.
 
nedugo mi je Igorova majka ispričala priču za koju nisam znao, dugo i dobro ih znam a glasi kako jedan djedica koji živi nasuprot njih sa malom penzijom svaki mjesec odvoji sitnicu ali sitnicu svaki mjesec nesebično za Igora, jedan stari djedica sa ogromnim srcom (Y)

interesantno je kako se ne očekuje pomoć (koja je u svakom pogledu dobrodošla jer vjerujte nemaju a rashodi su ogromni)
nego svaki puta čujem kako im je teško kad su sami a vole ljude, vole razgovor i uvjek se razvesele gostima pa nek dođu i praznih ruku ali neka dođu, popričaju sa njima, vide Igora to im zaista puno znači no vrijeme je takvo kakvo je i svi mi stalno pronalazimo izgovore u stilu radimo obitelj i ostalo... to su samo izgovori i moramo to priznati sami sebi


što se tiče žive love tu se ja nebi baš petljao nezahvalno je, zato sam postavio njegov račun pa nek samo par ljudi odvoji kavu dvije njemu bu pomoglo, još su dužni novce od zadnje operacije no mi to nemožemo skupiti, ne na ovaj način ne reagiranja forumaša al dobro, nikog ne osuđujem niti imam pravo na to ja mu samo pokušavam pomoći a za sada uspijevam koliko toliko
 
ako sam dobro shhvatio, Igor nije dobio tj. nema lift za podizanje/transfer iz kolica u krevet i obratno?
 
liberty said:
ako sam dobro shhvatio, Igor nije dobio tj. nema lift za podizanje/transfer iz kolica u krevet i obratno?

mislim da to nema, dobio je onaj traktor da može niz stepenice u kolicima a to mu znači jako puno, kupljen je anonimno i sam se Igor ovdje u temi pohvalio, za ovo neznam ali znam da mu je puno toga obečano i tako ostalo na riječima, ako znaš da je neko to tvrdio ja to lako provjerim sutra
 
mali_bandit said:
mislim da to nema, dobio je onaj traktor da može niz stepenice u kolicima a to mu znači jako puno, kupljen je anonimno i sam se Igor ovdje u temi pohvalio, za ovo neznam ali znam da mu je puno toga obečano i tako ostalo na riječima, ako znaš da je neko to tvrdio ja to lako provjerim sutra
ma možda sma ja krivo shvatio
ali kako kući imam invalida koji bez tuđe pomoći ne može ni čašu držati (a radi se o mlađoj osobi)
onda znam kako je teško obavljati transfere bez lifta (tj. dizalice s mrežom) :(
upravo zato me pogodi Igorova priča jer znam kako je i koliko čovjek mora imati snage (ne samo fizičke) za ono što je tjelesno zdravima normalna stvar
oprostite na digresiji i offanju teme, ali....eto.. :(
 
liberty said:
ma možda sma ja krivo shvatio
ali kako kući imam invalida koji bez tuđe pomoći ne može ni čašu držati (a radi se o mlađoj osobi)
onda znam kako je teško obavljati transfere bez lifta (tj. dizalice s mrežom) :(
upravo zato me pogodi Igorova priča jer znam kako je i koliko čovjek mora imati snage (ne samo fizičke) za ono što je tjelesno zdravima normalna stvar
oprostite na digresiji i offanju teme, ali....eto.. :(

srećom Igor može bar nešto, gore je slika gdje vas pozdravlja baš sa čašicom  (y) ali da mu je lako nije :( pogotovo njegovoj majci, ti očito nažalost znaš kako je to :(
 
Ovo je krema koju bi trebali. Kažu da se kod nas uvozi blaža verzija, a verzija sa antibakterijskim djelovanjem dostupna je u BiH (ili Srbiji) koliko sam vidio po netu...

152z786.jpg
 
ok, sad i vidim kako izgleda. Nažalost nisam stigao preko vikenda otići preko jer sam imao dosta posla, kojeg sam dosta riješio, pa se nadam da ću otići danas ili sutra po kremu. Osim ako opet ne bude gužva. Sorry
 
mr.mee said:
ok, sad i vidim kako izgleda. Nažalost nisam stigao preko vikenda otići preko jer sam imao dosta posla, kojeg sam dosta riješio, pa se nadam da ću otići danas ili sutra po kremu. Osim ako opet ne bude gužva. Sorry

gle kad stigneš nije kasno  (y)
nažalost još dugo će koristiti kremu,

nabavi i javi organizirali bumo dostavu to nije problem  (y)
 
Sutra ili preksutra stize mi prijatelj iz Beograda u Zagreb. Nosi 5 krema za Igora. Moze li netko to preuzeti i dostaviti?


Don